Yüksek Isı, Düşük Enerji En İyi 10 Elektrikli Şömine Modeli


81
794 Paylaşım, 81 points

Soğuk kış günlerinde ısınmanın en keyifli hallerinden birisi olan şömineler, hem sağladığı atmosferle hem de güzel bir ısınma yöntemi olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bu yazımızda Yüksek Isı, Düşük Enerji En İyi 10 Elektrikli Şömine Modeli hakkında bilgi vereceğiz.

Evde sıcak bir ortam sağlamak için en çok tercih edilen cihazlardan birisi de elektrikli şöminelerdir. Soğuk günlerde hem evi ısıtmak hem de görüntüsü ile huzur bulmak için doğru seçenek olan şömineler, birçok aile tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.YÜKSEK ISI, DÜŞÜK ENERJİ EN İYİ 10 ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE MODELİ NELERDİR?

Yüksek Isı, Düşük Enerji En İyi 10 Elektrikli Şömine Modeli şu şekilde sıralanıyor;

  • DLC 1113S Elektrikli Şömine
  • Tektes İç Elektrikli Şömine
  • DLC WF2613L Deko Elektrikli Şömine
  • Alak Efekt Elektrikli Şömine
  • Tektes Plazma Elektrikli Şömine
  • Klarstein Lausanne Elektrikli Şömine
  • Ayflame Elektrikli Şömine
  • Boge 60 BIF Elektrikli Şömine
  • Flameline ZDT 130 Elektrikli Şömine
  • Boge WSG032 Elektrikli Şömine

DLC 1113S ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

DLC 1113S elektrikli şömine, yüksek ısı düşük enerjili en ili elektrikli şömine seçeneklerinden birisidir. Tasarımı ile ilgi çeken bu şömine, her odaya anında uyum sağlama özelliğine sahiptir. 1800 W ısıtma gücüne sahip olan model boyama ve TV ünitesi olarak kullanmaya uygun olduğu için beğeni toplamaktadır. Uzaktan kumanda özelliğine de sahip olan elektrikli şömine, en çok talep gören modeller arasındadır.

TEKTES ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Tektes elektrikli şömine, yüksek ısı düşük enerjili en ili elektrikli şömine seçeneklerinden birisidir. Kasa desteği ve uzaktan kumanda özelliği sayesinde oldukça kolay kullanım sağlayan bu şömine, 1800 W güce ve yüksek ısıtma performansına sahip olmasıyla da dikkat çekmektedir. Tasarımı oldukça güzel olan elektrikli şöminenin tek eksi yanı kurulumunun zor olmasıdır.

DLC WF2613L ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

DLC WF2613L elektrikli şömine, yüksek ısı düşük enerjili en ili elektrikli şömine seçeneklerinden birisidir. Kolay kurulumu olduğu için sıklıkla tercih edilen bu şömine, iç ünite olarak satılmaktadır. Ölçülerine göre uygun alanlara girerek kurulabilen model, 1800 W ısıtma gücü ve yüksek ısı performansı ile dikkat çekmektedir. Uzaktan kumanda desteğine de sahip olan ve hem ısıtma hem de görsel olarak oldukça kullanışlı olan bu şöminenin tek eksisi sadece iç ünite olarak satılıyor olmasıdır.

ALAZ ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Alaz elektrikli şömine, yüksek ısı düşük enerjili en ili elektrikli şömine seçeneklerinden birisidir. Gerçek şömine ses efektlerine sahip olan bu modelde fonksiyonel yerleştirme imkanı da bulunmaktadır. 900 + 900 W ısıtma gücüne sahip olan şömine, yarattığı ambiyansın yanı sıra uzaktan kumanda ile kontrol edilme özelliği ile de dikkat çekmektedir. Elektrikli şöminenin tek eksi yanı ise fiyatının çok yüksek olması olarak gösterilebilir.

TEKTES PLAZMA ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Tektes Plazma elektrikli şömine, yüksek ısı düşük enerjili en ili elektrikli şömine seçeneklerinden birisidir. Dijital göstergeye sahip olan bu şömine, uzaktan komanda ile kontrol edilme özelliğine sahiptir. Göstergesi sayesinde ısı ayarı kolay bir şekilde yapılabilen bu şömine tasarımı ile dikkat çekmesinin yanı sıra kullanıcılardan tam not almayı da başarmaktadır. Elektrikli şöminenin tek eksisi ise önden hava üflemesi olarak gösterilebilir.

KLARSTEİN LAUSANNE ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Klarstein Lausanne elektrikli şömine, yüksek ısı düşük enerjili en ili elektrikli şömine seçeneklerinden birisidir. Kolay monte edilme özelliğine sahip olan bu şömine, uzaktan kumanda özelliğinin yanı sıra sahip olduğu LED aydınlatma sayesinde oldukça ilgi çekici bir görüntü sunmaktadır. 2000 w ısıtma gücüne sahip olan bu şöminenin tek eksisi ise oldukça ağır olması olarak gösterilebilir.

AYFLAME ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Ayflame elektrikli şömine, yüksek ısı düşük enerjili en ili elektrikli şömine seçeneklerinden birisidir. Emsallerinden çok daha farklı ve oldukça şık bir görünüme sahip olan şömine, uzaktan kumanda özelliği ile rahatlıkla kontrol edilmektedir. Kullanıcılarından tam puan alan elektrikli şöminenin tek eksisi ise çok fazla yer kaplıyor olması olarak gösterilebilir.

BOGE 60 BIF ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Boge 60 BIF elektrikli şömine, yüksek ısı düşük enerjili en ili elektrikli şömine seçeneklerinden birisidir. Bağımsız efekt modu ile dikkat çeken şömine, 2 kademeli ısıtma özelliğini de sunmaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen şömine, 1800 W ısıtma gününe sahiptir. Elektrikli şöminenin tek eksisi ise yüksek fiyatla satılıyor olması olarak gösterilebilir.

FLAMELİNE ZDT 130 ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Flameline ZDT 130 elektrikli şömine, yüksek ısı düşük enerjili en ili elektrikli şömine seçeneklerinden birisidir. 2 kademeli ısıtma özelliğine sahip olan bu şömine, Touch panel teknolojisi ile de dikkat çekmektedir. 5 farklı müzik çalabilen bu şömine, 3D odun serisi kullanmasının yanı sıra 5 farklı seçenekte gece lambasına da sahiptir. Odun ve yağmur efektleri ile büyük beğeni toplayan bu şöminenin tek eksisi ise ağır olması olarak gösterilebilir.

BOGE WSD032 ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Boge WSG032 elektrikli şömine, yüksek ısı düşük enerjili en ili elektrikli şömine seçeneklerinden birisidir.  Panoramik yapıya sahip olan elektrikli şömine, tam 10 farklı renge dönüşebilmektedir. Renk seçenekleri ile dikkat çeken elektrikli şömine 1600 W ısıtma gücü ve uzaktan kumanda özelliği ile beğeni toplamaktadır. Kolay temizlenme özelliği bulunan bu elektrikli şömine, en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

81
794 Paylaşım, 81 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir