Turkcell TV+’da En Çok İzlenen 10 Dizi


54
524 Paylaşım, 54 points

İnternet üzerinden film ve dizi izleyen kişiler genel olarak Turkcell ‘in uygulaması olan TV+’ sı tercih etmektedir. TV+ üzerinden yüzlerce dizi ve filme ulaşmak ve keyifle izlemek mümkündür. Bu yazımızda Turkcell TV+’ Da En Çok İzlenen 10 Dizi hakkında bilgi vereceğiz.

Artık teknolojinin nimetlerinden yararlanan birçok kişi film ve dizileri izlemek için internet platformlarını kullanıyorlar. Bu platformların başında Turkcell’ in sunduğu Tv+ geliyor. Turkcell TV+ üzerinden birçok dizi ve filmi izlemek mümkün oluyor.TURKCELL TV+’ DA EN ÇOK İZLENEN 10 DİZİ HANGİLERİDİR?

Turkcell TV+’ Da En Çok İzlenen 10 Dizi şu şekilde sıralanır;

  • Frankie Drake Mysteries (2017 – ) – IMDB: 6,7
  • The Passage (2019 – ) – IMDB: 7,4
  • Blindspot (2015 – ) – IMDB: 7,4
  • Victor Lessard (2017 – ) – IMDB: 7,6
  • The Five (2016 – ) – IMDB: 7,7
  • Gotham 82014 – 2019) – IMDB: 7,8
  • Wild District (2018 – ) – IMDB: 8,4
  • Babylon Berlin (2017 – ) – IMDB: 8,4
  • Billions (2016 – ) – IMDB: 8,4
  • Atlanta (2016 – ) – IMDB: 8,6

FRANKİE DRAKE MYSTERİES DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Frankie Drake Mysteries dizisi, Turkcell TV+ üzerinden en çok izlenen dizilerden birisidir. Dizide, 1920’ li yıllarda kadından dedektif olmayacağını inananlara inat polisin alamadığı ve bir türlü çözmeyi başaramadığı olayları çözen kadın dedektif Frankie Drake Mysteries’ in olayları keyifli ve eğlenceli şekilde çözmesi konu edilmektedir.

THE PASSAGE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

The Passage dizisi, Turkcell TV+ üzerinden en çok izlenen dizilerden birisidir. Dizide, devlet tarafından yapılan gizli bir araştırmanın test gitmeye başlaması sonrasında ortaya güçlü ve vampire benzeyen yaratıkların çıkması ve bu yaratıklara karşı verilen mücadele konu edilmektedir. Bu dizi, Justin Cronin’ in çok satan distopik 3’ leme romanından derlenmiştir.

BLİNDSPOT DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Blindspot dizisi, Turkcell TV+ üzerinden en çok izlenen dizilerden birisidir. Dizide, Times meydanında bulunan tüm vücudu dövmelerle kaplı olan ve hafızasını kaybetmiş olan Jane Doe isimli karakterin FBI ajanı Kurt Weller tarafından sahip çıkılması ve gencin vücudundaki dövmelerden bir suçun ipuçlarını elde etmeleri konu edilmektedir.

VİCTOR LESSARD DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Victor Lessard dizisi, Turkcell TV+ üzerinden en çok izlenen dizilerden birisidir. Dizide, MK Ultra projesi, J.F. Kennedy suikastı, öldürülen insanlar, kendisini boş bir binadan atan evsiz insanlar ve bu cinayetlerin hepsini çözmeye çalışan Montreal Cinayet Bürosu’ nun yaşadıkları konu edilmektedir.

THE FİVE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

The Five dizisi, Turkcell TV+ üzerinden en çok izlenen dizilerden birisidir. Dizide, küçük yaşta olan 4 arkadaşın kendilerinden daha küçük olan kardeşlerini parkta kaybetmesi ve yıllar sonra aralarından birisinin polis olması ve bir mahallede kaybolan kardeşlerine ait DNA bulması sonrası 4 arkadaşın tekrar bir araya gelerek küçük kardeşlerini aramaları konu edilmektedir.

GOTHAM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Gotham dizisi, Turkcell TV+ üzerinden en çok izlenen dizilerden birisidir. Dizide, Bruce Wayne’ nın Batman olmadan önceki yıllarda ünlü Gotham City’ de yalanan suç olayları ve bu olayları çözmeye çalışan dedektif James Gordon’ un yaşadıkları konu edilmektedir.

WİLD DİSTRİCT DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Wild District dizisi, Turkcell TV+ üzerinden en çok izlenen dizilerden birisidir. Dizide, yıllarda ormanda yaşayan ve birçok savaşın içerisinde yer alan Jhon Jeiver isimli gerillanın artık ailesi ile yaşama kararı alması ve Bogota’ da bulunan evlerine dönmesinin ardından normal yaşama dönmek için verdiği zorlu mücadele konu edilmektedir.

BABYLON BERLİN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Babylon Berlin dizisi, Turkcell TV+ üzerinden en çok izlenen dizilerden birisidir. Dizide, Köln şehrinde yaşanan uyuşturucu, cinayet, siyaset gibi konulardaki karmaşaları çözmesi için görevlendirilen polis Gereon Rath’ ın olaylar ile mücadele etmesi konu edilmektedir.

BİLLİONS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Billions dizisi, Turkcell TV+ üzerinden en çok izlenen dizilerden birisidir. Dizide, çok hırslı ve başarılı bir yatırımcı olan Boby Axe Axelrod ile oldukça zeki olan hükümet avukatı Chuck Rhodes’ in tanışmalarının ardından başlayan olaylar konu edilmektedir.

ATLANTA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Atlanta dizisi, Turkcell TV+ üzerinden en çok izlenen dizilerden birisidir. Dizide, okuduğu üniversiteden kovulan Earn isimli gencin kız arkadaşı ve bebeği ile birlikte zorlu bir yaşam sürerken izlediği bir rap videosunda kuzenini görmesi ve popülerliği her gün artan kuzeni Alfred’ in menajeri olmak için verdiği komik mücadele konu edilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

54
524 Paylaşım, 54 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
49
Şaşkın
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Komik Komik
120
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir