Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgileri


96
944 Paylaşım, 96 points

Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk milli bankası olarak bilinen İş Bankası, günümüzde birçok vatandaş tarafından tercih edilmektedir. Hem köklü bir banka olması hem de Atatürk tarafından kurulması nedeniyle herkesin gönlünde ayrı bir yere sahiptir. Bu yazımızda İş Bankası üzerinden yapılabilecek tüm işlemler için kullanabileceğiniz İş Bankası müşteri hizmetleri telefon numaraları hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye İş Bankası Hakkında Bilgi

İş Bankası, 1924 yılında Atatürk’ün isteği üzerine kurulmuş olan ilk milli bankadır. Kurtuluş Savaşı’nın hemen ardından Cumhuriyetin ilan edilmesiyle Türkiye devletinin ekonomik alanda faaliyet göstermesi amacıyla kurulmuştur. İş Bankası’nın ilk genel müdürü Celal Bayar olmuştur. 2 şube ve 37 personel ile hizmete başlamıştır.

Türkiye İş Bankası Vizyonu Nedir?

İş Bankası, kuruluşunun ardından yıllar boyunca hem çalışanlarını hem de müşterilerini memnun etmek için çalışmış bir banka olarak bilinmektedir. Müşterilerin taleplerini en hızlı cevaplayan bankalardan birisidir. Kaliteli çözümler sunan İş Bankası, çalışanlarını da verimli çalışmaya teşvik etmeyi önemsemektedir.İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çeşitleri Nelerdir?

İş Bankası müşterilerine sorunların çözümü, soruların cevaplanması, bankacılık işlemleri gibi birçok konuda yardımcı olmak üzere birden fazla yol sunmaktadır. Bu yollar şu şekilde sıralanabilir;

  • İş bankası müşteri hizmetleri
  • İş bankası mobil bankacılık
  • İş bankası internet sitesi

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

İş Bankası üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşmenin en kolay yolu, 0850 724 0 724 numarasını aramaktır. Müşteri hizmetlerini arayan müşteriler, kendilerini dört farklı şekilde tanıtabilecektir. Bu yöntemler;

  • Müşteri numarası ve müşteri şifresini girerek
  • 16 haneli bankamatik kart numarasını ve şifresini girerek
  • 16 haneli kredi kartı numarası ve kart şifresini girerek
  • 11 haneli hesap numarası ve bankamatik kart şifresini girerek

Telefon şubesi üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşmek için müşterilerin mutlaka müşteri numarası ve şifresini girmesi gerekmektedir. Aksi durumda banka personeli müşteriye ait bilgilere erişim sağlayamayacağı için yardımcı olamayacaktır.

İş Bankası Telefon numaraları şu şekilde belirtilebilir;

  • Türkiye için: 0 850 724 0 724
  • KKTC için: 0 850 724 0 724
  • Yurt dışı için: +90 850 724 0 724

İş Bankası Mobil Bankacılık

Müşteri hizmetlerine ulaşmanın diğer bir yolu mobil bankacılık hizmetinden yararlanmaktır. Mobil bankacılık kullanmak isteyen müşterilerin Google Play Store ya da App Store üzerinden ‘İşCep’ uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Bu uygulama üzerinden her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. Bunun yanı sıra müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bankacılık işlemleri de halledilebilmektedir.

İş Bankası internet Bankacılığı

İş bankası müşteri hizmetleri, internet bankacılığı üzerinden de kullanılabilmektedir. İnternet bankacılığı üzerinden de her türlü hizmete erişim sağlanabilmektedir. İş Bankası internet bankacılığı adresi; https://www.isbank.com.tr/TR/dijital-bankacilik/bireysel-internet-subesi/ adresi kullanılabilmektedir. Bu internet adresi üzerinden İş bankası ile ilgili olarak 7 / 24 hizmet almak mümkündür.

İş Bankası internet şubesi girişi için öncelikle sisteme kayıtlı olan müşteri numarası ya da T.C. kimlik numarası ve müşteri şifresinin girilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra e- devlet sistemi üzerinden de İş Bankası internet sitesine ulamak mümkündür. Her iki yolla da internet bankacılığına giriş yapan müşteriler hem sorularının cevabını bulabilir, hem de tüm işlemlerini kolaylıkla halledebilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

96
944 Paylaşım, 96 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir