Turkcell Gaming 3 GB PUBG İnternet Paketi


47
546 Paylaşım, 47 points

Son yılların en popüler oyunu kuşkusuz PUBG oldu. Hemen her yaştan ilgi ile oynanan bu oyun, kısa sürede telefon operatörlerinin de dikkatini çekmeyi başardı. Turkcell, PUBG tutkunu abonelerini mutlu etmek adına bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Turkcell Gaming ile PUBG oyununda gerekli 3 GB internet hediye verilecek. Bu yazımızda Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketi hakkında bilgi vereceğiz.

PUBG, kuşkusuz son dönemin en ünlü oyunları arasında yer alıyor. Oyuna başlayanların adeta bağımlısı olduğu ve oynamadan duramadığı PUBG, kısa bir süre önce Turkcell ’in de dikkatini çekti. İnternet üzerinden oynanan bu oyun için özel bir internet paleti hazırlayan Turkcell, bu sayede abonelerinin oyun oynarken kendi internet paketlerinden harcamalarını da engellemiş oldu.TURKCELL GAMİNG 3 GB PUBG İNTERNET PAKETİ NEDİR?

Turkcell tarafından abonelerine sunulan Turkcell Gaming paketleri, oyunlarda kullanılmak üzere internet veren paketler olarak biliniyor. Özellikle gençlere yönelik olarak hazırlanmış olan bu paket, oyun oynarken mevcut olan internetten kullanılmamasını sağlıyor. Turkcell Gaming PUBG internet paketini alan Turkcell aboneleri, oyun oynarken sadece verilen 3 GB internet paketinden kullanacak. Bunun dışında internet işlemleri için kişinin sahip olduğu paketteki GB’lar geçerli olacak.

PUBG oyununu bir saat civarı oynayan bir kişinin internet paketinden 10 – 40 MB internet gider. Turkcell Gaming kapsamında verilen 3 GB PUBG internet paketi sayesinde tüm bu internet hediye kısımdan gidecektir. Bu sayede Turkcell abonesi hiçbir zaman internetsiz kalmaz.

TURKCELL GAMİNG 3 GB PUBG İNTERNET PAKETİ İÇERİĞİ NEDİR?

Turkcell tarafından abonelerine özel olarak sunulan Turkcell Gaming 3 GB PUBG İnternet paketi kapsamında paketi satın alanlara oyunda geçerli 3 GB internet paketi tanımlanır. Söz konusu paket Turkcell Gaming Oyna adı altında verilir. Bunun yanı sıra Turkcell Gaming Oyna İzle paketi almak isteyen abonelere ise hem PUBG oyununda hem de Youtube’ da geçerli 5 GB internet verilir.

TURKCELL GAMİNG 3 GB PUBG İNTERNET PAKERİ ÜCRETLİ MİDİR?

Turkcell abonelerine özel olarak hazırlanmış olan Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketi ücretlidir. Bu paket iki farklı şekilde sunulur. Turkcell Gaming paketleri ve ücretleri şu şekildedir;

  • Turkcell Gaming Oyna 3 GB Paketi (PUBG İçin): 9 TL
  • Turkcell Gaming Oyna İzle 5 GB Paketi (PUBG + Youtube): 19 TL

TURKCELL GAMİNG 3 GB PUBG İNTERNET PAKETİ NASIL ALINIR?

Turkcell tarafından sunulan Turkcell Gaming paketlerinden birisine sahip olmak için 2200’a SMS atmak yeterlidir. Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketi nasıl alınır sorusunun cevabı şu şekildedir;

  • Turkcell Gaming 3 GB PUBG internet paketi: OYNA yazıp 2200’a SMS gönderilir.
  • Turkcell Gaming 5 GB PUBG + Youtube paketi: OYNA IZLE yazıp 2200’a SMS gönderilir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

47
546 Paylaşım, 47 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
37
Şaşkın
Başarısız Başarısız
125
Başarısız
Komik Komik
111
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
40
Helal Olsun!
lol lol
75
lol
Aşk Aşk
68
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
37
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
124
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir