Yüzde Yüzüne Konut Kredisi Veren Bankalar Hangileridir


73
694 Paylaşım, 73 points

Birçok banka konut kredisi verirken sadece belirli bir yüzdelikler üzerinden çalışmak istemektedirler. Kalan belirli bir yüzdelik ise tamamen müşterinin kendi birikimine bırakılmakta. Ancak bazı bankalar da bu genel durumun aksine yüzde yüzüne konut kredisi vererek müşterilerini daha mutlu etmektedir. Bu bankalar aracılığıyla alacağınız kredilerle birlikte bir birikime sahip olmadan ev sahibi olabilirsiniz.

Devlet tarafından ilk kez ev sahibi olmak isteyen kişilere sunulan ilk eve %25’lik destek sadece belirli bir oranda kalmaktadır. Ancak bazı yöntemlerle evinizin yüzde yüzüne konut kredisi alabilir ve tek bir işlemle ev sahibi olabilirsiniz. Tüm ayrıntılara yazı içerisinde değineceğiz. Bu sayede peşinat bulmaya gerek kalmadan direkt olarak konut kredinizi alabilirsiniz.

AKBANK

Müşterilerin almak istediği evin fiyatının tamamına kredi vererek ekstra yük altına sokmayan bankaların arasında başta gelen Akbank aracılığıyla her yıl binlerce kişi ev sahibi olmaktadır. Diğer bankalara nazaran daha uygun faiz oranlarının olduğunu söylemek de yanlış olmaz. Ancak faiz oranlarını etkileyen bazı faktörler olduğu için bireysel olarak başvuruda bulunup adınıza ne kadar faiz verileceği hakkında bilgi edinmeniz daha doğru olacaktır.GARANTİ BANKASI

Yüzde yüz konut kredisi veren ilk banka Garanti. Müşterilerine çok çeşitli kredi seçenekleri sunarak memnun etmeyi seven Garanti Bankası, konut almak isteyen kişilere de yardımcı olmaktadır. Uzun vadeli ödeme seçenekleriyle sıkılmadan ödenebilecek ev kredileri seçeneklerinden sizler de yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası çatısı altında sunulan konut kredilerinde 240 aya varan vade seçenekleri mevcuttur.

FİNANSBANK

Satın alınacak olan evin değeri üzerinden %100’üne ipotek ettirilmesi şartı ile konut kredisi sunan Finansbank da müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Konut kredisi alacak olan kişilerde belirli şartlar arayan Finansbank aracılığıyla kredi almayı düşünüyorsanız direkt olarak başvuruda bulunmanızda fayda var. Bu sayede bir an önce gerekli işlemleri başlatabilir ve büyük ihtimalle de kredinizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Devletin %25 desteğindeki peşinatı ödemekte zorlanan aile veya kişiler için büyük bir avantaj olan bu kredi ödeme sistemiyle birlikte her yıl binlerce kişi ev sahibi olmakta. Peşinat olmadan evin yüzde yüzüne kredi veren bankalar sayesinde kredi öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken faiz oranlarını beğendiğiniz bankaların şubelerine giderek görüşme yapmak olacaktır. Daha sonrasında banka yetkilileri tarafından kredi notlarınız ve birbirinden farklı birçok faktörler de dahil edilerek hakkınızda bir sonuca varılacaktır. Ancak bu sistemle ev alırken evin yüzde yüzünü ipotek ettirmeniz gerektiğini de unutmayın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

73
694 Paylaşım, 73 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
37
Şaşkın
Başarısız Başarısız
121
Başarısız
Komik Komik
109
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
37
Helal Olsun!
lol lol
73
lol
Aşk Aşk
61
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
123
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir