Turkcell’den Bedava 25 Gb İnternet Fırsatı


58
577 Paylaşım, 58 points

Telefon operatörleri içerisinde en fazla hediye verenlerden biri hiç kuşkusuz Turkcell’dir. Bu yazımızda Turkcell tarafından hediye olarak verilen 25 gb internet paketi ile ilgili detayları vereceğiz. Yazımızı detaylı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

2019 Yılında Paket Güncellemesi Yapıldı

Turkcell tarafından yapılan kampanya ile birlikte 6 hafta boyunca her hafta 25 gb internet kazanmak mümkün. 10 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olmak üzere yapılacak kampanyada herkesin şansı var. Peki 25 gb internet paketine sahip olmak için ne yapılmalı?

TURKCELL SENDEYAPDİYE İLE HERKESE 25 GB İNTERNET ŞANSI

Turkcell tarafından operatörlerine sunulan 25 gb internet fırsatında Sen De Yap bedava internet paketlerine BİP uygulamasından ulaşabileceksiniz. Bip’te Senyapdiye kanalını takip eden herkese Turkcell’den Bedava internet kazanma şansı sunuyor. Senyapdiye paylaşım kanalını takip ederek siz de 25 GB bedava internetin sahibi olabileceksiniz.
Uygulamayı takip ettikten sonra haftalık bir hesaplama yapılmaktadır. 11 Şubat 15 Şubat arası 3 gb bedava başlangıç ile birlikte hafta hafta hediye internet alabilmektesiniz. 4 Mart-10 Mart arasında da 1o GB olmak üzere toplamda 25 GB internet paketi kazanmış olacaksınız. İnternet paketinin parça parça zamana yayılarak hediye internet paketi vermesi internet kullanıcıları için de önemli bir avantaj. 

25 GB İnternet Paketini Nasıl Kazanırım?

Öncelikle Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başlaman gerekiyor. Kampanya süresince her hafta uygulama içerisinde eğlenerek yapılacak bir görevin ve görev neticesinde de gönlünce kullanacağın internet hediyesi bulunuyor. Eğer internet paketine ihtiyacın varsa ve uygulama ile eğlenceli bir zaman geçirerek 25gb internet kazanmak istiyorsan. Bu senin için mükemmel bir fırsat olabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

58
577 Paylaşım, 58 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
90
Şaşkın
Başarısız Başarısız
59
Başarısız
Komik Komik
45
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
101
Helal Olsun!
lol lol
128
lol
Aşk Aşk
116
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
87
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
55
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

5 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir