Twitter Blue Aboneleri Beklenen Özelliğe Nihayet Kavuştu


72
717 Paylaşım, 72 points

Twitter aboneleri için birbirinden ilgi çekici özellikleri kullanıma sokmaya devam ediyor. Sosyal paylaşım platformunun yeni özelliği nihayet Twitter blue abonelerinin beğenisine sunuldu. Bu yazımızda Twitter Blue Aboneleri Beklenen Özelliğe Nihayet Kavuştu başlığının detaylarını anlatacağız.

Elon Musk’ ın Twitter sosyal paylaşım platformunu satın alması sonrasında platform üzerinde bazı değişiklikler yapılmaya devam ediyor. Platform üzerinden içerik üreticilerinin uzun zamandır beklediği uzun video paylaşım özelliği nihayet kullanıcıların beğenisine sunuldu.TWİTTER BLUE ABONELERİ BEKLENEN ÖZELLİĞE NİHAYET KAVUŞTU

Twitter Blue abonelerine özel olarak hazırlanan yeni özellik kapsamında artık tüm Twitter Blue aboneleri hem yüksek çözünürlüğe sahip hem de uzun dakikalık videolar çekme ve yayınlama şansına sahip olacaklar.

Twitter Blue Abonelerine özel hazırlanan bu yeni özellik kapsamında aboneler çektikleri 1080P çözünürlüklü 60 dakikalık videoları tarayıcı üzerinden platforma yükleyebilecekler. Söz konusu videolar için belirlenen maksimum boyut ise 2 GB olacak.

TWİTTER BLUE UZUN VİDEO YÜKLEME ÖZELLİĞİ NEDİR?

Twitter Blue uzun video yükleme özelliği, tüm Twitter Blue abonelerinin beğenisine sunulmuş yeni bir özelliktir. Video yüklemeyi seven platform kullanıcıları için hazırlanmış olan bu yeni özellik kapsamında eskiden 512 MB dosya boyutu limiti ile 1080 P çözünürlüklü 10 dakikalık videolar yükleyen kullanıcılar artık 2 GB dosya boyutu limitli 1080 P çözünürlüklü 60 dakikalık videolar yükleme şansına sahip olacaklar.

Twitter uzun video paylaşma özelliği sayesinde artık kullanıcılar çekmiş oldukları uzun soluklu videoları platform üzerinden tüm takipçileri ile paylaşma şansına sahip olacaklar. Bu özellik Twitter kullanıcıları için oldukça heyecan verici olsa da özellikle korsan film ve dizi konusunda bazı sorunların ortaya çıkması yönünde de endişe verici oldu.

60 dakikalık video süresi olması nedeniyle kullanıcıların platform üzerinden korsan film ve dizi videolarını da rahat bir şekilde yayınlama ihtimali bulunuyor. Bu durumun önüne geçmek adına herhangi bir önlemin alınıp alınmadığı ise henüz netleşmemiş konular arasında yer alıyor.

TWİTTER BLUE NEDİR?

Twitter Blue, Twitter’ın ücretli bir abonelik hizmetidir. Bu hizmet, kullanıcıların ekstra özellikler ve içerikleri elde etmelerine olanak sağlar. Twitter Blue, ücretli bir abonelik olmasına rağmen, kullanıcılar için ekstra hizmetler sunar. Örneğin, kullanıcılar Twitter Blue ile tweetlerini düzenleyebilir, tweetleri kaydetmelerine olanak sağlar veya tweetlerini özel olarak etiketleyebilirler. Twitter Blue ile birlikte, kullanıcılar ayrıca birkaç ek özelliklere erişebilir, yazıların içeriğine dayalı reklamları engelleyebilir veya uygulama içinde reklamsız bir deneyim elde edebilir.

Twitter Blue hizmeti, şu an için sadece bazı ülkelerde sunulmaktadır ve hizmetin fiyatı, ülkeden ülkeye değişebilmektedir. Bu hizmeti almak için, öncelikle Twitter uygulamasını kullanıyor olmak gerekir.

TWİTTER BLUE ABONELİĞİ NASIL YAPILIR?

Twitter Blue abonesi olmak için bazı adımları takip etmek gerekmektedir. Bu adımlar sonucunda Twitter Blue abonesi olmak mümkün olmaktadır. Twitter Blue aboneliği nasıl yapılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • Birinci Adım

Twitter uygulamasını açın.

  • İkinci Adım

Ayarlar ve Gizlilik sekmesine gidin.

  • Üçüncü Adım

Abonelikler bölümüne gidin.

  • Dördüncü Adım

Twitter Blue seçeneğini bulun ve Abone ol seçeneğini tıklayın.

  • Beşinci Adım

Ödeme bilgilerinizi ekleyin ve onaylayın.

  • Altıncı Adım

Aboneliğinizi onayladıktan sonra, ek özelliklere ve içeriklere erişebilirsiniz.

Twitter Blue aboneliği sadece bazı ülkelerde sunulmaktadır. Twitter Blue’ya abone olabileceğiniz ülkelerde hizmetin mevcut durumunu kontrol etmeniz ve hizmetin sunulduğu ülkeye göre değişebilen fiyatları dikkate almanız önerilir.

Ödeme bilgilerinizi iletmek ve aboneliği aktif hale getirmek iç in ödeme yöntemleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu yöntemler arasında kredi kartı, banka havalesi veya mobil ödeme gibi yöntemler olabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta ödeme yöntemi seçiminde yerel ödeme yöntemleri ile ilgili olabilecek farklılıklara dikkat etmek olabilir.

Ayrıca, Aboneliğinizin ayrıntılarını ve fatura bilgilerini, Abonelikler bölümünde görebilirsiniz. Burada Aboneliğinizi iptal edebilir veya güncelleyebilirsiniz. Twitter Blue aboneliği sadece sizin kullandığınız Twitter hesabı için geçerlidir ve birden fazla hesabınız varsa, her hesap için ayrı ayrı abone olmanız gerekmektedir.

 

 

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
717 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir