Vodafone Bedava İnternet Hilesi Var mı, Vodafone Salla Kazan Hilesi İle İnternet Kazanılır mı?


114
1.1k Paylaşım, 114 points

Vodafone, abonelerine hemen her fırsatta bedava internet paketi vermek için çeşitli kampanyalar hazırlar. Vodafone tarafından hazırlanan kampanyalar üzerinden milyonlarca bedava internet kazanmak mümkündür. Bu kampanyalardan birisi de Vodafone Salla Kazan kampanyasıdır. Vodafone Salla Kazan kampanyası üzerinden milyonlarca bedava internet kazanılabilir. Birçok kişi, Vodafone Salla Kazan uygulamasının hilesini bularak daha fazla bedava internet kazanmak ister. Bu yazımızda Vodafone Bedava İnternet Hilesi Var mı, Vodafone Salla Kazan Hilesi İle İnternet Kazanılır mı sorusuna cevap vereceğiz.

VODAFONE SALLA KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone’ un abonelerine sunduğu bedava internet veren kampanyalardan birisi de Salla Kazan kampanyasıdır. Vodafone Salla Kazan kampanyasında FreeZone üyesi olan tüm abonelere bedava internet kazanma şansı verilir. Vodafone Salla Kazan kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin cep telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını da indirmesi gerekir.VODAFONE SALLA KAZAN BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Vodafone Salla Kazan bedava internet kampanyasından kazanmak için Vodafone FreeZone abonelerinin öncelikle cep telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekir. Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonuna indirmek için Google Play Store ya da APP Store mağazalarından birisine girmek ve Vodafone Yanımda uygulamasını bularak cep telefonuna indirmek yeterlidir. Vodafone Yanımda uygulamasını indiren aboneler, uygulama içerisinde Salla Kazan kampanyasına giderek internet paketlerini çok uygun fiyata alma şansına sahip olurlar. Vodafone Salla Kazan kampanyası üzerinden 3 GB interneti 10 TL’ye alma fırsatı bulan FreeZone aboneleri, aynı zaman da ekstra olarak milyonlarca bedava internet kazanma şansına da sahip olurlar.

Vodafone Salla Kazan kampanyası kapsamında Vodafone Uygulamasına giren aboneler, telefonlarını sallayarak milyonlarca bedava dakika, GB ve SMS hakkından birisini kazanabilirler. Kazanılan haklar, abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.

VODAFONE FREEZONE NEDİR?

Vodafone FreeZone, 26 yaş altı abonelerin katılabileceği bir sistem olarak hazırlanmıştır. Gençlere yönelik olan bu sistemde birbirinden özel kampanyalar ve indirimler yer alır. Genç abonelerin gönlünü kazanmak için çabalayan Vodafone, gençlere hitap eden alanlarda ekstra indirimler ve bedava internet paketleri içeren birçok farklı kampanya düzenler. Bu kampanyalardan sadece Vodafone Freezone abonelerinin yararlanma hakkı bulunur. Vodafone Salla kazan kampanyası dahilinde bedava internet paketi kazanma hakkı da sadece Vodafone FreeZone aboneleri için hazırlanmıştır.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET HİLESİ VAR MI, VODAFONE SALLA KAZAN HİLESİ İLE İNTERNET KAZANILIR MI?

Vodafone aboneler, hazırlanan kampanyalardan daha fazlasını kazanabilmek için sürekli olarak kampanya hilelerini araştırır. Vodafone Salla Kazan hilesi bulmaya çabalayan aboneler, bu sayede daha fazla bedava internet hakkı kazanabileceklerini düşünürler.

Vodafone bedava internet hilesi var mı sorusunun cevabı elbette ki hayırdır. Cep telefonu operatörleri, hazırladıkları bedava internet kampanyalarını hile yapılamayacak şekilde özenle hazırlamaktadır. İnternet üzerinden birçok sitede Vodafone bedava internet hilesi bulunduğu söylense de birçok işlemden doğru sonuç almak mümkün olmayacaktır.

Vodafone salla kazan hilesi ile internet kazanmak mümkün değildir. Vodafone abonelerine kampanya dahilinde belirli sayıda hak tanır. Bu sayının dışında herhangi bir hile ile fazladan internet kazanmak ise asla mümkün değildir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

114
1.1k Paylaşım, 114 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
111
Başarısız
Komik Komik
97
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
25
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir