Vodafone 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası


75
706 Paylaşım, 75 points

Kurban Bayramı’nın gelmesiyle birlikte, artık gelenekselleşen Vodafone bedava internet paketleri ortaya çıkmaya başladı. Vodafone kullanıcılarına birbirinden dikkat çekici kampanyalar ve hediye paket içerikleri sunuyor. Kurban Bayramı’na özel olarak hazırlanan bu kampanyalar kapsamında abonelere 10 GB’a kadar internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Vodafone 2019 Kurban Bayramı Kampanyaları Neler?

Vodafone, her yıl Kurban Bayramı öncesinde kullanıcılarına birbirinden iddialı kampanyalar sunuyor. Bayramı doya doya geçirmek, sevdikleriyle mesajlaşmak ve telefonla görüşmek isteyen abonelerini düşünen Vodafone, sunduğu bedava internet kampanyaları ile dikkat çekmeye devam ediyor.  Vodafone bayram hediyesi olarak tüm abonelerine bedava internet dağıtmaya hazırlanıyor.Vodafone 2019 kurban Bayramı İnternet Kampanyası kapsamında bütün kullanıcılara 10 GB internet hediye edecek. Kampanyanın detayları henüz açıklanmamış olmakla birlikte, operatörden gelen son bilgilere göre, bayram boyunca kullanılacak olan bu bedava internet herhangi bir işleme gerek kalmadan tüm abonelere verilecek.

Vodafone 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Vodafone 2019 kurban Bayramı bedava İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmayacak. Gelen bilgiler doğrultusunda Vodafone’ un tüm abonelerine otomatik olarak bayram hediyesi bedava internet paketi yüklemesi bekleniyor. Daha önceki yıllarda Vodafone, tüm abonelerine bayram boyunca bedava dakika, internet ve SMS paketleri sunmuştu. Dakika ve SMS paketleri hakkında bir bilgi bulunmazken, internet hediyesinin gelme ihtimali oldukça yüksek görülüyor.

Vodafone 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Geçerlilik Süresi Ne Kadar?

Vodafone tarafından kullanıcılarına sunulan 2019 yılı kurban Bayramı internet hediyesi kampanyası, bayram boyunca geçerli olacak. Geçerlilik süresinin ne kadar uzatılacağı Vodafone tarafından belirlenecek olan bu kampanya kapsamında verilecek olan bedava internet paketi, sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacak. Söz konusu internet GB paylaşımı söz konusu olmazken, bu kampanyanın iptali için abonelerin herhangi bir işlem yapması da gerekmeyecek.

Vodafone 2019 Kurban Bayramına Özel Diğer Hediyeler Nelerdir?

Vodafone 2019 Kurban Bayramı’na özel birçok hediye sunmaktadır. Abonelere farklı hediyeler de sunarak dikkat çeken bu operatör, her yıl sunduğu hediyelere yenilerini eklemektedir. Vodafone 2019 Kurban bayramı hediyeleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Vodafone Kurban Bayramı Hediye Kampanyası kapsamında bazı abonelere 1 hafta geçerli olmak üzere 500 dakika konuşma hediye etmektedir.
 • Vodafone Kurban Bayramı Hediye kampanyası kapsamında bazı abonelerine 1 gün geçerli 500 dakika hediye etmektedir.
 • Vodafone Yanımda kurban Bayramı Hediyesi fırsatlarından yararlanmak için kullanıcıların Android ve İOS mağazaları üzerinden uygulamayı indirmesi gerekmektedir.
 • Vodafone kullanıcıları Kurban bayramında TL yükleme işlemi sayesinde Vodafone yanımda uygulaması üzerinden 2 GB internet kazanacaktır.
 • Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası hem faturalı hem faturasız hat sahipleri tarafından kullanılabilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Veren Kampanyalar Nelerdir?

Vodafone, kullanıcılarına birçok yolla bedava internet vermektedir. Vodafone Bedava İnternet Veren kampanyalar şu şekilde sıralanabilir;

 • Vodafone günlük 3 GB internet

Vodafone 2019 bedava internet kampanyası olarak hazırlanmış olan Hemen 3 GB kampanyası kapsamında Vodafone üzerinden hazırlanan testleri çözen kullanıcılara günlük 3 GB internet hediye edilmektedir.

 • Vodafone 4.5G bedava internet kampanyası

Vodafone 4,5 G Bedava İnternet kampanyası kapsamında, internetin çekmediği yer bulup bu yeri vodafone2a bildiren kullanıcılara 24 saat geçerli 4,5 GB internet hediye edilmektedir.

 • Vodafone Hediye Çarkı

Vodafone Hediye Çarkı Kampanyası kapsamında Vodafone Yanımda uygulamasını indiren tüm aboneler, her hafta çarkı çevirerek 1 – 2 – 4 GB internet kazanma hakkına sahip olmaktadır.

 • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası kapsamında hattına TL yükleyen tüm abonelere sürpriz hediyeler verilmektedir.

 • Vodafone 1 TL’ye İnternet Kampanyası

Vodafone Bayram Kampanyası kapsamında sunulan bu kampanyada 1 TL karşılığında 1 GB internet almak mümkün olmaktadır.

 • Vodafone 4BucakG Kampanyası

Vodafone abonelerinin 4.5 G uyumlu hatta geçmeleri sonucunda 4bucakG kampanyası kapsamında 3 ay boyunca 2 GB internet hediye verilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

75
706 Paylaşım, 75 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
114
Şaşkın
Başarısız Başarısız
110
Başarısız
Komik Komik
65
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
121
Helal Olsun!
lol lol
31
lol
Aşk Aşk
16
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
117
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
75
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir