Vodafone Telefon Dokümanı Nasıl Çıkarılır, Eski Arama Kayıtları Nasıl Öğrenilir?


111
1.1k Paylaşım, 111 points

Vodafone abonelerinin gerçekleştirdikleri konuşmalar, sim kart üzerinden Vodafone veri tabanına kaydolur. Kullanıcılar, ihtiyaç durumunda bu veri tabanı üzerinden telefon dokümanına ulaşma şansına sahip olurlar. Bu yazımızda Vodafone Telefon Dokümanı Nasıl Çıkarılır, Eski Arama Kayıtları Nasıl Öğrenilir sorularına cevap vereceğiz.

Cep telefonu kullanıcıları, bazı zamanlarda eski görüşmelerinin kayıtlarına ulaşmak isteyebilirler. Bu talep kimi zaman anne babadan gelir, kimi zaman bir eşten gelir. Bazen ise aboneler gelen yüksek faturaya itiraz etmek için telefon dokümanını talep edebilirler. Neden her ne olursa olsun Vodafone üzerinden telefon dokümanına ulaşmak mümkündür.VODAFONE TELEFON DOKÜMANI NASIL ÇIKARILIR?

Vodafone, abonelerinden gelen talepler kapsamında telefon dokümanı vermektedir. Vodafone telefon dokümanı almak için faturalı hat sahibi olmak gerekir. Faturalı hat sahipleri, SMS ve internet kullanım dokümanlarına da ulaşma hakkına sahiptir. Faturalı hat sahipleri, sözleşme yapılırken telefon dokümanı talebinde de bulunmalıdır.

Vodafone telefon dokümanı nasıl çıkarılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden telefon dokümanı isteme
  • Vodafone internet sitesi üzerinden telefon dokümanı isteme
  • Vodafone yetkili bayi üzerinden telefon dokümanı isteme
  • Vodafone self servis uygulaması üzerinden telefon dokümanı isteme

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN TELEFON DOKÜMANI NASIL ALINIR?

Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden telefon dokümanı almak için Vodafone Müşteri Hizmetleri numarası olan 542 ya da 0 542 542 00 00 aranmalıdır. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile yapılan görüşme sırasında Vodafone telefon dokümanı talep edilir. Temsilci, arayan kişinin hattın sahibi olup olmadığını birkaç soru ile belirledikten sonra mail adresine eski arama kayıtlarını gönderecektir.

VODAFONE İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN TELEFON DOKÜMANI NASIL ALINIR?

Vodafone internet sitesi üzerinden telefon dokümanı almak için Vodafone resmi internet sitesine girmek gerekir. Site açıldıktan sonra Online giriş için cep telefonu numarası ve şifre bilgisinin sisteme girilmesi gerekir. Bilgilerin girilmesiyle birlikte hat işlemleri menüsünden telefon doküman talebinde bulunmak mümkündür. Vodafone aboneleri site üzerinden kolaylıkla eski arama kayıtlarına ulaşabilirler.

VODAFONE YETKİLİ BAYİ ÜZERİNDEN TELEFON DOKÜMANI NASIL ALINIR?

Vodafone yetkili bayi üzerinden telefon dokümanı almak için abonenin en yakın Vodafone bayiine gitmesi gerekir. Vodafone bayiine kimlik ile başvuru sonrasında telefon dokümanı isteme talebi iletilir. Yetkili, hat sahibinin telefon ile yaptığı eski görüşmeler hakkında doküman hazırlayarak aboneye iletir.

VODAFONE SELF SERVİS UYGULAMASI ÜZERİNDEN TELEFON DOKÜMANI NASIL ALINIR?

Vodafone self servis uygulaması üzerinden telefon dokümanı almak için abonenin öncelikle cep telefonuna Self Servis uygulamasını indirmesi gerekir. Google Play Store ya da APP Store üzerinden uygulama indirildikten sonra cep telefonu numarası ve şifre ile sisteme giriş yapılmalıdır. Sisteme giriş yapan abone, hat işlemleri bölümünden telefon dokümanına ulaşabilir.

VODAFONE FATURASIZ HAT TELEFON DOKÜMANI NASIL ALINIR?

Vodafone faturalı hat sahipleri telefon dokümanını kolay şekilde alabilirken faturasız hatta telefon dokümanı almak bira daha zorlu bir durumdur. Faturalı hat sahiplerinin fatura detayından bilgilerin çıkartılması daha kolay olduğu için kısa sürede telefon dokümanı bilgisine ulaşım sağlayacaklardır. Ancak aynı durum faturasız hat sahipleri için geçerli olmaz. Faturasız hat sahipleri biraz daha uğraştırıcı olmakla birlikte telefon doküman taleplerine olumlu yanıt alabilirler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

111
1.1k Paylaşım, 111 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
124
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
74
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
121
Helal Olsun!
lol lol
40
lol
Aşk Aşk
28
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
129
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
89
Kazandım!
Pinar

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir