Vodafone Kapsama Avı Bedava internet Kampanyası


59
618 Paylaşım, 59 points

Vodafone, kullanıcılarına hazırladığı kampanya kapsamında 4.5 GB bedava internet veriyor. Vodafone Kapsama Avı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilecek olan internetin nasıl kullanılabileceğiniz ve kampanyaya katılım koşullarının detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Vodafone, kullanıcılarına özel olarak internet paketi dağıtmaya devam ediyor. Operatörün son kampanyalarından birisi de Kapsama Avı kampanyası oldu. Bu kampanya kapsamında kullanıcılara 4,5 GB bedava internet kullanımı verilecek.

Vodafone Kapsama Avı Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone, kapsama alanına çok fazla güvendiğini her zaman dile getiren bir operatör. Bu güvenini kullanıcılarına da yansıtmaya çalışan Vodafone, yeni hazırladığı kampanya ile kullanıcılarına 6 saat ya da 1 gün geçerli internet hediye ediyor.Vodafone Kapsama Avı Kampanyasına Nasıl Kayıt Yapılır?

Vodafone tarafından sunulan kapsama avı bedava internet paketinin başlıca amacı, 4.5 G çekmeyen yerleri takip edebilmektir. Bu kapsamda Vodafone kullanıcılarından 4.5 G çekmeyen yerleri belirlemeleri talep edilmektedir. Vodafone kapsama alanına çok güvendiği için kullanıcılarının böyle bir yer bulamayacağını ifade ettiği kampanyasında 4.5 G çekmeyen nokta bulanlara hediye vereceğini açıklamıştır.

Kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulamayı telefonuna indiren kullanıcılar giriş yapmak zorundadır. Giriş için şifre belirleyecek olan kullanıcıların S yazıp 7000’e SMS göndermeleri gerekir. Böylelikle gelecek şifre ile giriş tamamlanacaktır. Kampanyaya katılabilmek için uygulamanın son sürümüne sahip olmak gerekmektedir.

Vodafone Kapsama Avı Nasıl Kullanılır?

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanyaya kayıt yaptıranlar uygulamaya konum izni vermelidir. Bu iznin ardından kullanıcı kendisine yakın olan yerleri işaretleyecektir. İşaretli yerler arasında 4.5 G çekmeyen bir nokta bulunması halinde nokta işaretlenmelidir. İşaretlenen noktanın hemen kullanıcının hattına bedava internet yüklenecektir.

4.5 G çekmeyen noktaların tespiti için hazırlanmış olan bu kampanya ile verilecek olan 4.5 GB bedava internet hakkı 6 saat ya da 1 gün geçerli olacaktır.

Vodafone Kapsama Avı Kampanyası Kullanım Koşulları Nedir?

  • Vodafone kapsama Avı kampanyasından yararlanmak için kullanıcıların 5 G uyumlu bir cihaza sahip olması gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılan kullanıcılar uygulama ile tespit ettikleri 5G olmayan noktaları mutlaka işaretlemelidir.
  • İşaretleme işleminin ardından 4.5GB internet hatta otomatik olarak tanımlanır
  • Kampanya kapsamında verilen bedava internetin kullanım süresi 6 saat ya da 1 gün olacaktır
  • Kullanım süresi hediye ile birlikte belirtilecektir. Bu süre içerisinde bitirilemeyen internet paketi Vodafone tarafından iptal edilecektir
  • Kampanya kapsamında 4.5 G bulunmayan tüm işaretli noktalar için kullanıcıya 4.5 GB internet kazanma hakkı sunulacaktır.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

59
618 Paylaşım, 59 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
128
Şaşkın
Başarısız Başarısız
87
Başarısız
Komik Komik
76
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
124
Helal Olsun!
lol lol
39
lol
Aşk Aşk
30
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
121
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
88
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir