Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir?


49
485 Paylaşım, 49 points

Son dönemde adını en sık duyduğumuz oyunların başında Zula gelmektedir. Oldukça fazla oyuncuya sahip olan Zula, e – spor turnuvalarında da yer almayı başarmış oyunlardan birisidir. Oldukça beğeni toplayan Zula oyunu için bazı sistem gereksinimleri bulunmaktadır. Bu yazımızda, Zula sistem gereksinimleri hakkında bilgi vereceğiz.

ZULA NEDİR?

Zula, 2016 yılı Haziran ayında MadByte Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulmuş bir oyundur. Kısa sürede büyük ilgi gören Zula, bu başarısını en fazla Türk yapımcılara borçludur. Yapımcılığını Türklerin üstlendiği bu oyun, sadece Türkiye’ de değil Brezilya başta olmak üzere dünya genelinde birçok ülkede oynanmaktadır.Zula oyunu alanları, Türkiye’de bulunan mekânlar üzerinden hazırlanmıştır. Online olarak oynanabilen bu oyun içerisindeki tüm karakterler, birbirleri ile Türkçe iletişime geçmektedir. Oldukça gerilim ve aksiyon dolu bir oyundur.  Büyük emekler sonucunda ortaya çıkan Zula oyunu, her geçen gün daha da gelişmeye devam etmektedir.

ZULA İÇİN KAÇ GB ALAN GEREKMEKTEDİR?

Zula oyunu, Youtube ve Twitch gibi birçok sosyal ağ üzerinde de popüler olmayı başarmıştır. Oyun severlerin ilgi odağı haline Zula, oldukça kaliteli grafiklere sahip bir oyundur. Ancak bu kalitesine rağmen çok az depolama alanına ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle oyun severlerin ilgisini çekmektedir.

Zula oyunu için 2 GB depolama alanı yeterli olacaktır. Diğer FPS oyunlarından çok daha az yer kaplayan Zula, farkını bu yönüyle ortaya koymaktadır.

ZULA SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELERDİR?

Zula oyununun oynanabilmesi için bazı sistem gereksinimleri bulunmaktadır. Bu gereksinimlere sahip olan cihazlarda oyun sorunsuz şekilde oynanabilmektedir. Zula sistem gereksinimleri şu şekilde sıralanabilir;

ZULA SİSTEM GEREKSİNİMLERİ (MİNİMUM)

 • İşletim sistemi: Windows Vista – Windows 7 – Windows 8 – Windows 10
 • İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz – Athlon 2500
 • Bellek: 2024 MB RAM
 • Ekran kartı: GeForce 5730 – Radeon 9003
 • DirectX: Sürüm 9,0
 • Depolama: 1 GB

ZULA SİSTEM GEREKSİNİMLERİ (ÖNERİLEN)

 • İşletim sistemi: Windows Vista – Windows 7 – Windows 8 – Windows 10
 • İşlemci: Pentium 2 2.4 GHz – Athlon 3000
 • Bellek: 4048 MB RAM
 • Ekran kartı: GeForce 5730 – Radeon 9003
 • DirectX: Sürüm 9,0
 • Depolama: 2 GB

ZULA NASIL OYNANIR?

Zula, ücretsiz çevrim içi oynanabilen bir oyundur. Amaç, rakipleri yenmek ve sıralamada en üst seviyeye çıkmayı başarmaktır. İyi bir oyun için en iyi silahların seçilmesi gerekmektedir. Oyun temel olarak belirlenmiş küçük haritalar üzerinde oyuncuların takım olarak yarışmasına dayanmaktadır. Yakın mesafeli dövüşlerin de gerçekleştirildiği bu oyunda taktikli oynamak oyuncuya avantaj sağlayacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

49
485 Paylaşım, 49 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
97
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
121
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir