Turkcell Haftalık 3 GB Instagram Bedava İnternet


70
626 Paylaşım, 70 points

Turkcell, her hafta kullanıcılarına çok sayıda hediye veriyor. Özellikle internet ağırlıklı hediyeleri ile dikkat çeken Turkcell, haftalık olarak 3 GB Instagram kullanımında geçerli bedava internet veriyor. Bu yazımızda Turkcell haftalık 3 GB Instagram bedava hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Teknoloji dünyasının gelişmesi ile birlikte özellikle internet kullanımı oldukça arttı. Telefon kullanıcıları artık dakikadan çok kullandıkları paketlerin ne kadar çok GB içerdiğine bakıyor. Hal böyle olunca telefon operatörleri de ağırlıklı olarak hediyelerini ve kampanyalarını internet paketleri üzerine yoğunlaştırdı.TURKCELL HAFTALIK 3 GB INSTAGRAM HEDİYESİ NASIL ALINIR?

İnterneti bol bol dağıtan operatörlerin başında gelen Turkcell, kullanıcılarına her hafta GB hediye ediyor.  Bu hediyeler arasında en dikkat çekici olan ise 3 GB Instagram hediyesi. Turkcell her hafta binlerce abonesine 3 GB Instagram hediyesi veriyor.

TURKCELL 3 GB Instagram hediyesini almak için Turkcell Salla Kazan 4,5 G kampanyasından yararlanmak gerekiyor. Salla kazan uygulaması, her hafta abonelerine binlerce GB hediye ediyor. Turkcell GB hediyesinden yararlanmak için her hafta düzenli olarak salla kazan yapmak gerekiyor.

TURKCELL SALLA KAZAN UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Turkcell tarafından her hafta abonelerine sunulan salla kazan uygulaması sayesinde çoğunluğu GB olmak üzere çok sayıda hediye kazanmak mümkün. Faturalı ve faturasız hat sahibi olan tüm abonelerin yararlanabileceği salla kazan uygulaması, uygulama mağazasından indirilen Dijital Operatör uygulaması üzerinden alınabilir.

Salla kazan özelliği sayesinde her hafta telefonunu sallayan Turkcell aboneleri birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansına sahip oluyor. Salla kazan özelliğini kullanmak için öncelikle Dijital Operatör uygulamasını indirmek gerekiyor. Dijital Operatör uygulaması üzerinden salla kazan yapmak için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde;

  • Birinci Adım

Kullanılan telefonun uygulama mağazasına girilir. Bunun için Google Play Store ve APP Store mağazalarından birisine girmek gerekiyor.

  • İkinci Adım

Dijital Operatör uygulamasını indirdikten sonra sistemi cep telefonu ve şifre ile giriş yapmak gerekiyor.

  • Üçüncü Adım

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ekranın sol tarafından salla kazan yapılabilecek bir hediye paketi yer alıyor. Hediye paketine tıklandığı zaman ekrana emocanlardan birisi geliyor ve telefonu sallamak gerektiğini söylüyor.

  • Dördüncü Adım

Telefon sahibi telefonunu salladığı anda kazandığı hediye ekrana geliyor.

  • Beşinci Adım

Hediyeler arasında en dikkat çekici olan haftalık 3 GB Instagram paketi oluyor. Bu paket kapsamında Turkcell aboneleri bir hafta boyunca Instagram’ da kullanabileceği 3 GB internete sahip oluyor.

TURKCELL 3 GB INSTAGRAM HEDİYESİ BEDAVA İNTERNET NE KADAR GEÇERLİDİR?

Turkcell tarafından salla kazan yapan abonelere verilen 3 GB Instagram hediyesi, 1 hafta geçerli oluyor. Kampanyaya katılan aboneler, Instagram kullanımlarında 1 hafta süreyle 3 GB’lık hediyeden faydalanıyor. Hediyenin bitmesiyle birlikte abone normal ücretlendirmesine geçmiş oluyor.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

70
626 Paylaşım, 70 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
62
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
15
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
62
Helal Olsun!
lol lol
101
lol
Aşk Aşk
88
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
27
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bedava internet almak istedim 2 hafta beni uğraştırdı sonra yardımcı olamıyoruz deyi beni saladılar. ama İnstgram için bedavai internet aldım