Turkcell Sim Uygulaması İndirim Paylaş 1 GB İnternet Kazan


72
798 Paylaşım, 72 points

Ülkemizde en fazla tercih edilen operatörlerden birisi olarak bilinen Turkcell, sürekli olarak hazırladığı yeni kampanyalar ile abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Turkcell, hazırladığı kampanyalar ile en çok, çağımızın en fazla ihtiyaç duyulan şeyi olan interneti hediye ediyor. Turkcell tarafından hazırlanmış son kampanyalardan birisi de Sim uygulaması üzerinden yapılıyor. Bu yazımızda Sim Uygulaması İndirim Paylaş üzerinden nasıl bedava internet kazanılabileceğini anlatacağız.

Turkcell, hazırladığı birbirinden farklı kampanyalar ile kullanıcılarına bedava internet paketleri sunmaya devam ediyor. Turkcell’ in son kampanyaları arasında Sim uygulaması üzerinden verdiği bedava internetler yer aldı.

Turkcell Sim Uygulaması Nedir?

Turkcell tarafından hazırlanmış olan Sim uygulaması, her yaştan kullanıcılara hitap eden bir uygulamadır. Uygulama içerisinde yer alan konular şunlardır; • Moda
 • Yaşam
 • Güzellik
 • Astroloji
 • Kişisel gelişim
 • Dekorasyon
 • Yemek tarifleri
 • Püf noktaları
 • Eğlenceli çizgi filmler
 • Öğretici aktiviteler
 • Çocuk gelişim konuları

Mobil uygulama olarak hazırlanmış olan Sim Uygulaması üzerinden özellikle bayanlar hem kendileri için oldukça faydalı bilgiler elde etmekte hem de çocuklarıyla keyifli vakit geçirmektedir.

Sim Uygulaması Üzerinden Nasıl Bedava İnternet Kazanılır?

Turkcell tarafından hazırlanmış olan Sim uygulaması, Google Play üzerinden indirilebilmektedir. Uygulamayı cep telefonuna indiren kullanıcı, uygulama üzerinde bulunan ‘İndirim Paylaş’ bölümüne girerek indirim ekleyerek ‘ Ayrıcalıklarım’ sayfasından kampanyaya katılım sağlanabilmektedir.

Kampanyaya katılmanın bir diğer yolu ise Dijital Operatörüm uygulamasıdır. Uygulamaya girerek üye olan Turkcell kullanıcılar, uygulamanın arama kısmına ‘Sim İndirim Paylaş’ yazdıktan sonra çıkan ilk kampanyaya girmelidir. Açılan kampanya içerisinden ‘ Hemen Katıl’ butonuna basarak kampanyaya katılmak mümkün olacaktır. Kampanyaya katılım için kullanıcının mutlaka sisteme kayıtlı olan e – posta adresini girmesi gerekmektedir.

Turkcell Sim uygulaması üzerinden verilen hediye internet 1 gün boyunca geçerli olan 1 GB olarak geçerlidir. Turkcell aboneleri sahip oldukları hediye internetin ne kadar kaldığını öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye SMS atabilir.

Turkcell Sim Uygulaması İndirim Paylaş Bedava İnternet Kampanyası Ücretli midir?

Turkcell’ in kullanıcılarına sunduğu Sim uygulaması üzerinden geçerli olan günlük 1 GB bedava internet paketinden yararlanmak için herhangi bir ücret ödenmemektedir. Kazanılan hediye bir defaya mahsustur ve tekrar etme özelliği bulunmamaktadır.  Sim uygulaması üzerinden verilen günlük 1 GB bedava internetin kullanımının bitmesinin ardından kullanıcı kendi kullandığı paketin içerisinde yer alan internet üzerinden kullanımına devam edecektir. Kampanya kapsamında uygulama üzerinden internet kazanmış olan Turkcell kullanıcıları sadece 1 gün ücretsizi internet kullanabilecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
798 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
57
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
150
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
59
Helal Olsun!
lol lol
104
lol
Aşk Aşk
86
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
53
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
18
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

5 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Çok teşekkür ederim. böylec sıcak kampanyalardan bizi bilgi sahibi yapıyorsunuz. ço da güzel oluyr