Ücretsiz Sinema Bileti Kazanmak İçin Fırsatlar Nelerdir?


71
725 Paylaşım, 71 points

Her yaştan kişi için yapılabilecek en güzel aktivitelerden birisi sinemaya gitmektir. Her hafta gösterime birbirinden güzel yeni filmler girmektedir. Ancak sinema bilet fiyatlarının çok yüksek olması ne yazık ki herkese bu şansı sunmaz. Sinemaya gitmek için birçok kişi ücretsiz sinema bileti veren fırsatları takip etmektedir. Bu yazımızda ücretsiz sinema bileti kazanmanın yollarını anlatacağız.

Ücretsiz Sinema Bileti Nasıl Kazanılır?

Ücretsiz sinema bileti kazanmak için firmaların düzenlemiş olduğu kampanyaları yakından takip etmek gerekir. Birçok tanınmış firma, düzenli aralıklarla ücretsiz sinema bileti fırsatı sunmaktadır. Son dönemlerde ücretsiz sinema bileti alınabilecek olan yerler şu şekilde sıralanabilir;

 • Türkiye İş Bankası Cinemaximum Kampanyası
 • Turkcell Kampanyası
 • BKM Express kampanyası
 • Watsons kampanyası
 • Türk Telekom kampanyası
 • Vodafone kampanyası

1-) Türkiye İş Bankası Cinemaximum Kampanyası

Türkiye İş Bankası sahip olduğu kredi kartı Maximum kart ile yapılacak olan sinema harcamalarında ücretsiz sinema bileti kazanma şansını veriyor. Bunun yanı sıra Çarşamba günleri indirimli sinema bileti veren banka, internet üzerinden bilet alımlarında ise %20 indirim sağlıyor.2-) Turkcell Ücretsiz Sinema Bileti Kampanyası

Turkcell sinema tutkunu abonelerine özel olarak hazırladığı bu kampanya dâhilinde bir sinema bileti alana ikinci sinema biletini ücretsiz olarak veriyor. Bedava sinema bileti sadece Pazar günleri kullanılabiliyor. Ücretsiz bilet alma hakkı ayda 2 kere veriliyor. Turkcell bedava sinema bileti kazanmak için belirlenmiş olan tarifelerden birisin kullanmak gerekiyor. Bu tarifeler şu şekilde sıralanıyor;

 • Platinum
 • Platinum Plus 6 GB
 • Platinum Mega 6 GB
 • Platinum 10 GB
 • Platinum 10
 • Platinum Business Star
 • Platinum 12 GB
 • İşte Platin 8
 • Platinum 15
 • Platinum 18 GB

3-) BKM Express Ücretsiz Sinema Bileti  Kampanyası

BKM Express tarafından sunulan iki kişilik bedava sinema biletinden yararlanmak için öncelikle film zamanı sitesine üye olmak gerekiyor. Site üzerinden BKM Express ile yapılacak 5 işlemin ardından iki kişilik bedava sinema bileti kazanılıyor.

4-) Watsons Ücretsiz Sinema Bileti Kampanyası

Watsons, müşterilerine ücretsiz sinema bileti veriyor. Bunun için Watsons Card ile alışveriş yapmak gerekiyor. Mağazadan yapılan her 50 TL ve üzeri alışverişler için 1 Cinemaximum bileti, 75 TL ve üzeri alışverişler için 2 Cinemaximum bileti kazanma şansına sahip olunuyor.

5-) Türk Telekom Ücretsiz Sinema Bileti Kampanyası

Türk Telekom, abonelerine MMS atma karşılığında bedava sinema bileti veriyor. Bunun için abonelerin 3 tane MMS göndermesi ve sevdikleriyle en güzel anlarını paylaşması gerekiyor. Bunun yanı sıra gün içinde 3 MMS atmış 100. Kişi olmak da gerekiyor. Kampanyaya katılanlara 1 adet ücretsiz Cinemaximum sinema bileti veriliyor. Bu kampanyadan dolayı kazanılmış olan Cinemaximum bileti, Türkiye genelindeki tüm Cinemaximum salonlarında geçerli oluyor.

6-) Vodafone Ücretsiz Sinema Bileti Kampanyası

Vodafone abonelerine yıl boyu ücretsiz sinema bileti kazanma şansını sunuyor. Bunun için 4,5 G destekli hatlardan birisine sahip olan Vodafone RED tarifesinde olmak gerekiyor. Bu tarifedeki aboneler alacakları bir sinema biletine karşılık ikinci bileti ücretsiz olarak alıyorlar. Bu kampanyadan yararlanmak için Vodafone RED Avantaj Cepte uygulamasında şifre almak ve bu şifreyi anlaşmalı sinemalarda kullanmak yeterli oluyor. Vodafone aboneleri bu kampanyadan ay içerisinde 4 kere yararlanma şansına sahip oluyor.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

71
725 Paylaşım, 71 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
133
Başarısız
Komik Komik
102
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
25
Helal Olsun!
lol lol
62
lol
Aşk Aşk
49
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
25
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
111
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir