Uyuşturucu Batağına Düşen Dünyaca Ünlü 15 Yıldız


72
704 Paylaşım, 72 points

Dünyanın en ünlü yıldızları zaman zaman kötü haberlerle de sevenlerinin karşısına çıkabiliyorlar. Birçok ünlü isim, yaşadıkları uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele etmeye çalışıyor. Bu yazımızda Uyuşturucu Batağına Düşen Dünyaca Ünlü 15 Yıldız hakkında bilgi vereceğiz.

Uyuşturucu kullanımı, insanların hayatlarını ellerinden alan ve yaşamlarını mahveden oldukça kötü bir alışkanlıktır. Özellikle ünlülerin sıklıkla düştüğü bu bataktan mücadele ile çıkan birçok ünlü ismin yanı sıra kurtulmayı başaramayarak batağa düşen ünlü isimler de bulunmaktadır.UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞEN DÜNYACA ÜNLÜ 15 YILDIZ KİMLER?

Uyuşturucu Batağına Düşen Dünyaca Ünlü 15 Yıldız şu şekilde sıralanır;

 • Lindsay Lohan
 • Robert Downey, Jr.
 • Whitney Houston
 • Johnny Deep
 • Charlie Sheen
 • Amy Winehouse
 • Macaulay Culkin
 • Tara Reid
 • Anna Nicole Smith
 • Judy Garland
 • Matthew Perry
 • Kate Mos
 • Steven Tyler
 • Amanda Bynes
 • Mischa Barton

LİNDSAY LOHAN’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Lindsay Lohan’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir;  ünlü oyuncu 2007 yılında kokain kullandığı için ceza alarak bir rehabilitasyon merkezine yönlendirilmiştir. 2013 yılına kadar bu merkezde tedavi gören Lohan, uyuşturucu bağımlılığından kurtularak eski günlerine tekrar dönmeyi başarmıştır.

ROBERT DOWNEY, JR.’IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Robert Downey, Jr’ ın ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; İron Man filminin efsanevi oyuncusu, 1999 yılında uyuşturucu bağımlısı olduğu için 3 yıl hapis cezası almıştır. Hapisten çıktıktan sonra evrim geçiren ünlü oyuncu, kendi hayat felsefesini kurarak bu bağımlılıktan kurtulduğunu açıklamıştır.

WHİTNEY HOUSTON’IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Whitney Houston’ ın ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; 2016 yılında uyuşturucu batağına düşen ünlü isim, bu batağa düşmesinin ardından evliliğinin de bitmesine neden olmuştur. Hayatını uyuşturucu uğruna mahveden Houston, 2012 yılında bir otel odasında ölü olarak bulunmuştur.

JOHNNY DEEP’ İN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Johnny Deep’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; eski eşi Amber Heard’ ın açıklamasının ardından uyuşturucu ve alkol ile ciddi bir sorun yaşadığı ortaya çıkan ünlü oyuncu, 2016 yılında mahkemeye çıkaran uyuşturucu kullandığı için ağır bir cezaya çarptırılmıştır. Aldığı cezanın ardından kendisini toparlayan Deep, sonunda uyuşturucu ile verdiği mücadeleyi kazanmayı başarmıştır.

CHARLİE SHEEN’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Charlie Sheen’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; 1998 yılında uyuşturucu ve alkol bağımlısı olduğu ortaya çıkan ünlü oyuncu, çapkınlığı ile de oldukça ünlüdür. Hayatı boyunca 200’ den fazla sevgilisi olduğunu açıklayan Sheen, uyuşturucu ile verdiği mücadeleyi kazanarak kendisini toparlayan isimler arasında yer almıştır.

AMY WİNE HOUSE’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Amy Winehouse’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; uzun yıllar madde bağımlılığı bulunan ünlü şarkıcı, 2005 yılında çok fazla uyuşturucu kullandığı için aşırı kilo kaybı yaşamıştır. Uzun süre bağımlılığı ile mücadele eden Winehouse, bu çabasına karşılık alamamış ve 2011 yılında hayatını kaybetmiştir.

MACAULAY CULKİN’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Macaulay Culkin’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; Evde Tek Başına filmi ile küçük yaşta şöhret sahibi olan oyuncu, 2012 yılında oldukça ciddi bir eroin bağımlılığına düşmüştür. Uzun süre bu bağımlılık ile mücadele eden ünlü oyuncu, sonunda çabalarının karşılığını görerek düştüğü bataklıktan kurtulmayı başarmıştır.

TARA REİD’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Tara Reid’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; şöhret olduktan sonra uyuşturucu nedeniyle batağa düşen ünlü oyuncu, 2008 yılında bu bataktan kurtulmak için 90 gün boyunca rehabilitasyon merkezinde tedavi görmüştür. 2016 yılında bağımlılığından kurtulmayı başaran oyuncu, sağlıklı yaşamına geri dönmeyi başarmıştır.

ANNA NİCOLE SMİTH’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Anna Nicole Smith’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; ünlü oyuncu uzun zaman içinde bulunduğu uyuşturucu batağından çıkmayı başaramamış ve 2007 yılında Florida’ da bir otelde ölü olarak bulunmuştur. Otopsi raporunda ünlü ismin aşırı dozda uyuşturucu kullandığı için hayatını kaybettiği ortaya çıkmıştır.

JUDY GARLAND’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Judy Garland’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; Amerika’ da birçok film ve dizile rol alan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu, intihar girişimi ile gündeme geldikten bir süre sonra aşırı dozda uyuşturucu alarak hayatını kaybetmiştir.

MATTHEW PERRY’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Matthew Perry’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; aşırı derecede alkol ve uyuşturucu bağımlılığı bulunan ünlü oyuncu, 145 kiloya kadar çıkmıştır. Yaşadığı bataktan kurtulmaya karar veren Perry, azimle hem kilo vermiş hem de kötü alışkanlıklarını geride bırakarak herkesi kendisine hayran bırakmıştır.

KATE MOOS’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Kate Moss’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; ünlü İngiliz model Moss, uzun zaman uyuşturucu ve kokain kullandığı için magazin gündeminde yer almıştır. Kendisini bu bataktan kurtarmak isteyen model, verdiği mücadele sonrasında kurtulmayı başarmıştır.

STEVEN TYLER’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Steven Tyler’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; henüz 16 yaşındayken uyuşturucu kullanmaya başlayan ünlü isim, uzun yıllar bu bataktan kurtulmak istediğini dile getirdikten sonra nihayet başararak sağlığına kavuşmuştur.

AMANDA BYNER’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Amanda Bynes’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; 2013 yılında annesinin açıklamaları ile uyuşturucu batağına düştüğü ortaya çıkan ünlü oyuncu, annesinin ve hayranlarının desteği ile girdiği mücadeleden başarı ile çıkarak uyuşturucuyu bırakmıştır.

MİSCHA BARTON’ IN UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞME HİKAYESİ NEDİR?

Mischa Barton’ ın uyuşturucu batağına düşme hikayesi şu şekildedir; 2007 yılında uyuşturucu bağımlısı olduğunu itiraf eden ünlü isim, uzun yıllar verdiği mücadeleden başarı ile çıkarak uyuşturucuyu bırakmıştır. Şu anda ailesi ile mutlu bir yaşam sürdürmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
704 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir