Turkcell’in En Avantajlı Tarifeleri Hangileridir?


62
654 Paylaşım, 62 points

Cep telefonu dendiğinde akla gelen ilk operatörlerden birisi Turkcell’ dir. Kullanıcılarına birbirinden avantajlı tarifeler sunan Turkcell, bu özelliği sayesinde her gün yeni bir abone kazanmaktadır. Bu yazımızda Turkcell kullanıcılarına sunulan en avantajlı tarifeleri sizlerle paylaşacağız.

Cep telefonu kullanımı öğrencilerden emeklilere kadar çok geniş bir yelpazede değerlendirilmelidir. Günümüzde çok küçük yaşlardan itibaren cep telefonu kullanımını göz önünde bulunduran telefon operatörleri, her kesime uygun tarifeler ile kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışır. Turkcell’ de bu operatörlerin başında gelmektedir.

Turkcell’ İn En Avantajlı Tarifeleri Nelerdir?Turkcell her kesimden kullanıcısına hitap edecek birbirinden farklı tarifeler hazırlamıştır. Turkcell tarafından hazırlanmış olan avantajlı tarifeler şu şekilde sıralanabilir;

 • Platinum tarifeler
 • Turbo tarifeler
 • Genç tarifeler
 • Uçuran tarifeler
 • Genç Full tarifeler
 • Hazır karttan Faturalıya geçiş tarifeleri

Turkcell tarafından sunulan en avantajlı tarifeleri biraz daha yakından inceleyelim… • Platinum Tarifeler

Faturalı hat kullanıcıları için hazırlanmış olan Platinum tarifeler, genel olarak yurt dışına çok fazla seyahat eden iş adamlarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Turkcell’ in elit tabakasına hitap eden bu tarifede aylık ya da yıllık abonelik sağlanabilir. Platinum paketler sundukları yüksek konuşma ve internet ile dikkat çekmektedir.

En düşük faturası 101 TL’den başlayan Platinum tarifeleri en az 10 GB internet ve en az 2 bin dakika konuşma sunmaktadır. En yüksek Platinum tarifesi ise 301 TL olarak fiyatlandırılır. Bu tarifede 50 GB internet ve 2 bin dakika konuşma bulunur. Bununla birlikte Platinum tarifesini kullananlar BİP, Fizy, Lifebox ve TV+ gibi uygulamaları da ücretsiz kullanabilecektir.

 • Turbo Tarifeler

İnternet kullanımına önem veren faturalı hat kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmış olan turbo tarifelerde 4,5 G hizmeti verilmektedir. Turbo paket kullanıcıları daha çok dakika ve internet ihtiyacı duymaktadır. Turbo paket kullanıcılarının ödeyeceği en düşük fatura 67 TL olarak bilinir. Bu tarifede 3 GB internet ve her yöne 500 dakika konuşma vardır. Turbo tarifelerin en pahalısı ise 97 TL’dir. Bu tarifede 7 GB internet ve 1000 dakika konuşma sunulmaktadır. Turbo tarifeleri kullananlara BİP, Lifebox, dergilik ve Goller Cepte uygulamaları ücretsiz sunulmaktadır.

 • Genç Tarifeleri

Turkcell’ in 26 yaş altı kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan genç tarifeleri faturalı kullanıcılara özeldir.  Daha ekonomik olarak bilinen bu tarifede özellikle internet kullanımına ağırlık verilmektedir. Genç tarifelerin en düşük fiyatlısı 47 TL’dir. Bu tarifede 2 GB internet ve 750 dakika konuşma bulunur. En yüksek fiyatlı genç tarife ise 20 GB internet ve 1000 dakika sunmaktadır. Genç tarifelerinde de kullanıcılara BİP, TV+, Fizy ve Dergilik uygulamaları ücretsiz sunulmaktadır.

 • Uçuran Tarifeler

Turkcell’ in faturasız hat kullanıcılarına özel olarak hazırladığı uçuran tarifelerde internet ve konuşma dakikasına ağırlık verilmektedir. En ucuz uçuran tarife 40 TL’dir. Bu tarifede 3 GB internet ve 500 dakika konuşma bulunur. En pahalı uçuran tarife ise 85 TL’dir. Bu pakette 10 GB internet ve 1000 dakika bulunur. Uçuran tarifeler kullanıcılara Fizy ve BİP uygulamalarını ücretsiz sunmaktadır.

 • Genç Full Tarifeleri

Faturasız hat kullanan gençlere özel olarak hazırlanmış olan bu tarifelerde gençlere yönelik fazla internet sunulmaktadır. Bu tarifelerin en büyük özelliği gece geçerli olan ekstra 2 GB internet verilmesidir. Normal şartlarda 3 GB internet içeren Genç Full tarifeleri gece hediyesi ile birlikte 5 GB internete çıkacaktır. Bu tarifede 750 dakika konuşma da bulunur.

 • Faturasız Hattan Faturalı Hatta Geçiş Tarifeleri

Turkcell hazır kart kullanıcıları faturalı hatlara geçmeleri halinde de uygun tarifelerle karşılanmaktadır. Bu kullanıcılara özel olarak hazırlanmış olan Akıllı paketler sayesinde birçok avantaj sunulmaktadır. Tarife aşım özelliği bulunan Akıllı paketlerde cayma hakkı da bulunmaktadır. Bu tarifede kullanıcılara 3 GB internet ve 750 dakika konuşma sunulmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

62
654 Paylaşım, 62 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
101
Şaşkın
Başarısız Başarısız
93
Başarısız
Komik Komik
50
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
101
Helal Olsun!
lol lol
18
lol
Aşk Aşk
121
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
114
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
62
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir