Whatsapp Bellek Yetersiz Hatası Nasıl Çözülür?


66
645 Paylaşım, 66 points

Whatsapp’ ın kullanıcılarına son sunduğu güncelleme ile birlikte yeniliklerin yanında bir de sorun da oluşturdu. Birçok Whatsapp kullanıcısı, yaptıkları güncellemenin ardından Whatsapp Bellek Yetersiz Hatası almaya başladıklarını söylemeye başladı. Bu yazımızda Whatsapp Bellek Yetersiz Hatası Nasıl Çözülür? Sprusuna cevap vereceğiz.

Whatsapp, kullanıcılarının taleplerini yerine getirmek adına sürekli olarak güncellemeler yayınlıyor. Son gelen güncelleme, kullanıcıların yüzünü güldürmenin yanı sıra büyük bir sorunu da beraberinde getirdi. Birçok Whatsapp kullanıcısı, güncellemenin ardından Whatsapp Bellek Yetersiz Hatası ile karşılaşmaya başladı.WHATSAPP BELLEK YETERSİZ HATASI NEDİR?

Whatsapp Bellek Yetersiz Hatası, son dönemde Whatsapp kullanıcılarının en çok şikayet ettiği hatalardan birisidir. Son güncellemenin ardından ortaya çıkan bu hata, birçok kullanıcının şikayet etmesine neden olmaktadır.

Whatsapp uygulamasında meydana gelen bellek yetersiz hatasının ardından kullanıcılar uygulama üzerinden fotoğraf ve video paylaşımlarında sorunlar yaşamaya başladı. Yaşanan bu hata, birçok kullanıcının anlık mesajlaşma uygulamasından soğumasına neden oldu.

WHATSAPP BELLEK YETERSİZ HATASI NASIL ÇÖZÜLÜR?

Whatsapp Bellek Yetersiz Hatası Nasıl Çözülür sorusuna cevap bir çözüm yolu göstermek mümkündür. Yaşanan hatanın sonrasında birçok kullanıcı bu hatadan kurtulmak için birkaç fotoğraf ya da video silmeyi ve tekrar uygulamayı yüklemeyi deniyor. Bu işlem ilk etapta sorunu çözmüş gibi gözükse de kısa bir süre sonra aynı sorun tekrar görülmeye başlıyor.

Whatsapp Bellek Yetersiz Hatası Nasıl Çözülür sorusunun kesin çözüm yolu şu şekilde verilebilir; Whatsapp güncellemesinin ardından Whatsapp Bellek Yetersiz Hatası yaşamaya başlayan kullanıcıların Clean Master uygulamasını yüklemesi gerekiyor.

CLEAN MASTER UYGULAMASI HATANIN ÇÖZÜLMESİNİ SAĞLIYOR

Cep telefonlarının uygulama mağazasından kolaylıkla indirilebilecek olan Clean Master uygulaması, telefonun ön belleğini tamamen temizleyerek hatanın kurtulmasını sağlıyor. Kullanıcı, telefondaki tüm ön bellekleri tek tek silmekle uğraşmak yerine Clean Master uygulaması ile sadece gereksiz dosyaları temizleyerek kısa sürede hatalardan kurtulabiliyor.

Clean Master uygulamasını kullanarak gereksiz dosyaları temizleyen kullanıcılar ardından hafıza artırma işlemini gerçekleştirmek zorunda. Uygulamanın içerisinde yer alan “Hafıza Artır” butonuna basarak telefon belleğini de kolaylıkla artırabiliyor. Bu işlemin yapılmasından sonra Whatsapp Bellek Yetersiz Hatası bir daha görülmemeye başlıyor.

CLEAN MASTER UYGULAMASI NASIL İNDİRİLİR?

Whatsapp Bellek Yetersiz Hatasından kurtulmak için Clean Master uygulamasının yüklenmesi gerekiyor. Clean Master uygulaması  nasıl indirilir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Whatsapp kullanıcıları hatadan kurtulmak için öncelikle işletim sisteminin sunmuş olduğu uygulama mağazası üzerinden Clean Master uygulamasını bulmalıdır.

Uygulamanın bulunmasının ardından yükle butonuna basarak yükleme işlemi gerçekleştirilebilir. Clean Master uygulamasının yüklenmesinin ardından uygulama açılarak telefondaki tüm gereksiz dosyalar temizlenebilir ve telefonun hafızası artırılabilir. Bu yöntem sayesinde Whatsapp kullanıcıları bir süre de olsa yaşanan Whatsapp Bellek Yetersiz Hatasından kurtulacaktır. Yine de kesin çözüm için Whatsapp’ ın yeni bir güncelleme yayınlaması çok daha doğru olacaktır. Whatsapp’ ın yeni güncellemesinde özellikle Whatsapp Bellek Yetersiz Hatası sorununa yönelik işlem yapması da beklentiler arasındadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
645 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
25
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir