Yerli ve Yabancı En İyi 10 Dizi İzleme Sitesi


63
606 Paylaşım, 63 points

Dizi izlemeyi seven ve farklı platformdaki dizileri de takip etmek isteyenler, dizi izleme sitelerine nasıl girebileceklerini ve hangi dizi izleme sitelerinin dikkat çekici olduğunu merak etmektedir. Bu yazımızda Yerli ve Yabancı En İyi 10 Dizi İzleme Sitesi hakkında bilgi vereceğiz.

Boş zamanlarında canının sıkılmaması için dizi izlemeyi isteyenler, farklı platformları da kullanarak istedikleri dizileri izleyebilmektedir. İnternet üzerinden takip edilebilecek birçok dizi izleme sitesi bulunmaktadır.YERLİ VE YABANCI EN İYİ 10 DİZİ İZLEME SİTESİ HANGİLERİDİR?

Yerli ve Yabancı En İyi 10 Dizi İzleme Sitesi şu şekilde sıralanıyor;

  • Netflix
  • BluTV
  • Amazon Prime Video
  • Dmax
  • Puhu TV
  • Youtube
  • Tivibu
  • D – Smart
  • Bein Connect
  • Crackle

NETFLİX ÜZERİNDEN YERLİ VE YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Netflix üzerinden Yerli ve yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Son zamanların en popüler platformlarından birisi olan Netflix, Yerli ve yabancı dizilere bünyesinde sıklıkla yer vermektedir. Dünyanın en popüler dizileri arasında yer alan Lucifer, La Casa De Papel, Breaking Bad, The Dark gibi dizileri bu platform üzerinden izlemek mümkündür. Ücretli olarak kullanılabilen Netflix, 3 ayrı paket üzerinden dizi izleme fırsatı sunmaktadır.

BLUTV ÜZERİNDEN YERLİ VE YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

BluTV üzerinden Yerli ve yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Tüm dünyada oldukça fazla tercih edilen platformlardan birisi olan BluTV, oldukça popüler dizilerden The Walking Dead, Game Of Thrones ve Vikings gibi dizileri izleyiciler ile buluşturmaktadır. Tek abonelik paketi üzerinden hizmet veren BluTV ücretli olarak kullanılmaktadır.

AMAZON PRİME VİDEO ÜZERİNDEN YERLİ VE YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Amazon Prime Video üzerinden Yerli ve yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Dünyanın en çok para kazanan internet sitelerinden Amazon’ a ait olan bu dizi izleme sitesi ücretli olarak sunulmaktadır. Birbirinden ilgi çekici dizilerin gösterildiği platformun en tercih edilen paketi aile paketidir.

DMAX ÜZERİNDEN YERLİ VE YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Dmax üzerinden Yerli ve yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Yerli ve Yabancı dizilerin Türkçe’ ye çevrilmiş halini izleyicilere sunan bu platform, geniş bir dizi arşivine sahiptir. Dmax kullanıcıları ister mobil üzerinden ister televizyon üzerinden istedikleri dizileri izleyebilirler.

PUHU TV ÜZERİNDEN YERLİ VE YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Puhu TV üzerinden Yerli ve yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Türkiye’ de kurulan Puhu TV, yüzlerce Yerli ve yabancı diziyi izleyicilere sunan platformlardan birisidir. Ücretsiz olarak hizmet veren platform ister mobil uygulama üzerinden ister internet üzerinden kolaylıkla izlenebilmektedir.

YOUTUBE ÜZERİNDEN YERLİ VE YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Youtube üzerinden Yerli ve yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Youtube üzerinden milyonlarca farklı Yerli ve yabancı diziyi ücretsiz şekilde izlemek mümkündür. Youtube kullanımı sırasında dizi arasında reklam görmek istemeyenlerin Youtube Premium üyeliğine geçmesi gerekir. Bu üyelik ücretli sunulmaktadır.

TİVİBU ÜZERİNDEN YERLİ VE YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Tivibu üzerinden Yerli ve yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Türk Telekom ‘a ait olan bu platform, milyonlarca Yerli ve yabancı diziyi izleyicilerle buluşturmaktadır. Ücretli olarak sunulan platform üzerinden farklı paketler sunulmaktadır. İzleyiciler istedikleri üyelik şeklini tercih edebilirler.

D – SMART ÜZERİNDEN YERLİ VE YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

D – Smart üzerinden Yerli ve yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Demirören Holding tarafından izleyicilerin kullanımına sunulmuş olan D – Smart, Türksat üzerinden hizmet veren platformlardan birisidir. Ücretli üyelik şeklinde kullanılan bu platform, farklı üyelik paketleri sunmaktadır.

BEİN CONNECT ÜZERİNDEN YERLİ VE YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Bein Connect üzerinden Yerli ve yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Genel olarak spor içeriğine sahip olan platform, Yerli ve yabancı dizileri içeren bir üyelik paketi de sunmaktadır. Bein Connect platformu üzerinden her ay yeni 40 dizinin yanı sıra eski ve beğenilen yabancı dizilere de yer verilmektedir.

CRACKLE ÜZERİNDEN YERLİ VE YABANCI DİZİ NASIL İZLENİR?

Crackle üzerinden Yerli ve yabancı dizi izlemek, en doğru tercihlerden birisidir. Sony firmasına ait olan bu platform, şık ve sade kullanımı ile izleyicilere kolaylık sunmaktadır. Sitenin en büyük özelliği tüm dizileri en yüksek çözünürlükte sunmasıdır. Şu anda sadece ABD’ de yayın sunan siteye Türkiye’ den girmek için VPN kullanmak gerekmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
606 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
85
Şaşkın
Başarısız Başarısız
49
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir