Turkcell’ den Abonelerine 50 TL Hediye! (Paycell Hediyesi)


68
727 Paylaşım, 68 points

Turkcell gün geçmiyor ki yeni bir kampanya ile abonelerinin karşısına çıkmasın. Sürekli olarak yeni ve dikkat çekici kampanyalar hazırlayan operatörün son sürprizi, abonelerine 50 TL hediye kampanyası oldu. Bu yazımızda Turkcell’ den abonelerine 50 TL hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell düzenli olarak abonelerinin yüzünü güldürecek kampanyalar hazırlıyor. Bedava dakika, internet ve TL dağıtan Turkcell, son olarak hazırladığı kampanya ile abonelerine 50 TL hediye vereceğini açıkladı.TURKCELL ABONELERİNE 50 TL HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell tarafından hazırlanan Turkcell abonelerine 50 TL kampanyası kapsamında verilecek liralar, Turkcell Fiber kampanyasına kayıtlı olan kullanıcılar için hazırlanmış. Paycell kart içeren bu kampanyada Turkcell internet ve dijital servislerinde geçerli olmak üzere 50 TL kazanma şansı sunuluyor.

TURKCELL ABONELERE 50 TL KAMPANYASINA NASIL KATILABİLİRİM?

Turkcell tarafından hazırlanmış olan 50 TL hediye kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin, öncelikle Turkcell Fiber kampanyasına katılmış olması gerekiyor. Gerekli kampanyaya katılım sağlanmasının ardından Paycell kart kullanılarak harcanabilecek 50 TL hesaplarına yükleniyor. Turkcell’ in bu dikkat çeken kampanyasından yararlanarak 50 TL hediye kazanmak için herhangi bir başvuru ya da SMS gönderimi yapmak gerekmiyor. Turkcell Fiber kampanyasına dahil olan abonelerin Paycell kartlarını aktif hale getirmeleri durumunda 50 TL’lik hediye hemen karta otomatik olarak tanımlanıyor.

TURKCELL 50 TL HEDİYESİNİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Turkcell Fiber kampanyası ile sunulacak olan 50 TL hediyeyi kullanmak için öncelikle Paycell kartın aktif hale getirilmesi gerekiyor. Paycell kart kullanmayanlar, telefonlarının uygulama mağazası üzerinden kolaylıkla Paycell uygulamasını indirebiliyor. İndirme işleminin ardından uygulamaya kayıt yaptıran kişilerin hesaplarına internet ve dijital servislerde kullanabilecekleri 50 TL ücret yükleniyor.

TURKCELL 50 TL HEDİYESİ TEKRARLAR MI?

Turkcell tarafından verilecek olan 50 TL hediye kampanyası tek seferlik bir kampanya. Turkcell Fiber aboneliğinin ardından kullanılmak üzere abonelere tek seferlik 50 TL hediye yüklemesi yapılıyor. 50 TL hediyesini kullanmak için abonelere 30 günlük süre veriliyor. 30 günde harcanmamış olan TL tutarı otomatik olarak Paycell üzerinden siliniyor.

TURKCELL 50 TL HEDİYE KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Turkcell Fiber abonelerine özel verilecek olan 50 TL hediye kampanyasından Turkcell Fiber ’e katılan tüm yeni ve mevcut abonelerin yararlanma hakkı bulunuyor. Bu kampanyaya katılım için tek şart, Turkcell Fiber üyeliğinin sağlanmış olması.

TURKCELL 50 TL HEDİYE KAPMANYASI HANGİ SERVİSLERDE GEÇERLİDİR?

Turkcell 50 TL hediye kampanyasından yararlanma hakkı kazanmış olan aboneler, bu hediye liralarını İnternet, Fizy, TV+, Lifebox, Goller Cepte gibi dijital uygulamalar için kullanabiliyor. Kampanyaya katılma hakkı kazanan aboneler, kendilerine gelecek SMS ile bilgilendirmenin ardından hemen 50 TL hediyelerini kullanmaya başlayabiliyor. 30 günlük kullanım hakkı bulunan abonelerin bu süre içerisinde 50 TL hediyeyi bitirmesi gerekiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

68
727 Paylaşım, 68 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
13
Şaşkın
Başarısız Başarısız
100
Başarısız
Komik Komik
85
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
18
Helal Olsun!
lol lol
52
lol
Aşk Aşk
38
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
13
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
107
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir