Yüksek Çözünürlüğe Sahip En İyi 10 Webcam Markası


72
704 Paylaşım, 72 points

Corona virüs ile mücadele kapsamında canlı derslere katılan öğrenci ve öğretmenler ile birlikte uzaktan çalışan kişiler için kameralar oldukça önemli bir hale geldi. Webcam olarak bilinen kameralardan en verimli sonucu almak için en kaliteli markaları bilmek gerekiyor. Bu yazımızda Yüksek Çözünürlüğe Sahip En İyi 10 Webcam Markası hakkında bilgi vereceğiz.

Günümüzde birçok farklı markaya ait webcam modellerini bulmak mümkün. Ancak bunların arasında bazı modeller var ki yüksek çözünürlüğü sayesinde oldukça kaliteli kullanım sağlıyor. Webcam kullanmak isteyen kişiler de bu yüksek çözünürlüklü modellerden birisine sahip olmak istiyor.YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP EN İYİ 10 WEBCAM MARKASI HANGİLERİDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip En İyi 10 Webcam Markası şu şekilde sıralanır;

  • Logitech C270 Webcam
  • Everest Sc-825 Webcam
  • A4 Tech PK-910H Webcam
  • Logitech C920 Webcam
  • Lesgo 1080p Ls-webcam
  • Everest SC-HD0 Webcam
  • OEM HD USB 8MP Digital Webcam
  • Casper Messenger Webcam
  • A4 Tech PK635K Webcam
  • Greenpc Gpw-12 Webcam

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP LOGİTECH C270 WEBCAM ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Logitech C270 webcam, en çok tercih edilen modellerden birisidir. webcam modelinde gürültü engelleyici mikrofon bulunmaktadır. Bu sayede arkadan gelen tüm sesler en aza indirilerek konuşmanın daha net olması sağlanmaktadır. 3 MP geliştirilmiş lense sahip olan webcam sayesinde fotoğraf çekebilme özelliği de kullanılabilir.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP EVEREST SC – 825 WEBCAM ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Everest Sc – 825 webcam, en çok tercih edilen modellerden birisidir. 640 x 480 P çözünürlüğe sahip olan bu webcam modelinde 3 cm’ ye kadar sonsuz odak özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde yüksek çözünürlüklü ve hızlı fotoğraf çekimi mümkün olacaktır.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP A4 TECH PK – 901H WEBCAM ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip A4 Tech PK – 910H webcam, en çok tercih edilen modellerden birisidir. 1080 P çözünürlüğe sahip olan bu model, Windows XP işletim sistemine kadar desteklemektedir. Bu özelliği sayesinde hemen her bilgisayarda sorun yaşamadan uyumlu şekilde kullanmak mümkün olacaktır.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP LOGİTECH C920 WEBCAM ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Logitech C920 Webcam, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Profesyonel yayıncı kamerası olarak nitelendirilen bu webcam modelinde tamamen Full HD 1080 P çözünürlük bulunmaktadır. Mükemmel resimler çekme özelliği de sunan bu model, iki stereo mikrofonu ile de dikkat çekmektedir.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP LESGO 1080P LS WEBCAM ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Lesgo 1080P LS webcam, en çok tercih edilen modellerden birisidir. 32 bit ve 64 bitte sorunsuz şekilde çalışabilen bu webcam, herhangi bir ayar yapmaya gerek kalmadan direkt olarak tak ve çalıştır mantığına sahiptir. Yüksek çözünürlüğü ile dikkat çeken bu modelde yüksek ses kalitesi de bulunmaktadır.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP EVEREST SC – HD0 WEBCAM ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Everest SC – HD0 webcam, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Tamamen Full HD çözünürlüğe sahip olan bu webcam modelinde tripod ayaklık da hediye edilmektedir. Focus özelliği bulunan bu modelde ful odaklanma özelliği bulunmaktadır. Böylece saliselik kaymalar bile engellenmiş olacaktır.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİPOEM HD USB 8 MP DİGİTAL WEBCAM ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip OEM HD USB 8 MP Digital webcam, en çok tercih edilen modellerden birisidir. 8 MP kamerası ile dikkat çeken webcam modeli, 1280 x 720 çözünürlüğe kadar destek vermektedir. USB girişi ile kolay kurulum sağlayan modelde tak çalıştır mantığı kullanılmaktadır.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP CASPER MESSENGER WEBCAM ÖZELLİKLER NEDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Casper Messener Webcam, en çok tercih edilen modellerden birisidir. USB tak çalıştır mantığı ile çalışan modellerden birisi olan bu webcam, kurulum yapmadan direkt olarak çalışmaktadır. 1280 x 960 çözünürlüğe sahip olan bu modelde otomatik yüz izleme ve 10X zoom özellikleri bulunmaktadır.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP A4 TECH PK635K WEBCAM ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip A4 Tech PK635K webcam, en çok tercih edilen modellerden birisidir. kendisine özel dahili mikrofonu da bulunan bu model, tak kullan özelliği sayesinde kurulum yapmadan kullanılabilmektedir. 360 derece dönme özelliğine sahip olan bu modelde istenilen yere sabitlenme gerçekleştirilebilir. Webcam modelinde resim işleme, video mail, özel efektler ve yük takibi özellikleri de bulunmaktadır.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP GREENPC GPW – 12 WEBCAM ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Greenpc Gpw – 12 webcam, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Yüz tanıma özelliğine sahip olan bu model, 1280 x 720 piksel çözünürlük sunmaktadır. Kendi özel mikrofona sahip olan webcam, kendi LED’ leri sayesinde otomatik ayar yapmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
704 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
73
Helal Olsun!
lol lol
109
lol
Aşk Aşk
97
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir