Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?


73
714 Paylaşım, 73 points

Ülkemizde en geniş kapsamlı hizmet veren kredi kartı olarak bilinen World kart, Yapı kredi Bankası tarafından sunulmaktadır. Birçok avantaja sahip olan bu karta sahip olmak birçok kişinin hayalidir. Bu yazımızda Yapı Kredi World kredi kartına nasıl başvuru yapılabileceği hakkında bilgi vereceğiz.

Yapı Kredi World Kart Özellikleri Nedir?

Dünyanın en değerli 10 kredi kartından birisi olarak belirlenen Yapı Kredi World kredi kartı, 25 yıldır banka müşterilerinin kullanımında bulunan bu kredi kartı, değerli kartlar arasına girmeyi başarmış ilk ve tek Türk kartıdır. Ülkemiz genelinde birçok işyeri ile anlaşmalı olarak çalışan World kredi kartı, sağladığı taksit fırsatları, özel kampanyalar ve ayrıcalıklı hizmetleri sayesinde en fazla tercih edilen kredi kartı olmayı başarmıştır.Yapı Kredi World kredi kartı ile birçok mağazadan peşin fiyatına taksitli alışveriş yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra tüm harcamalardan puan kazanılır ve bu puanlarla bedava alışveriş yapılabilir.

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en geniş portföyüne sahip olan World kart, kredi kartı kullanımı açısından sunduğu avantajlar nedeniyle en çok tercih edilen kartların başında gelmeyi başarmaktadır. Yapı Kredi World kart kredi başvurusu yapmak için birden fazla yol bulunmaktadır. Bu yollar şu şekilde sıralanabilir;

  • Yapı Kredi Mobil bankacılık üzerinden başvuru
  • Yapı Kredi Online kredi kartı başvurusu
  • Yapı Kredi SMS ile kredi kartı başvurusu
  • Yapı Kredi telefon bankacılığı ile kredi kartı başvurusu

Yapı Kredi Mobil Bankacılık ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı kredi World kredi kartı başvurusu yapmanın en kolay yollarından bir tanesi mobil kredi başvurusudur. Yapı Kredi mobil bankacılık uygulaması, akıllı telefon uygulama mağazaları üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından müşteri numarası ya da T.C. kimlik numarası ile sisteme giriş yapan Yapı Kredi müşterileri, anında kredi kartı başvurusunda bulunabilecektir.

Yapı Kredi Online Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı kredi World kredi kartı başvurusu Online olarak internet bankacılığı üzerinden de yapılabilmektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey, Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden giriş yapmak ve kredi kartı başvurusunda bulunmaktır.

Yapı Kredi SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası World kredi kartı başvurusunu yapmanın en kolay yolu, SMS ile başvuruda bulunmaktır. Kredi kartı başvurusunu SMS ile yapmak için telefon üzerinden WORLD yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarası yazılarak 4407’ye SMS göndermek yeterlidir. Yapılan SMS ile başvuru sonucunda kredi kartı onaylanan kişilere SMS ile bilgi verilecektir. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu için gönderilecek olan SMS operatörlerden 1 SMS ücreti şeklinde ücretlendirilmektedir.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası World kredi kartı başvurusu telefon bankacılığı ile de yapılabilmektedir. Yapı Kredi bankası telefon bankacılığı başvurusu için kullanılabilecek telefon numarası 444 0 444 olarak bilinmektedir. Bu telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşüp kredi kartı başvurusunda bulunmak mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra kredi kartı başvuru takibi de kolaylıkla yapılabilmektedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

73
714 Paylaşım, 73 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir