Vodafone’un En Avantajlı Tarifeleri Hangileridir?


64
645 Paylaşım, 64 points

Ülkemizde en fazla tercih edilen operatörlerden birisi de Vodafone’ dur. Müşterilerine sürekli olarak uygun avantajlı tarifeler sunan Vodafone, bu yönü sayesinde sürekli abone sayısını artırmaktadır. Bu yazımızda Vodafone kullanıcılarına sunulan en avantajlı tarifeleri sizlerle paylaşacağız.

Vodafone, faturalı ve faturasız kullanıcılarına özel birbirinden avantajlı tarifeler sunmaktadır. Bu tarifeler, kullanıcıların yaşına ya da kullanım önceliklerine göre değişmektedir. Vodafone kullanıcıları kendilerine en uygun olan tarifeyi seçerek kullanmaya başlayabilirler.

Vodafone En Avantajlı Tarifeleri Hangileridir?Vodafone, birbirinden avantajlı tarifeleri ile dikkat çekmektedir. Oldukça fazla tercih edilen operatörün kullanıcılarına sunduğu tarifeler şu şekildedir;

 • Uyumlu tarifeler
 • FreeZone tarifeleri
 • Vodafone Red tarifeleri
 • Dijitale özel tarifeler
 • Ev kadınlarına özel tarifeler
 • Faturasız FreeZone tarifeleri
 • Hesaplı tarifeler
 • Konuştuğunca internet tarifeleri
 • Gani tarifeleri

Vodafone kullanıcılarına özel olarak sunulmuş birbirinden avantajlı tarifeleri biraz daha yakından inceleyelim…

 • Uyumlu Tarifeler

Vodafone faturalı hat kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan bu tarifede iki farklı internet sunulmaktadır. Bunlar 3 GB internet paketi ve 5 GB internet paketi olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra 750 dakika konuşma verilen bu tarifeler, 34 – 40 TL arası taahhütlü olarak ve 49 – 55 TL arası taahhütsüz tarife olarak ücretlendirilir. Bu tarifede Akıllı Devretme Özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kullanıcının ay sonu kalan tüm hakları bir sonraki aya devredecektir.

 • FreeZone Tarifeleri

Vodafone genç abonelere özel olarak hazırlanmış olan bu tarifede 4 – 8 – 10 – 16 GB internet miktarları sunulmaktadır. Kullanıcılar istedikleri internet miktarını seçerek ona göre ödemelerini belirleyebilmektedir. Saçma Güzel ismi ile belirlenen bu tarifeler en uygun 34 TL en pahalı 54 TL’ye satın alınabilir. Tarifede 500 – 1000 dakika arası konuşma dakikası sunulmaktadır.

 • Vodafone Red Tarifeleri

Vodafone üst düzey kullanıcılara yönelik olarak hazırlanan Red tarifelerinde kullanıcılara birbirinden farklı avantajlar sağlanmaktadır. En düşük fiyatlı Red tarifesi 49 TL olarak belirlenmiştir. Bu tarifede 7 GB internet ve 1000 dakika bulunur. En pahalı Red tarifesi ise 125 TL olarak bilinir. Bu tarifede 20 GB internet ve 3000 dakika konuşma yer alır. • Dijitale Özel Tarifeler

Hattını Vodafone’ a taşıyanlara özel olarak hazırlanmış olan bu tarifede yüksek internet sunulmaktadır. FreeZone tarifelerinin bir uzantısı olarak hazırlanmış olan bu tarifede 7 GB internet üzerine ekle toplamda 14 GB internet ve 1000 dakika konuşma 45 TL’ye alınabilmektedir. 20 GB internet ve 1000 dakika konuşma paketi ise 59 TL’dir.

 • Ev Kadınlarına Özel Tarifeler

Vodafone ev kadınlarına özel olarak hazırlanmış bu tarife kapsamında her gün 12:00 – 16:00 saatleri arası Vodafone’ lularla ücretsiz konuşma hakkı verilmektedir. 1 – 2 GB internet paketi ile sunulan bu tarifede sosyal medyaya özel ek 1 GB internet de bulunmaktadır. Ev kadınlarına özel tarifeler seçilen internet paketine göre 21- 22 TL şeklinde ücretlendirilmektedir.

 • Faturasız FreeZone Tarifeleri

26 yaşından küçük Vodafone kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan bu tarifede 2 – 4 – 8 – 14 GB internet paketlerinden istenilen seçilebilir. İnternet paketine ek 750 dakika konuşma yer alır. Tarifenin en ucuz paketi 23 TL, en pahalı paketi 43 TL olarak bilinmektedir.

 • Hesaplı Tarifeler

26 yaş ve üzeri Vodafone kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan bu tarifede 2 – 4 – 6 GB internet paketleri sunulmaktadır. Bunun yanı sıra 750 dakika konuşma verilir. Hesaplı tarifeler en ucuz 23 TL, en pahalı 35 TL olarak ücretlendirilmektedir.

 • Konuştuğunca İnternet Tarifeleri

Vodafone kullanıcıları arasında en dikkat çekici olanlarından birisi de konuştuğunca internet tarifesidir. Bu tarife kapsamında kullanıcıların hafta içi yaptıkları konuşma kadar hafta sonu internet hediye edilmektedir. Tarifede 2 GB internet ve 500 dakika ile 5 GB internet ve 750 dakika sunulmaktadır. • Gani Tarifeler

Vodafone standart dışı tarifelerinden birisi olarak bilinen Gani tarifesinde her yöne 1000 dakika sunulmaktadır. Kullanıcılar bu dakikanın istedikleri kadarını konuşma, istedikleri kadarını internet olarak kullanabilirler. Tarifenin ücreti 23 TL olarak belirlenmiştir.

Vodafone, abonelerine birbirinden avantajlı tarifeler sunmaktadır. Vodafone kullanıcıları kendilerine en uygun olan istedikleri tarifeyi seçerek hem doya doya konuşabilir hem de internetin tadını fazlasıyla çıkartabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

64
645 Paylaşım, 64 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
54
Başarısız
Komik Komik
37
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
86
Helal Olsun!
lol lol
123
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
86
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
49
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir