Turkcell Telefon Dokümanı Nasıl Çıkarılır, Eski Arama Kayıtları Nasıl Öğrenilir?


105
1k Paylaşım, 105 points

Turkcell aboneleri, bazen telefon dokümanı almaya ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaç çoğunlukla faturaya itiraz etmek amacıyla talep edilir. Turkcell aboneleri, farklı yöntemler kullanarak telefon dokümanına ulaşabilir. Bu yazımızda Turkcell Telefon Dokümanı Nasıl Çıkarılır, Eski Arama Kayıtları Nasıl Öğrenilir sorusuna cevap vereceğiz.

Turkcell, abonelerinin hemen her ihtiyacına cevap verebilmek için çeşitli yollar sunmaktadır. Bu yöntemlerin arasında Turkcell telefon dokümanı almak da vardır. Turkcell aboneleri, istedikleri zaman sahip oldukları hatta ait telefon dokümanı talebinde bulunabilirler.TURKCELL TELEFON DOKÜMANI NASIL ÇIKARILIR?

Turkcell telefon dokümanı almak için kullanılabilecek birden fazla yöntem bulunur. Turkcell telefon dokümanı nasıl çıkartılır sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir;

  • Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden telefon dokümanı alma
  • Turkcell internet sitesi üzerinden telefon dokümanı almak
  • Turkcell yetkili bayiine giderek telefon dokümanı almak

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN TELEFON DOKÜMANI NASIL ALINIR?

Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden telefon dokümanı almak için müşteri temsilcisi ile görüşmek gerekir. Turkcell Müşteri hizmetleri numarası olan 532 ya da 0532 532 00 00 arandıktan sonra tuşlama ile müşteri temsilcisine bağlanır. Müşteri temsilcisine telefon dokümanı talebinde bulunan abone, mail adresine gönderilecek olan dokümana kısa sürede ulaşabilir. Müşteri hizmetleri üzerinden telefon dokümanı talep etmek için arayan kişinin hat sahibi olması gerekir. Müşteri temsilcisi hattın sahibi olan kişi ile görüştüğünü teyit etmek için bazı sorular yöneltecektir.  Başkasına ait hat için telefon dokümanı talep edilemez.

TURKCELL İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN TELEFON DOKÜMANI NASIL ALINIR?

Turkcell internet sitesi üzerinden telefon dokümanı almak için abonelerin öncelikle internet sitesine giriş yapması gerekir. turkcell internet sitesi üzerinden telefon dokümanı alma adımları şu şekildedir;

  • Birinci adım

Turkcell internet sitesine girilir.

  • İkinci Adım

Siteye girmek için Online işlemler menüsünden cep telefonu numarası ve şifre ile işlem yapılır.

  • Üçüncü Adım

Siteye giriş yapıldıktan sonra aram geçmişi bölümüne gelinir ve belirli bir tarih seçilir.

  • Dördüncü Adım

Tarih seçimi sonrasında bu tarihlerde yapılan telefon görüşmelerine ait doküman görüntülenebilecektir.

TURKCELL YETKİLİ BAYİİNE GİDEREK TELEFON DOKÜMANI NASIL ALINIR?

Turkcell yetkili bayiine giderek telefon dokümanı almak için öncelikle en yakın Turkcell yetkili bayiine gitmek gerekir. Turkcell yetkili bayiine giden aboneler, kimlik göstererek hatlarına ait telefon dokümanı talebinde bulunabilirler. Bayii, talepte bulunan kişinin hat sahibi olduğunu teyit ettikten sonra telefon dokümanını hemen verecektir.

TURKCELL SMS DOKÜMANI NASIL ALINIR?

Turkcell aboneleri telefon dokümanı ile birlikte bazen SMS dokümanı da görmek isteyebilirler. Bir Turkcell abonesinin detaylı SMS dokümanı görmesi mümkün değildir. SMS ile ilgili olarak sadece kısa mesajın ne zaman ve kaç kere atıldığı görüntülenebilir. Daha fazla bilgiye ulaşmak ne yazık ki mümkün değildir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

105
1k Paylaşım, 105 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
49
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
109
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
85
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
49
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir