Yapı Kredi Bankası Otomatik Fatura Ödemeli Kampanya


63
668 Paylaşım, 63 points

Ülkemizde hizmet veren en önemli bankalardan birisi Yapı kredi bankasıdır. Yapı kredi bankası müşterilerine uygun seçenek sunan bir bankadır. Müşterilerine özel yepyeni bir kampanya başlattı. Yapı kredi bankası otomatik fatura ödemeli 100 TL kampanyasını başlattı. Banka müşterileri hesaplarından ve kredi kartından verdikleri her otomatik ödeme talimatı için 10 TL para puan kazanabilir. Toplama 100 TL kadar para puan kazanabilirsiniz. Kampanya 13 Mayısta başladı 10 haziran 2019 tarihine kadar sürecek.

Yapıkredi Bankası Otomatik Fatura Ödemeli Kampanya Detayları

Yapıkredi bankası müşterileri 13 Mayıs 2019 ile 10 haziran 2019 tarihleri arasında bireysel mevduat hesaplarından ya da kredi kartlarından verecekleri 1 talimat için 10 TL, 2 talimat için 25 TL, 3 talimat için 45 TL, 4 talimat için 70 TL, 5 talimat için 100 TL para puan kazanırlar. Kampanyaya katılmak için TALIMAT yazıp boşluk bırakıp 11 haneli kimlik numarasını yazıp 4470’e mesaj göndermeleri gerekir. Sisteme cep telefonunuz kayıtlı değilse başvurunuz alınmayacaktır.Kampanyaya sadece yen tanımlanacak fatura ve HGS talimatları için geçerli olup daha önceden tanımlı olan talimatı iptal edip kampanyaya dâhil olamazsınız.

Kampanya boyunca verilen talimatlar için 13 Mayıs-10 Temmuz tarihleri arasında faturalar 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

Kampanya süresince her talimat için kampanya bitişinden sonraki 6 ay boyunca talimat geçerli olmalıdır.

Kampanya kapsamında kazandığınız puanlar 16 Temmuz 2019 tarihinde kredi kartınıza ya da bankamatik kartınıza yansıtılır. Puanların yansıması 48 saat sürebilir.

Ödüllendirme yapılması için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 tane kullanıma açık kredi kartı ya da bankamatik kartının olması gerekir.

Aynı abone numarasına 1 den fazla verilen otomatik ödeme talimatında ödül sadece 1 tanesi için verilir.

Kampanya döneminde en fazla 6 ay öncesine kadar iptal edilmemiş fatura talimatın kampanya döneminde tekrar verilmesi halinde ödül müşteriye verilmeyecektir.

Kampanya döneminden en fazla 6 ay öncesine kadar yakını adına talimatlı fatura ödemesi yaptıranlar bu talimatı iptal edip tekrar vermesi durumunda ödül verilmez.

Cep telefonu faturası için verilen talimatlarda numara taşındığı durumunda yeniden talimat verilmesi durumunda son talimat için müşteriye ödül verilir.

Kampanya kapsamından, cep telefonu cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatı verenler ödül kazanacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
668 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
14
Şaşkın
Başarısız Başarısız
102
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
13
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
37
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
97
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir