Uzay Ajansı 98 Bin TL Maaşla 48 İşçi Alacak


59
606 Paylaşım, 59 points

Avrupa Uzay Ajansı olarak bilinen ESA, kısa bir süre önce ilgi çekici bir personel alım ilanı yayımladı. İlan kapsamında uzaya gidecek olan 48 kişi arandığı açıklandı. Uzay Ajansı ile uzaya gidecek olan adaylar, 98 bin TL maaş alma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Uzay Ajansı 98 Bin TL Maaşla 48 İşçi Alacak başlığının detaylarını anlatacağız.

Birkaç yıldır Mars’ a yolculuk ve uzayda yaşam ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Avrupa Uzay Ajansı tarafından yapılan hazırlıkları kapsamında bu heyecan verici yolculuğa dahil olmak üzere 48 personel arayışında olunduğu açıklandı.UZAY AJANSI 98 BİN TL MAAŞLA 48 İŞÇİ ALACAK

Uzay ajansı, Mars’ a gerçekleştirilecek yolculuk sırasında ilk insan kolonisi ile birlikte uzaya gidecek ve burada yaşam başlatacak olan insanlarla birlikte personel olarak görevlendirilecek 48 kişi de işe alınacak.

Mars’ a yolculuk çalışmasına personel olarak katılacak olan 48 kişi, aylık 98 bin TL maaş alma şansına da sahip olacak. İşe alınacak olan personelin tek işi ise yatmak olacak. Mars yolculuğuna katılan 48 personel, yattığı yerden oldukça yüksek maaş kazanma şansına sahip olacak.

ADAYLAR YATTIKLARI YERDEN MAAŞ ALACAKLAR

Avrupa Uzay Ajansı için yayımlanan personel alım ilanı kapsamında işe alınacak olan 48 personelin tek işi gerçekleştirilecek olan bu uzay yolculuğunun insan bünyesine ve vücuduna nasıl etki göstereceğini belirlemek olacak.

İşe girme hakkı kazanan adaylar, 2 ay boyunca yatacakları yerden sadece etkileri gözlemleyerek 98 bin TL maaş almayı başaracak. İşe giren adayların uzaydan nasıl etkileneceği ve ne gibi değişiklikler gösterecekleri gözlemlenecek.

UZAY AJANSI 98 BİN TL MAAŞLA 48 İŞÇİ ALIM BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Uzay Ajansı 98 Bin TL Maaşla 48 İşçi Alım başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, Avrupa Uzay Ajansı resmi internet sitesi üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. 2 Mart tarihinde başlayacak olan başvurular sonucunda gitme hakkı kazanmış olan adaylar, 2 ay boyunca yaşamlarını uzayda sürdürecekler.

Avrupa Uzay Ajansı ile birlikte Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi’ de ay ve mars üzerinden gerçekleştirilecek görevler için personel alımı gerçekleştirecek. Adayların işe girmesi halinde 2 ay boyunca yatması yeterli olacak.

UZAY AJANSI 98 BİN TL MAAŞLA 48 İŞÇİ ALIM ŞARTLARI NELERDİR?

Uzay Ajansı 98 Bin TL Maaşla 48 İşçi alım şartları çok fazla olmamakla birlikte oldukça zorlu olarak gösterilebilir. Uzay Ajansı aracılığı ile Mars’ a gidecek olan 48 personelde aranan tek şart, 2 ay boyunca kıpırdamadan yatması.

Uzaya yolculuk yapacak olan 48 aday, kendileri için hazırlanmış olan yataktan 2 ay boyunca hiç kalmadan yatmak zorunda olacak. Öyle ki adaylar sıvı alma, yemek yeme, tuvalete gitme, telefonla konuşma gibi tüm ihtiyaçlarını yattıkları yerden gerçekleştirecekler.

Tüm ihtiyaçlarını yattıkları yerden karşılayacak olan adaylar, iki ay boyunca bu göreve aralıksız devam edecekler. Adayların bu süre içerisinde nasıl yaşayacakları, bulundukları uzay ortamından nasıl etkilenecekleri ve vücutlarının nasıl tepkiler vereceği ise Uzay Ajansı tarafından incelenecek. 48 personelin 2 ayın sonundaki incelemesi sonucunda herhangi bir olumsuz durum olmamasıyla birlikte Mars üzerinde yaşamın ilk adımları atılmaya başlanmış olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

59
606 Paylaşım, 59 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
62
Şaşkın
Başarısız Başarısız
28
Başarısız
Komik Komik
13
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
62
Helal Olsun!
lol lol
99
lol
Aşk Aşk
87
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
61
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
26
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir