Vodafone Bedava İnternet Nasıl Alınır Ücretsiz Kampanyalar 2019


86
823 Paylaşım, 86 points

Vodafone’den ücretsiz internet paketi nasıl alınır, Vodafone kullanıcıları için bedava internet paketlerinden yararlanmak için neler yapılmalıdır? Bu yazımızda siz değerli kullanıcılarımıza 2019 yılı için faturalı-faturasız olmak üzere Vodafone bedava internet için ipuçları vereceğiz.

Son zamanlarda yaptığı alt yapı yatırımları ile operatör sahiplerine çok güzel hizmetler vermeye başlayan Vodafone etkin ve kullanışlı paketler ile günden güne artan bir operatör kitlesine sahiptir. Yapmış olduğu bedava internet paketi hediyeleri ile de diğer operatörlere göre bir adım öne çıkmayı başarmıştır diyebiliriz.VODAFONE’DEN BEDAVA İNTERNET KAZANMANIN YOLLARI 2019

1- Çevreyi koruma kanunu çerçevesinde E-fatura veya SMS faturaya geçiş yapan faturalı Vodafone aboneleri 15 gün süresince kullanacakları 1 GB hediye internet paketine sahip olacaklar. Vodafone E-fatura’ya geçiş yapmak için 7000‘e ‘EFATURA boşluk e-posta‘ adresi yazarak hiçbir ek ücret ödemeden e-faturaya geçmiş olacaksınız.

2- Faturasız Hat sahiplerine özel 2 GB internet fırsatı, Bu kampanyada aylık olarak 35 TL köntür yüklemesi yapan Vodafone kullanıcılarına Aylık kullanmak şartı ile 2 GB internet paketi hediye edilmektedir. Bu kampanyaya katılabilmek için ABONE SUPER 2GB‘ yazarak 3636‘ya kısa mesaj göndermenizin gerekiyor. Sonrasında kampanya katılım için onay mesajı gelecektir. Mesajın gelmesiyle birlikte 35 TL ve üzeri yüklemenizde size 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 2GB bedava internet gelecektir.

 

3- 4.5G Uyumlu Hatta geiş yapanlara 1GB İnternet Hediyesi verilmektedir. 4.5G kapsamlı hatta geçiş yapan operatörlere internet paketi hediye eden Vodafone Bu kampanya ile 1 GB internet fırsatı sunmaktadır. Bundan faydalanmak içinhattın 4.5G ile uyumlu hale getirilmesi gerekmektedir.. Bedava internet kullanımı için verilen 1GB 30 gün geçerli olmakla birlikte telefon ayarlarının da 4.5G olarak güncel hale getirmesi gerekmektedir.

4. Akıl Küpü tarifesi ile 500MB Vodafone Hediye İnternet Fırsatı
Öncelikle şunu belirtelim. Bu kampanya sadece faturalı hat kullanıcılarını kapsamaktadır. Vodafone tarafından operatörlere sunulan Akıl Küpü tarifesi kapsamında kullanıcılar için yılda 3 defa ile sınırlı olmak üzere 500MB bedava internet dağıtmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için ‘500 Yedek MB‘ yazıp 3636‘ya göndermeniz lazım.

 

5. Yanımda Uygulamasını İndirenlere 1 GB Bedava İnternet
Vodafone yanımda uygulamasını telefonuna ilk defa indirirseniz 1GB Bedava internet alacaksınız. Bedava internet paketini kazanabilmeniz için Vodafone yanımda uygulamasını play marketten indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Uygulamaya ilke defa giriş yapmak için şifre almalısınız. Bu işlemi tamamlamak için 7000‘e ‘S‘ yazarak göndermenizin ardından gelen şifre ile uygulamaya giriş yapabilir, hediye internetinizi kazanabilirsiniz. Yüklenen bedava internetin 1 aylık kullanım süresi bulunmaktadır.

 

6. Vodafone Salla Kazan İle Bir Birinden Farklı Bedava İnternet Paketleri
Vodafone Salla kazan kampanyası sürekli devam etmektedir. dönem dönem kullanıcıların karşısına bu fırsat ile birçok hediye kazanılabilmektedir. Kampanyadan faydalanmak için ‘Vodafone Cebimde‘ uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekiyor. Belli aralıklarla uygulamaya girerek, bedava internet kazanmayı deneyebilirsiniz. Kampanyada en fazla 2 GB’a kadar internet hediyesi verilmektedir. Hediye internet gelince size kısa mesaj ile bilgi verilmektedir.

7. Bana Ne Var ile Bedava İnternet
Vodafone tarafından kendi operatörlerine sunulan  en iyi kampanyalarından birisi olan ‘Bana Ne Var’ ücretsiz internet kazanabilmeniz mümkün. Bunun için ‘Vodafone Yanımda‘ uygulamasını indirmenizin ardından her hafta dağıtılan hediyeler içerisinde 1GB ile 500MB arasında bedava internet paketlerini kazanabilirsiniz. İndirdiğiniz uygulamanın menüsüne girerek ‘Bana Ne Var?‘ butonuna tıklayarak giriş yapın ve ardından karşınıza çıkan çarkı çevirerek bir birinden güzel sürprizleri elde edebilirsiniz. Bana Ne Var’da bedava internet’in yanında bedava dakika, watsap kulanım paketi, ücretsiz sms paketi gibi birçok hediye verilmektedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

86
823 Paylaşım, 86 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
161
Şaşkın
Başarısız Başarısız
394
Başarısız
Komik Komik
135
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
150
Helal Olsun!
lol lol
63
lol
Aşk Aşk
46
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
147
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
104
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

15 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. interneti bol tek operatör türk telekom vodafon eskiden iyidi şimdi turkcele benziyor yavaş yavaş

  2. Vodafon bulunduğum tarifeyi 23 tl. den 27 tl.ye değiştirmiş yada zamlandırmış. Ne kadar keyfi iş yapıp kazanç elde ediyorlar. Değiştirmeyi düşünüyorum. Her yerde interneti güçlü değil.

  3. Vodafon boktan hattımı bende telekoma ceviir em çark var sözde hep sürpriz geliyor ayarlı bu hiç hediye gelmiyo boktan bı hat vodafon kurban olsunlar telekoma