Ünlülerin Bilinmeyen Güzellik Sırları


56
544 Paylaşım, 56 points

Ünlüler güzellikleri ile her zaman insanları kendine hayran bırakmayı başarıyor. Özellikle yüz güzellikleri ile dikkat çeken ünlü kadınlar, bu güzelliklerinin sırlarını hayranları ile paylaştı. Bu yazımızda Ünlülerin Bilinmeyen Güzellik Sırları hakkında bilgi vereceğiz.

Güzel bir yüze sahip olmak hemen her kadının hayalidir. Güzel ve sağlıklı bir cilt için mutlaka bakım yapmak ve beslenmeye dikkat etmek gerekir. Ünlülerin güzelliklerinin başlıca nedeni de ciltlerini korumak için bakımı ihmal etmemeleri.ÜNLÜLERİN BİLİNMEYEN GÜZELLİK SIRLARI NELERDİR?

Güzellikleri ile herkesi kendisine hayran bırakan ünlü isimler, güzelliklerinin sırlarını hayranları ile paylaştı. Ünlülerin Bilinmeyen Güzellik Sırları şu şekilde sıralanıyor;

SERENAY SARIKAYA’NIN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Serenay Sarıkaya’ nın güzelli sırrı, cilt bakımını ihmal etmemesinden kaynaklanıyor. Güzel oyuncu 15 yaşından beli cildini tonik ve peeling ile temizlediğini ve yoğun dönemlerinde mutlaka ayda bir cilt bakımına gittiğini söylüyor. Sağlıklı beslenmeye de özel gösteren Sarıkaya, güzel yiyecekler tüketmesinin cildine de yansıdığını düşünüyor.

FAHRİYE EVDEN’ İN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Fahriye Evcen’ in güzelli sırrı, mutluluğu ön planda tutmasından kaynaklanıyor. Güzel oyuncu, güzelliğinin başlıca sırrının mutluluk olduğunu ve mutlu olan kadınların çok daha güzel bir görünüme sahip olduğunu söylüyor. Evcen’e göre bir kadın ne kadar gülerse cildi o kadar güzel görünüyor.

BENSU SORAL’IN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Bensu Soral’ ın güzellik sırrı, doğal yöntemler uygulamasından kaynaklanıyor. Güzel oyuncu, annesinden öğrendiği ballı, kahveli ve limonlu doğal kürleri düzenli olarak cildine uyguluyor. İşlemlerden sonra nemlendiriciyi asla ihmal etmediğini söyleyenSoral, bazen de cilt bakımına gittiğini söylüyor.

BURÇİN TERZİOĞLU’NUN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Burçin Terzioğlu’ nun güzellik sırrı, düzenli bakım yaptırmasından kaynaklanıyor. Güzel oyuncu, nemlendiricisini hiç eksik etmediğini, düzenli peeling yaptığını, haftada bir gün masaja gittiğini söylüyor. Terzioğlu, güzelliğinin en büyük sırrının ise hamam olduğunu düşünüyor.

NESLİHAN ATAGÜL’ÜN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Neslihan Atagül’ ün güzellik sırrı, sıklıkla tüketiği meyvelerden kaynaklanıyor. Ünlü oyuncu, güzelliğinin temel sırrının sıklıkla tükettiği taze meyveler olduğunu ve ekstra bir çaba sarf etmesine gerek kalmadığını söylüyor.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ’NİN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Özge Özpirinçci’nin güzellik sırrı, doğal yöntemlerden kaynaklanıyor. Ünlü oyuncu, annesinin eczanede yaptırdığı özel kremlerle birlikte kantaron yağını da sıklıkla kullandığını söylüyor. Özpirinçci, soda limondan buz küpleri yaptığını ve bu küpleri düzenli olarak yüzene sürdüğünü söylüyor.

ÖZGE ULUSOY’UN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Özge Ulusoy’ un güzelli sırrı, günlük rutin bakımlarından kaynaklanıyor. Ünlü manken, ayda bir kere cilt bakımı yaptırıyor, kalojen ve oksijen bakımı yaptırıyor. Makyajını temizlemeden asla yatmadığını söyleyen ünlü isim, mutlaka tonik kullandığını ve nemlendiricileri eksik etmediğini söylüyor.

TÜLİN ŞAHİN’İN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Tülin Şahin’ in güzellik sırrı, yaptığı doğal maskelerden kaynaklanıyor. Ünlü manken, muz ve elma rendesi ile balı karıştırarak hazırladığı canlandırıcı yüz maskelerini kullandığını ve hazır ürünlerin yerine doğal ürünleri kullanarak güzelliğini koruduğunu söylüyor.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN’ÜN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Tuba Büyüküstün’ün güzellik sırrı, sadeliği tercih etmesinden kaynaklanıyor. Ünlü oyuncu, günlük hayatında makyaj yapmaktan kaçınıyor. Bakım işini de çok fazla abartmayan oyuncu, ihtiyaç duyduğu zamanlarda cildine sadece vitamin kapsülleri uyguluyor.

PELİN KARAHAN’IN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Pelin Karahan’ın güzellik sırrı, kullandığı doğal ürünlerden kaynaklanıyor. Genel olarak sadece göz altı morluklarından şikayetçi olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, bu sorunu için kivi kullandığını ve ince bir dilim kiviyi göz altlarına koyarak hem yorgunluktan hem morluktan kolayca kurtulduğunu söylüyor.

ÇAĞLA ŞİKEL’İN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Çağla Şikel’in güzellik sırrı, güzellik ve bakım uygulamalarından kaynaklanıyor. Ünlü manken, dermatolojik ürünleri sıklıkla kullanıyor. Sabahları temizleme jeli kullanan Şikel, C vitamini serumunu, nemlendirici kremleri, göz altı ve üstü kremlerini asla ihmal etmiyor. Ayda bir cilt bakımına giden ünlü manken, spor ve düzenli beslenmenin de güzellik için önemli olduğunu söylüyor.

NEBAHAT ÇEHRE’NİN GÜZELLİK SIRRI NEDİR?

Nebahat Çehre’nin güzellik sırrı, tamamen doğal yöntemlerden kaynaklanıyor. Yıllara meydan okuyan ünlü oyuncu, yüzünü temizlemeden yatmıyor, hamur işlerinden uzak duruyor, sigara kullanmıyor, sağlıklı besleniyor ve bolca salata tüketiyor. Çehre, insanın kendisini sevmesinin de güzelliği için önemli olduğunu söylüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

56
544 Paylaşım, 56 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir