Vodafone GANİ Tarifeleri 30 GB internet Paketi


57
596 Paylaşım, 57 points

Telefon operatörleri, kullanıcılarına sundukları paketler üzerinden birbirinden dikkat çekici kampanyalar düzenliyor. Ülkemizde en fazla tercih edilen operatörlerin başında gelen Vodafone’ da bunların arasında yer alıyor. Vodafone, son olarak GANİ tarifesi ile kullanıcılara 30 GB internet fırsatı sunuyor. Bu yazımızda Vodafone Gani Tarifeleri ile 30 GB kazanma kampanyası hakkında tüm detayları paylaşacağız.

Vodafone gani tarifeleri adından da anlaşılacağı gibi kullanıcılara gani gani hediye dağıtmak için hazırlanmış bir tarife olarak biliniyor. Tarife kapsamında kullanıcılara sunulan dakikalar ister konuşmalarda ister internet olarak kullanılabiliyor.

Vodafone Gani Tarifesi Nedir?Vodafone tarafından Gani tarifeleri 3 farklı paket olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Bu tarifelerin içerisinde farklı oranlarda dakikalar yer almaktadır. Kullanıcılar ücretleri değişiklik gösteren bu tarifelerden istediklerini satın alabilirler. Satın alınan tarifede yer alan dakikalar, kullanıcının isteği doğrultusunda internet olarak da kullanılabilir.

Vodafone Gani tarifesi kapsamında kullanıcıya sunulmuş olan dakikaların belirli bir kısmı internet GB’ı olarak kullanılabilecektir. Kullanıcıya bu tarife üzerinden sunulan hak, 30 GB ile sınırlandırılmıştır. Gani tarifesini kullanan bir Vodafone abonesi, sahip olduğu hakların 30 GB kadarlık kısmını internet olarak kullanabilirken, kalan kısmı ise dakika olarak kullanabilecektir.

Vodafone Gani Tarifesi ile 30 GB Nasıl Kazanılır?

Vodafone Gani tarifesini kullanan aboneler, 750 dakika, 1.500 dakika ve 3.000 dakika paketlerinden istediğini satın alabilir. Paketin içerisinde SMS hakkı da bulunmaktadır. Vodafone abonesi, sahip olduğu dakikaların belirli bir kısmını internete çevirerek kullanma hakkına sahiptir. Bir kullanıcı 750 dakikalık paketi satın alıp bu paketin 20 dakikasını internet olarak kullanırsa, konuşması için 730 dakikası kalacaktır.

Vodafone Gani tarifesi aboneleri, bir ay içerisinde en fazla 30 GB’lık internet kullanma hakkına sahiptir. Bu internet GB’larının tamamı konuşma dakikalarından düşecektir.

Vodafone Gani Tarifesi Nasıl Kullanılır?

Vodafone Gani tarifesini kullanmak isteyenler şu adımları izlemelidir;

  • Vodafone’ a ait 3 farklı Gani tarifesi bulunmaktadır. Bunlar Gani M, Gani L ve Gani XL olarak isimlendirilir.
  • Gani M tarifesi için GANI M yazıp 7000’e SMS gönderilir
  • Gani L tarifesi için GANI L yazıp 7000’e SMS gönderilir
  • Gani XL tarifesi için GANI XL yazıp 7000’e SMS gönderilir.
  • Gani tarifelerinin kullanılabilmesi için 3G ya da 4,5 G özelliklerinin açık olması
  • Gani paketleri sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
  • Gani tarifesi kapsamında bir ay içerisinde kullanılmayan haklar, bir sonraki aya devretmeyecektir.
  • Kullanıcı internet hakkını ister günlük 1 GB olarak ister daha fazla kullanabilir. Ancak toplamda aylık 30 GB geçilemeyecektir.
  • Kullanıcı 30 saniye içinde 250 KB’lık bir internet kullanımı yaparsa, bu kullanım dakika hakkından düşürülmez.
  • Gani tarifelerinin kullanılabilmesi için her ay düzenli paket yenilemesi yapılmalıdır. Tarife yenilemesinden 3 gün önce kullanıcıya bilgi verilecektir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

57
596 Paylaşım, 57 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
109
Şaşkın
Başarısız Başarısız
76
Başarısız
Komik Komik
63
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
113
Helal Olsun!
lol lol
27
lol
Aşk Aşk
20
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
114
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
74
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir