Ücretsiz Mobil VPN Programları Hangileridir?


60
584 Paylaşım, 60 points

VPN programları, çevrim içi olarak bir ağa bağlanırken güvenliği artırmak ve yasaklı sitelere daha kolay girebilmek için kullanılmaktadır. VPN kullanmak isteyen kişiler, genel olarak ücretsiz sunulan programları tercih etmektedir. Bu yazımızda ücretsiz mobil VPN programları hakkında bilgi vereceğiz.

Akıllı telefon kullanıcıları, internette gezerken zaman zaman sitelerden engelleme ya da erişim problemi ile karşılaşırlar. Böyle bir durum yaşayan kişilerde sitelere en kolay girme yolu, VPN programlarından geçmektedir.EN İYİ ÜCRETSİZ VPN PROGRAMLARI NELERDİR?

Akıllı telefonlarda ücretsiz ve kaliteli VPN programı bulmak, bilgisayardan çok daha kolaydır. Bilgisayar için çok fazla program seçeneği sunulması, birçoğunun işe yaramaz olmasına neden olmaktadır. Ancak telefonlar için böyle bir durum söz konusu değildir. Mobil VPN programları az ve öz hizmet vermektedir.

Günümüzde çok fazla tercih edilen belli başlı mobil VPN programları bulunmaktadır. En iyi ücretsiz mobil VPN programları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Turbo VPN
  • Proton VPN
  • Opera Free VPN
  • Süper VPN
  • Free VPN
  • HİDE.ME VPN

TURBO VPN PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Mobil VPN uygulamaları arasında en hızlı hizmet veren program Turbo VPN programıdır. Oldukça hızlı hizmet sunan bu program, birçok mobil kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. Wifi, LTE, 4G, 3G ve diğer tüm veriler üzerinden desteklenmektedir. Fazla yer kaplamayan bu ücretsiz VPN programı, güvenlik konusunda da akıllarda soru oluşmasına izin vermeyecek şekilde hazırlanmıştır.

TURBO VPN PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

PROTON VPN PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Ücretsiz mobil VPN programlarından birisi de Proton VPN programıdır. Ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı şekilde sunulan bu programdan verimli bir hizmet almak için ücretli olan tercih edilmelidir. Ücretsiz Proton VPN programında bağlantı hızında düşüş yaşanması söz konusu olacaktır. Güçlü güvenlik özellikleri ile dikkat çeken bu program, güvenliğine önem veren kullanıcılar için doğru seçenek olacaktır.

PROTON VPN PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

OPERA FREE VPN PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Opera, tek başına bir VPN programı olarak bilinmese de oldukça büyük bir web tarayıcısı ile bağlantılı olarak çalışmaktadır. Özgür ve güvenli web tarayıcıları yaratma özelliğine sahip olan bu program, reklam engelleme ve zararlı yazılım koruması gibi özelliklere sahiptir.

OPERA FREE VPN PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

SUPER VPN PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Oldukça kullanışlı ve basit bir ara yüzüne sahip olan Super VPN programı, oldukça kolay VPN programlarından birisidir. Programın kullanılması için tek yapılması gereken, Bağlan yazan butona basmaktır. Sadeliği ile dikkat çekmeyi başaran bu program, zaman zaman kullanıma kapandığı için biraz geri planda kalmaktadır.

SUPER VPN PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

FREE VPN PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Sonsuza kadar ücretsiz sloganı ile mobil VPN kullanıcılarına hizmet veren Free VPN programı, oldukça kolay ara yüzü ile ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Herhangi bir üyelik ihtiyacı duymayan bu program, herhangi bir problem yaratmadığı için ücretsiz VPN programı arayanların ilk tercihlerinden birisi olmayı başarmaktadır.

FREE VPN PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

HİDE.ME VPN PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Hide.me VPN programı sade ve güvenilir bir servis olarak bilinmektedir. ücretsiz olarak sunulan bu VPN programı, popüler seçenekler arasında yer almaktadır. Güvenliğe ve mahremiyete oldukça önem veren programlardan birisidir. Sıfır kayıt politikası uygulayan bu VPN programı, oldukça güçlü bir şifreleme özelliğini tüm kullanıcılarına sunmaktadır.

HİDE.ME VPN PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

60
584 Paylaşım, 60 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
37
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
109
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir