Vodafone Uyumlu 5 GB İnternet Paketi


48
496 Paylaşım, 48 points

Vodafone’ un kullanıcılarına sunduğu paketlere bir yenisi daha eklendi. Abonelerini memnun etmek için sürekli yeni tarifeler hazırlayan Vodafone, bu kez de internet isteyenler için 5 GB internet paketini hazırlandı. Bu yazımızda Vodafone Uyumlu 5 GB İnternet paketi hakkındaki detaylar sizlerle paylaşacağız.

Vodafone, kullanıcılarının isteklerini ön planda tutarak uyumlu tarifeleri hazırladı. Bu tarifelerde kullanıcılar tarifeye uymak zorunda değil. Tam terci tarife kullanıcısına göre şekillendiriliyor. Kullanıcıların isteklerinin ön planda tutulduğu bu uyumlu tarifeler, kısa sürede Vodafone abonelerinden oldukça olumlu tepkiler aldı.

Vodafone Uyumlu 5 GB Tarifesi Nedir?Vodafone tarafından kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan Uyumlu 5 GB tarifesi, faturalı aboneler için geçerlidir. Tarife taahhütlü ve taahhütsüz olarak iki farklı şekilde kullanılabilmektedir. Vodafone tarafından sunulan bu uyum tarifesinin en büyük özelliği ay içerisinde kalan tüm hakların bir sonraki aya devretmesidir. Devreden paketin bitirilmesinin ardından yeni ayın paketi devreye girmektedir.

Vodafone uyumlu 5 GB tarifesi kapsamında bir ay için verilmiş olan haklar ay bitmeden biterse, yeni paket yüklenene kadar ek ücretle kullanım gerçekleştirilecektir. Tarifedeki hakların azalması sonrasında Vodafone tarafından bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Vodafone Uyumlu 5 GB tarifesinde paket aşımı sorunu da yaşanmaz. Tarifede yer alan konuşma, SMS ve internet paketleri aşım durumunda otomatik olarak durdurulmaktadır. Hat içerisinde yer alan tüm haklar sadece yurt içinde kullanıma uygundur. Yurt dışı kullanımları ayrı ücretlendirilecektir.

Vodafone Uyumlu 5 GB Tarifesine Nasıl Kayıt Olunur?

Vodafone tarafından sunulmuş olan uyumlu 5 GB tarifesine katılmak için yapılması gerekenler şöyledir;

  • Vodafone resmi internet sitesi üzerinden yapılacak başvurularda tarifeler sayfasına giren kullanıcı, ‘uyumlu 5’ tarifesinin altında yer alan Hemen Başvur butonundan tarifeye geçebilir
  • Yeni hat alanlar ya da numarasını Vodafone’ a taşıyanlar, Vodafone Cep Merkezlerinden tarifeyi seçebilir.
  • Vodafone mobil uygulaması üzerinden de başvuru yapılabilmektedir.
  • Vodafone uyumlu 5 GB tarifesine başka operatörlerden geçerek abone olan tüm kullanıcılara ilk 3 ay için 2 GB bedava internet
  • Vodafone uyumlu 5 GB tarifesini kullanan faturalı hat sahipleri 12 ay kalma sözleri için ilk 3 ay 2 GB bedava internet kazanacaktır.
  • Vodafone yeni hat alanlar, yeni abonelikleri için ilk 3 ay 2 GB bedava internet kazanacaktır.
  • Vodafone tarifesi üzerinden devreden ya da kalan hakları öğrenmek için müşteri hizmetleri, Vodafone cep merkezleri ya da self service kanalları kullanılabilir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

48
496 Paylaşım, 48 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
50
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
124
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
49
Helal Olsun!
lol lol
91
lol
Aşk Aşk
76
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
50
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
13
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir