Whatsapp Görüntülü Konuşmayı Kaydetme Nasıl Yapılır?


75
735 Paylaşım, 75 points

Whatsapp kullanıcıları, uygulama üzerinden birçok farklı işlemi yapma hakkına sahiptir. Whatsapp uygulamasıyla hem anlık mesajlaşmak, hem telefonla konuşmak hem de görüntülü konuşmak mümkündür. WhatsApp görüntülü konuşma yapan kişiler bazen bu görüntüleri kayıt altına almak ister. Bu yazımızda Whatsapp Görüntülü Konuşmayı Kaydetme Nasıl Yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

Whatsapp kullanıcıları istedikleri zaman görüntülü konuşma yapma hakkına sahiptir. Uygulama üzerinden özel mesaj açan bir kullanıcı, konuşacağı kişiyi sağ üst köşede bulunan kamera işaretine basarak görüntülü olarak arayabilir.WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMAYI KAYDETMEK MÜMKÜN MÜDÜR?

Whatsapp Görüntülü Konuşmayı Kaydetme işlemi, birçok kullanıcı tarafından istenmektedir. Whatsapp uygulamasının bu tür bir özelliği bulunmamakla birlikte yardımcı uygulamalar ile Whatsapp görüntülü aramaları kaydetmek mümkündür.

Önceleri böyle bir imkan tanımayan Whatsapp uygulaması, kullanıcılarından gelen talep üzerine son güncellemeleri ile bu özelliği kullanılabilir bir hale getirmiştir. Ancak Whatsapp görüntülü konuşmayı kaydetmek için ek bir uygulamaya ihtiyaç duyulmaktadır.

WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMAYI KAYDETME NASIL YAPILIR?

Whatsapp görüntülü konuşmayı kaydetme nasıl yapılır sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir. Öncelikle görüntülü konuşmayı kaydedebilmek için bir uygulama indirilmesi gerekir. Whatsapp Görüntülü Konuşmayı Kaydetme uygulaması olarak “Apowersoft Ekran kaydedici”  isimli uygulama kullanılmaktadır. Bu uygulama özellikle Whatsapp görüntülü konuşmayı kaydetmek için yapılmış bir uygulama olmamakla birlikte kayıt için kullanılabilecek özelliklere sahiptir.

Apowersoft Ekran Kaydedici uygulamasının temel özelliği ekran videolarını kaydetmektir. Bu özelliği sayesinde Whatsapp kullanıcıları tarafından da kolaylıkla kullanılabilmektedir. Whatsapp kullanıcılarının en çok tercih ettiği program olarak bilinen Apowersoft Ekran Kaydedici, ses ve video kayıt özelliklerine sahiptir.

WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMAYI KAYDETME UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Whatsapp Görüntülü Konuşmayı Kaydetme uygulaması, öncelikle uygulama mağazası üzerinden indirilmelidir. Uygulamanın indirilmesinin ardından uygulama açılarak ekran görüntüsü almaya başlanabilir. Daha sonrasında herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmayacaktır. Apowersoft ekran kaydedici uygulaması açıldıktan sonra Whatsapp uygulaması açılarak görüntülü konuşulacak olan kişi belirlenmelidir.

Whatsapp üzerinden kişi görüntülü arandıktan sonra uygulama üzerinden kayıt işlemi de hemen başlar. Görüntülü arama sona erdikten sonra uygulamaya geri dönülerek durdurmak yeterli olacaktır. Durdurma işleminin ardından tüm görüntülü arama kayıtları elde edilmiş olur.

WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA ÖZELLİĞİ NEDİR?

Whatsapp görüntülü konuşma özelliği, kullanıcıların birbirlerini görüntülü olarak araması ve telefon üzerinden yüz yüze konuşabilmesi için tasarlanmıştır. Bir kişiyi görüntülü olarak aramak için yapılacak işlem oldukça kolaydır. Whatsapp görüntülü konuşma özelliğini kullanmak için şu adımları takip etmek yeterli olacaktır.

  • Birinci Adım

Whatsapp uygulaması açılır.

  • İkinci Adım

Uygulama içerisinden görüntülü konuşulacak kişi seçilerek özek mesaj sayfası açılır.

  • Üçüncü Adım

Açılan sayfanın üst kısmında bulunan kamera işaretine tıklanarak karşı taraf görüntülü olarak aranır.

  • Dördüncü Adım

Kameralı konuşma talebini karşı tarafın cevaplamasının ardından Whatsapp görüntülü konuşma başlayacaktır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

75
735 Paylaşım, 75 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
121
Şaşkın
Başarısız Başarısız
85
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
121
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir