Ücretsiz Facebook Video İndirme Yapabileceğiniz Siteler (En İyiler)


85
834 Paylaşım, 85 points

Facebook üzerinden birçok farklı içeriğe, güncel haberlere, videolara ve çevremizde olup bitenlere ulaşmak mümkün. Facebook kullanıcıları, bu platform üzerinden gördükleri ve hoşlarına giden videoları bazen indirmek ister. İnternetin en büyük sosyal paylaşım platformu olan Facebook üzerinden video indirmek de oldukça kolay bir işlemdir. Bu yazımızda Facebook video indirme siteleri hakkında bilgi vereceğiz.

Facebook Video İndirme Yöntemleri Nedir?

Facebook üzerinden izlenilen bir videonun indirilmesi için genel olarak kullanılan yöntem, videonun linkini kopyalayarak bu işlem için hazırlanmış sitelere yapıştırmaktır. Link sayesinde birçok site üzerinden Facebook videosu indirmek mümkün olacaktır.

Facebook Video İndirme Siteleri Hangileridir?

Facebook üzerinden video indirmek için kullanılabilecek çok sayıda site bulunmaktadır. Bu siteler içinden video linkini kullanarak kolaylıkla video indirilebilmektedir. Facebook video indirme siteleri şu şekilde sıralanabilir;Savefrom

Facebook üzerinden beğenilen videoları bilgisayara ya da tablete indirmek için kullanılan bir sitedir. Savefrom üzerinden indirilen videoların görüntü kalitesi kullanıcı tarafından farklı şekilde belirlenebilir. Bunun için kişilerin video indirme işlemi sırasında video kalitesini belirledikten sonra ’Farklı Kaydet’ demesi gerekmektedir. Videoyu kaydetmeden önce video adını kopyalayıp ‘dosya Adı’ alanına kayıt etmek gerekmektedir.

Savefrom Facebook Video indirme sitesinin adresi;

https://tr.savefrom.net/9-how-to-download-facebook-video.html

Download Videos From

Facebook video Downloader uygulaması olan bu site üzerinden saniyeler içerisinde video indirmek mümkündür. Facebook video indirme işlemi için yapılması gereken, videoya ait URL’yi kopyalayarak site içinde gerekli yere yapıştırmak ve ardından ‘İndir’ butonuna basmaktır. Bu site üzerinden MP3 – MP4 formatında indirmek mümkündür.

Download Videos From Facebook video indirme sitesinin adresi;

https://www.downloadvideosfrom.com/tr/

FBDown

Facebook video indirme için en çok kullanılan site, oldukça popülerdir. Chrome eklentisine de sahip olan FBDown sitesi üzerinden kısa sürede Facebook video indirme gerçekleştirebilmektedir.

FBDown Facebook video indirme sitesinin adresi;

https://www.fbdown.net/

GetFVid

Facebook video Online indirme sitesi olarak kullanılan GetFVid sitesi, video indirme işleminin en kolay yolunu sunmaktadır. Bu site içerisine sadece Facebook videosunun linkini yapıştırarak kısa sürede indirme işlemi tamamlanabilecektir.

GetFVid Facebook video indirme sitesinin adresi;

https://www.getfvid.com/tr

KeepVid

Facebook videolarını indirmek için kullanılan Chrome eklentili site olan KeepVid, HD kalitesinde video indirme özelliği ile dikkat çekmektedir. Bu site üzerinden indirilen Facebook videoları en net görüntü kalitesi ile izlenebilecektir.

KeepVid facebook video indirme sitesinin adresi;

https://keepvid.com/sites/download-facebook-video.html

GetFBStuff

Facebook videolarını MP4 formatında indirmek için kullanılan sitelerden birisi de GetFBStuff sitesidir. Bu site, MP4 ve Flv videolarının linklerini doğrudan çekme özelliğine sahiptir.

GetFBStuff Facebook video indirme sitesinin adresi;

https://getfbstuff.com/

fbdown.me

Facebook video linkini kopyalayıp yapıştırma yöntemi ile kullanılan sitelerden birisidir. Bu site içerisine Facebook video URL’si yapıştırıldıktan sonra indirme işlemi kısa sürede gerçekleştirilecektir.

FBdown.me Facebook video indirme sitesinin adresi;

https://www.fbdown.me/

Video – FB

Oldukça kullanışlı bir site arayanlar için doğru seçenek olan video – FB, Facebook video indirmek için çok sık tercih edilmektedir. Bu site üzerinden Facebook video linkini yapıştırma yöntemi ile kolaylıkla Facebook video indirme işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Video – FB Facebook video indirme sitesinin adresi;

http://www.video-fb.com/


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

85
834 Paylaşım, 85 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir