Uygulama İndirerek Evden Para Kazanma!


53
514 Paylaşım, 53 points

Evden para kazanmanın en kolay yollarından birisi uygulama indirerek para kazanma yöntemidir. İnsanlar oturdukları yerden kalkmak zorunda kalmadan uygulamalar üzerinden kolayca para kazanabilirler. Bu yazımızda Uygulama İndirerek Evden Para Kazanma! Başlığının detaylarını anlatacağız.

İnternet teknolojisinin geliştiği her yıl birbirinden kullanışlı uygulamalar piyasaya çıkmaya devam ediyor. Bu uygulamalar üzerinden birçok kişi kazanç elde etmeyi başarıyor. Evden para kazanmanın bir şekli olarak gösterilen bu uygulamaları indirerek kısa sürede kazanç elde etmek mümkün oluyor.UYGULAMA İNDİREREK EVDEN PARA KAZANMA NASIL YAPILIR?

Uygulama İndirerek Evden Para Kazanmak isteyen bir kişi, kısa sürede ciddi kazançlar elde edebilir. Evde oturduğu yerden kalkmadan sadece uygulama indirerek birçok kişi kazanç elde etmektedir. Evde para kazanmak için indirilebilecek birçok uygulama bulunmaktadır.

Uygulama İndirerek Evden Para Kazanma nasıl yapılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Uygulama İndirerek Evden Para Kazanmak için ister Android ister iOS işletim sistemine sahip olan cep telefonları kullanılabilir. Cep telefonu üzerinden uygulama mağazasına girerek para kazandıran uygulamaları cep telefonuna indiren herkes kazanç elde etmeye başlayacaktır.

UYGULAMA İNDİREREK EVDEN PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR NELERDİR?

Uygulama İndirerek Evden Para Kazandıran uygulamalar şu şekilde sıralanır;

 • Hadi
 • Oyna Kazan
 • Cash For Apps
 • Clashot
 • App Bounty
 • Tapporo
 • Mintcoins
 • Make Money Earn Free Cash
 • Earn Money
 • Tap Cash Rewards – Make Money
 • Money App
 • İpoll
 • Foap
 • Fluid Market
 • Slidejoy
 • Bookscouter
 • Toluna
 • App Karma
 • Cashpirate
 • Panelplace

HADİ UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Hadi uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Turkcell tarafından hazırlanan bilgi yarışması olan Hadi, her gün düzenlenen bilgi yarışmaları üzerinden soruları doğru cevaplayarak kazanç elde edilebilmektedir. Toplam 12 sorunun yer aldığı bu bilgi yarışmasında toplam ödül tüm soruları doğru cevaplayanlar arasında bölüştürülmektedir.

OYNA KAZAN UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Oyna Kazan uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Para ödüllü bilgi yarışması olan Oyna Kazan, Hadi uygulamasına benzer bir bilgi yarışmasıdır. Uygulamayı indirenlere sunulan sorular arasından doğru cevap verenlerin devam etme hakkına sahip oldukları bu uygulamada tek doğru cevap veren kişi kalana kadar yarışma sürmektedir.

CASH FOR APPS UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Cash For Apps uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Bu uygulamayı indiren kullanıcılar yüklemeleri ile birlikte kredilendirilmektedir. Her 300 puanın 1 $ değerinde oılduğu bu uygulamadan kazanılan para ile eBay, Target, starbucks, Google Play gibi platformlardan alışveriş yapmak mümkündür.

CLASHOT UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Clashot uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Bu uygulamayı indiren kullanıcılar uygulama içerisinden yükledikleri resimlerden para kazanma şansına sahip olmaktadır. Uygulamayı indiren kullanıcılar, çektikleri resimleri siteye yükledikten sonra site ekibi tarafından bu resimler düzenlenerek satışa çıkartılmaktadır. Satılan her fotoğraf üzerinden kullanıcılara yüzde verilmektedir.

APP BOUNTY UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

App Bounty uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Temelinde program indirme ve yükleme olan bu uygulama üzerinden elde edilecek hediye kuponlarıyla kredi kazanmak ve bu kredileri hediye kartına dönüştürerek iTunes, Amazon, Steam başta olmak üzere birçok uygulama üzerinden bu parayı kullanmak mümkündür.

TAPPORO UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Tapporo uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. En eski ve güvenilir para kazanma uygulamalarından birisi olan Tapporo üzerinden kayıt olunduğu anda para kazanmaya başlanılmaktadır. Bununla birlikte sitede yer alan her arkadaş başına da para kazanmak mümkündür. Kazanılan para ödülü birçok sitede alışveriş yapılarak kullanılabilmektedir.

MİNTCOİNS UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Mintcoins uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Yavaş ödül kazandıran bir uygulama olmasına karşılık güvenilir olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilen bu uygulama, çok düşük kazançları bile ödemektedir. Uygulama indirildikten sonra anket doldurarak ve teklifleri tamamlayarak para kazanmak mümkündür.

MAKE MONEY EARN FREE CASH UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Make Money Earn Free Cash uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Biraz yavaş bir uygulama olduğu için bazı kullanıcıların şikayetçi olabildiği bu uygulama üzerinden video izleyerek, anket doldurarak ve ücretsiz denemeler üzerinden para kazanılabilmektedir. Bu uygulamadan kazanılan para istenildiği zaman nakde çevrilebilir.

EARN MONEY UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Earn Money uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. En çok saygı duyulan uygulamalardan birisi olarak gösterilen bu uygulama üzerinden ücretsiz teklifler almak, ücretli sitelere üye olmak, anket doldurmak ve ücretsiz uygulamaları indirmek mümkündür. Kişi yönlendirmesi üzerinden para kazanılan bu uygulama üzerinden kazanılan para 24 saat içerisinde kullanıcıya gönderilmektedir.

TAP CASH REWARDS MAKE MONEY UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Tap Cash Rewards Make Money uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Telefona yüklendiği anda para kazandırmaya başlayan bu uygulama üzerinden oyun oynayarak, program indirerek ve ücretsiz kayıt olarak para kazanmak mümkündür.

MONEY APP UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Money App uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Pazar araştırma uygulaması olarak hazırlanan bu uygulama üzerinden fikir belirterek, oyun oynayarak, ürün inceleyerek ve hizmetleri test ederek para kazanmak mümkündür. Uygulama üzerinden para kazanılmaya başlandıktan 2 – 3 gün sonra para kullanıcı hesabına aktarılmaktadır.

İPOLL UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

İpoll uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Uygulama indirildikten sonra anket doldurarak, günlük tüketim günlüğü tutarak ve uygulama içi görevleri yerine getirerek para kazanmak mümkündür. Uygulama indirildikten sonra kişisel bazı bilgileri girerek uygun görevleri almak ve bu görevleri tamamlamak yeterli olacaktır.

FOAP UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Foap uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Profesyonel ve amatör fotoğrafçılara yönelik olarak hazırlanmış olan bu uygulama üzerinden çekilen fotoğrafları yükleyerek satmak ve para kazanmak mümkün olmaktadır.

FLUİD MARKET UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Fluid Market uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. İnsanların kullanmadıkları araçlarını kiralamalarını sağlayan bu uygulama üzerinden genel olarak kullanılmayan tüm araçları belirli süreliğine kiraya vermek ve kazanç elde etmek mümkündür.

SLİDEJOY UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Slidejoy uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Kullanıcılara ekran kilidini aktifleştirme üzerinden para ödeyen bu uygulamada ekran üzerinden çeşitli haberler ve reklamlar gönderilmektedir. Kişi gün içerisinde ekran kilidini ne kadar çok aktifleştirir ise kazancı o kadar yüksek olmaktadır.

BOOKSCOUTER UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Bookscouter uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Çok fazla kitabı olan ve okuduğu kitapları diğer insanlarla paylaşmak isteyenlere yönelik hazırlanmış olan bu site üzerinden tüm ikinci el ve yeni kitapları satmak mümkündür.

TOLUNA UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Toluna uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Uygulamayı indiren kullanıcılar, bu uygulama üzerinden anket doldurarak kısa sürede para kazanmaya başlayabilirler. Her hafta gelen farklı konulardaki anketleri dolduran kullanıcılar, her hafta para kazanmaya devam edecektir.

APP KARMA UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

App Karma uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. En popüler para kazanma uygulamalarından birisi olan bu uygulama üzerinden hediye kart sistemi ile para kazanmak mümkündür. Kazanılan ödüller birçok alışveriş sitesi üzerinden hediye çeki olarak harcanabilmektedir.

CASHPİRATE UYGULANASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Cashpirate uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Uygulama indirildikten sonra teklifleri tamamlayarak, video izleyerek ve yönlendirilen uygulamaları indirerek para kazandıran bu site üzerinden kolayca para kazanmak mümkün olmaktadır.

PANELPLACE UYGULAMASINI İNDİREREK NASIL PARA KAZANILIR?

Panelplace uygulamasını indirerek para kazanmak oldukça kolaydır. Uygulama indirildikten sonra bildirimler alan kullanıcılar, bu bildirimler üzerinden ve anket doldurarak kısa sürede para kazanmaya başlayabileceklerdir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

53
514 Paylaşım, 53 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir