Turkcell PayCell 3 GB Bedava İnternet Kampanyası


61
629 Paylaşım, 61 points

Turkcell, faturalı ve faturasız abonelerinin kullanabileceği ve kampanyalarda geçerli olan bir kart hazırladır. Adı PayCell olan bu kart sayesinde internet üzerinden alışveriş yapmak bile mümkün. Bunun yanı sıra PayCell kullanıcıları bedava 3 GB internet kazanma şansına da sahip oluyor. Bu yazımızda PayCell kullananların nasıl bedava internet alabileceğini detaylı şekilde anlatacağız.

PayCell kart, Turkcell tarafından tüm abonelerine sunulmaktadır. Kart internet üzerinden kullanılan sanal bir kart görevindedir. Bu kart sayesinde internet alışverişi yapılabileceği gibi Turkcell kampanyalarına katılma şansı da bulunmaktadır.

Turkcell PayCell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell’ in kullanıcılarına sunduğu PayCell üzerinden bedava internet sahibi olmak çok kolaydır. Bunun için PayCell kartına TL yüklemek gerekmektedir. Karta yapılacak olan 100 TL yükleme karşılığında 3 GB internet kazanma şansı bulunmaktadır.Turkcell PayCell Bedava İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Turkcell’ in sanal kredi kartı olarak bilinen PayCell kampanyasından tüm Turkcell aboneleri yararlanabilirler. Abonelerin faturalı ya da faturasız hat kullanıyor olması fark etmez. Kampanyaya katılan Turkcell abonelerinin bedava internet kazanmaları için en az 50 TL yükleme yapmaları gerekmektedir. 50 TL yüklemelerde 1 hafta geçerli 1 GB internet fırsatı sunulmaktadır.  100 TL yüklemelerde verilen 3 GB internetin ise kullanım süresi 1 ay olarak belirlenmiştir.

PayCell 3 GB İnternet Hediyesi Devreder mi?

Turkcell tarafından PayCell kullanıcılarına verilen 3 GB internet süresi 1 aydır ve bu hediyenin devretme özelliği bulunmamaktadır. Kullanıcı hediyesini 1 ay içerisinde bitirmelidir. Kalan hakların tamamı ay sonunda silinecektir.

Kampanya kapsamında kazanılmış olan 3 GB internetin vaktinden önce bitmesi halinde Turkcell tarafından bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajın ardından internet işlemlerinin tamamı kullanıcının kendi bakiyesi üzerinden düşecektir.

Turkcell PayCell 3 GB bedava internet kampanyasından her abonenin 3 kere yararlanma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcılar, sahip oldukları PayCell kartına 3 defa 100 TL yükleme yaptıklarında her sefer için 3 GB internet kazanacaklardır.

Turkcell kullanıcılarının bedava 3 GB internet kazanmasının ardından hatları ile yapacakları herhangi bir değişiklik nedeniyle kullanımları sonlandırılacaktır. Bu durumlar numara değişikliği, faturasız hattan faturalı hatta geçiş, numara taşıma ve hat kapama olarak sayılabilir.

Turkcell PayCell üzerinden kazanılmış olan 3 GB bedava internet hakkı başka bir hatta transfer edilemez. Tamamen ücretsiz olan bu kampanyaya katılanlar karta yaptıkları yükleme tutarına göre bedava internet kullanabilecektir.

Turkcell PayCell Nerelerde Kullanılabilir?

Turkcell’ in sanal kredi kartı olarak bilinen PayCell, internet üzerinden harcama yapma hakkı sunmaktadır. PayCell sahibi olan Turkcell aboneleri, kartlarına yatırdıkları para kadar internet üzerinden harcama yapabilir, uygulama mağazalarından istedikleri uygulamayı satın alabilir. Turkcell, Salla Kazan özelliği sayesinde de kullanıcılarına sık sık PayCell TL hediyesi sunmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

61
629 Paylaşım, 61 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
65
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
104
Helal Olsun!
lol lol
15
lol
Aşk Aşk
123
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
97
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
64
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir