World Kart ile Vade Farkı Olmadan Taksit Yapılan Mağazalar Hangileridir?


89
874 Paylaşım, 89 points

Günümüz şartları ne yazık ki herkese peşin para ile alışveriş imkânı sunmuyor. Birçok insan peşin alışverişlerde ihtiyacı olanın birisini alıyorsa birisini bir sonraki aya erteliyor. Kredi kartları ise bu dorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Kredi kartının sunduğu taksit imkânı ile tüm ihtiyaçlar aynı anda ve uygun geri ödeme planı ile satın alınabiliyor. Taksitli alışverişlerde en fazla fırsat sunan kartlardan birisi ise World Kart oluyor. Bu yazımızda World kart ile vade farkı olmaksızın alışveriş yapabileceğiniz mağazalar hakkında bilgi vereceğiz.

Kredi kartı ile alışveriş yapmak büyük bir kolaylık. İnsanlar ceplerindeki paranın tamamını ihtiyaçlara yatırmak yerine kredi kartı ile taksitli alışveriş yaparak ellerinde para kalmasını sağlayabiliyor. Tüm banka kredi kartlarıyla taksitli alışveriş yapmak mümkün ancak bazı kartlarda taksitli işlemler için vade farkı uygulanıyor.

Taksitli Alışverişlerde Vade Farkı Nedir?Kredi kartları ile yapılan taksitli alışverişlerde birçok yer vade farkı talep ediyor. Kartlarla yapılan anlaşmalar kapsamında birçok mağazada yapılan taksit tutarına bağlı olarak ek para isteniyor. Bu para, alışverişin taksitle verilmesi karşılığında alınan bir faiz gibi oluyor.

World Kart Vade Farkı Olmadan Alışveriş Yapılabilir mi?

Piyasada bulunan kredi kartları arasında vade farksız taksit imkânını en fazla sunan kartların başında World kart geliyor. Birçok ünlü mağaza ile anlaşması bulunan World kart, kullanıcılarına istediği kadar taksit yaptırma ve buna karşılık vade farkı ödememe şansını sunuyor.

World Kart, birçok mağaza ile anlaşmalı olarak çalışıyor. World kart ile vade farkı olmadan alışveriş yapılabilecek olan mağazalar şu şekilde;

  • KOTON: Koton mağazalarında World kart ile yapacağınız tüm alışverişlerde vade farkı olmadan 6 taksit yapılabiliyor.
  • HUMMEL: Hummel mağazalarında World kart ile yapılacak tüm alışverişlerde vade farkı olmadan 6 taksit yapılabiliyor.
  • LC WAİKİKİ: LC Waikiki mağazalarında World kart ile yapılan tüm alışverişlerde vade farkı olmadan 3 – 6 taksit yapılabiliyor.
  • CİVİL: Civil mağazalarında World kart ile yapılan tüm alışverişlerde vade farkı olmadan 9 aya varan taksit imkanı sunuluyor.
  • LESCON: Lescon mağazalarında World kart ile yapılacak tüm alışverişlerde vade farkı olmadan 6 taksit yapılıyor.
  • FLO: FLO mağazalarında World kart ile yapılan tüm alışverişlere vade farkı olmadan 6 taksit yapılıyor.
  • GİTTİGİDİYOR: Ünlü internet alışveriş sitesi üzerinde satış yapan tüm mağazalardan World kart ile yapılan alışverişlerde vade farkı olmadan 9 taksit yapılıyor.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

89
874 Paylaşım, 89 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir