Whatsapp Sık Görüşülenler Listesi Nasıl Silinir?


66
666 Paylaşım, 66 points

Whatsapp kullanıcıları, uygulama üzerinden yaptıkları görüşmelerin kayıtlarını silmek isteyebilirler. Whatsapp uygulamasının özelliklerinden birisi olan sık görüşülenler listesi, kullanıcının en sık iletişime geçtiği kişileri bir araya getirmektedir. Bu yazımızda Whatsapp Sık Görüşülenler Listesi Nasıl Silinir sorusuna cevap vereceğiz.

Whatsapp günümüzde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olarak bilinir. Bu uygulama üzerinden milyarlarca kişi aynı anda iletişime geçer. Kullanıcıların yaptıkları sohbetler, uygulama üzerinden kayıt edilir. Özellikle iPhone telefonlarda sık görüşülenler bölümün üzerinden en sık iletişime girilen kişi listesini görmek mümkündür.WHATSAPP SIK GÖRÜŞÜLENLER LİSTESİ NEDİR?

Whatsapp sık görüşülenler listesi, genel olarak iPhone telefonlar üzerinde görüntülenir. Android telefonlarda sık görüşülenler bölümü bulunmamaktadır. Bu nedenle Whatsapp sık görüşülenler listesi daha çok iPhone kullanıcılarını etkilemektedir.

Whatsapp Sık Görüşülenler Listesi Nasıl Silinir sorusunun cevabı aslında oldukça kolaydır. Whatsapp kullanıcıları birkaç kolay adım ile sık görüşülenler listesini kolaylıkla temizleyebilir. Whatsapp Sık Görüşülenler Listesi Nasıl Silinir adımları şu şekildedir;

 • Birinci Adım

Whatsapp uygulaması açılır.

 • İkinci Adım

Uygulama üzerinden Ayarlar menüsüne girilir.

 • Üçüncü Adım

Ayarlar menüsünden Veri ve Depolama seçilir.

 • Dördüncü Adım

Depolama kullanım seçeneğine tıklanır. Burada sık görüşülenler listesi görüntülenir.

 • Beşinci Adım

Sık görüşülenler listesinden kaldırılmak istenen kişi ya da kişiler belirlenir. isteyen Whatsapp kullanıcısı tüm listeyi kaldırma hakkına da sahiptir.

 • Altıncı Adım

Kişi seçiminin ardından metin, fotoğraf ve videolar gibi medya seçenekleri belirlenir.

 • Yedinci Adım

Tüm seçimlerin ardından en altta yer alan “Temizle” butonuna basılarak sık görüşülenler listesi silinmiş olur.

Whatsapp sık görüşülenleri silme işleminin tamamlanmasının ardından sohbet ekranına geri dönmek gerekir. Sohbet kısmından sık görüşülenlerden kaldırılan kişinin sohbeti de tamamen kaldırılmalıdır. Bunun için sohbetler kısmının üst tarafında yer alan “Düzenle” seçeneği üzerinden silme işlemi gerçekleştirilebilir.

Whatsapp sık görüşülenler listesindeki kişilerin silinmesi için bu işlemlerin tekrarlanması gerekir.  Whatsapp tarafından uygulanan bu özellik, birçok kullanıcıyı rahatsız etmektedir. iPhone kullanıcıları Whatsapp üzerinden sık görüşülenler listesini görmek istemediği için silmenin yollarını araştırır. Kullanıcılardan bu konuda şikayet gelmesine karşılık Whatsapp ısrarla bu özelliği kaldırmamayı tercih etmektedir.

 WHATSAPP EN SIK GÖRÜŞÜLEN KİŞİLER NASIL BULUNUR?

Whatsapp üzerinden sık görüşülenlerin silinmesi kadar WhatsApp sık görüşülen kişiler listesi de merak edilir. Birçok kişi kendisinin ya da eşinin, arkadaşının sık görüşülenler listesinde kimlerin olduğunu merak eder. Bu merak gidermek için Whatsapp sık görüşülenler listesini görüntülemek yeterlidir. Whatsapp en sık görüşülen kişiler nasıl bulunur sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir;

 • Birinci Adım

Whatsapp uygulamasına girilir.

 • İkinci Adım

Uygulama içerisinden ayarlar bölümüne girilir.

 • Üçüncü adım

Ayarlar içinden Veri ve Depolama bulunarak tıklanır.

 • Dördüncü Adım

Depolama kullanımı üzerinden en sık görüşülen kişileri görmek mümkün olacaktır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
666 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
78
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
109
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
13
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir