Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır, Ücretsiz Kampanyalar


77
774 Paylaşım, 77 points

Ülkemizde uzun yıllardan bu yana hizmet veren telefon operatörlerinin başında Turkcell geliyor. Kullanıcılarına hazırladığı birbirinden farklı kampanyalar ile dikkat çekmeye devam eden Turkcell, en fazla bedava internet paketleri ile adından söz ettirmeyi de her zaman başarıyor. Bu yazımızda Turkcell’ in kullanıcılarına sunduğu bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Turkcell kullanıcılarına çok sayıda bedava internet kampanyası sunmaktadır. Her yaştan kullanıcı için farklı olarak sunulan bu bedava internet kampanyalarını biraz daha yakından inceleyelim…

Turkcell Platinum Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, Platinum abonelerine özel olarak bedava internet hizmeti sunmaktadır. Platinum aboneleri, her yıl doğum günlerinin olduğu gün 24 saat boyunca bedava internet kullanma hakkına sahip olur. Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur.Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası

Turkcell’ in genç kullanıcılarına sunduğu bu bedava internet kampanyası kapsamında genç abonelere haftada 2 defa hediye paketi sunulmaktadır. Bu paketlerde bedava internet çıkma oranı oldukça yüksektir. Turkcell’ in bu kampanyasından yararlanacak olan kişilerin mutlaka GNÇ üyesi olması gerekmektedir.

Turkcell her hafta Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından hazırlanmış bu kampanyaya BİP Messenger üzerinden katılmak mümkündür. Messenger uygulamasında yer alan ‘Keşfet’ bölümünden ‘Kim 1 GB İster’ isimli yarışmaya katılan kullanıcılar, kendilerine sorulan soruları doğru bilerek bedava internet kazanabilirler.

Turkcell Yaani Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell’ in yerli arama motoru olarak bilinen Yaani, hem kullanıcılara hizmet verir hem de bedava internet kazandırır. App Store ya da Google Play üzerinden cep telefonuna indirilecek Yaani uygulaması üzerinden aylık olarak her gün düzenli arama yapan kullanıcılara 1 – 2 GB bedava internet verilmektedir.

Turkcell Dijital Operatörüm Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarının hat işlemlerini kolayca gerçekleştirebileceği bir uygulama olan Dijital operatörüm uygulamasını kullananlar da bedava internet kazanmaktadır. Uygulamayı App Store ya da Google Play üzerinden ilk kez indirenlere özel 1 GB hediye internet verilir.

Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell uygulamalarından birisi olan Paycell, App Store ya da Google Play üzerinden indirildikten sonra kullanıcılarına aylık olarak 1 GB bedava internet vermektedir.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet

Turkcell, Dijital Operatörüm kullanıcılarına her hafta Cuma günü bir adet ‘Salla Kazan’ hakkı vermektedir. Telefonunu sallayan kullanıcılara birçok hediye verilir. Bu hediyeler arasında en sık verilen bedava internettir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatına İnternet Hediyesi

Turkcell faturalı abonelere özel olarak verilen bu kampanya kapsamında, faturasını otomatik ödemeye veren tüm kullanıcılara aylık 2GB hediye internet verilmektedir.

Faturalı Hatta Geçenlere Bedava İnternet

Turkcell faturasız hat kullanıcılarının faturalı hatta geçmesi sonrasında 12 ay boyunca her ay düzenli 2 GB hediye internet verilir. Bu fırsattan yararlanan Turkcell kullanıcılarına yılda 24 GB bedava internet verilmiş olur.

Turkcell’ e Numara Taşıyanlara Bedava İnternet

Başka operatörde olup Turkcell’ e hattını taşıyanlara 12 ay boyunca internet hediye edilir. Verilen internet miktarı seçilen pakete göre 2 GB – 10 GB arasında değişmektedir.

Turkcell Dergilik Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarına Dergilik uygulaması üzerinden bedava internet veriyor. Bunun için Dergilik uygulamasını App Store ya da Google Play üzerinden indirerek kullanmak yeterli oluyor.

Turkcell BİP Messenger ile Bedava İnternet

Turkcell’ in sohbet uygulaması olan BİP Messenger kullanıcıları, her ay kullanımları için bedava internet kazanıyor. Bununla birlikte uygulamaya arkadaşını davet eden abonelere ekstradan internet hediye ediliyor.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell’ in kullanıcılarına sunduğu bir diğer kampanya ise sürpriz nokta olarak bilinir. BİP üzerinden belirlenmiş olan sürpriz noktalara harita yardımı ile giden kullanıcılar, bu noktalara yerleştirilmiş olan hediyeleri kazanma şansına sahip olur.

Mobil ve Banka Yüklemelerine Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell hazır kart kullanıcılarının mobil olarak ya da banka aracılığı ile TL yüklemeleri sonucunda bedava internet verilmektedir. Yapılacak her TL yüklemesine karşılık 1 GB bedava internet verilir.

Kazandıran Kampanya ile Bedava İnternet

Hazır kart kullanıcıları 7 ay ve daha uzun süre TL yüklemesi yapmaması sonrasında ilk TL yükleme işlemine 3 GB internet hediye ediliyor.

Faturalı Genç Gece 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ kullanıcıları faturalı hat kullanıyor ise, her gece 22:00 – 06:00 arasında 1 GB bedava internet kullanma hakkına sahip oluyor. Bu kampanyadan yararlanmak için GNÇ Eko aylık ya da GNÇ Eko yıllık abonesi olmak gerekiyor.

Faturasız GNÇ FULL 10 GB tarifesine 1 GB İnternet Hediyesi

Hazır kart kullanan ve GNÇ Full 10 GB tarifesinde bulunan Turkcell aboneleri, her 30 TL’lik yükleme için 1 GB internet kazanıyor.

26 Yaş Altı 1 GB İnternet Hediyesi

Turkcell’ in 26 yaş altı GNÇ üyeleri, 30 TL ve üzeri her yüklemeleri için aylık 1 GB bedava internet kazanıyor. Bunun için BİP’ in sol menüsünde bulunan Keşfet üzerinden GNÇ kanalına girmek ve GNC1GB yazmak yeterli oluyor.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması

Turkcell abonelerine sunulmuş olan Turkcell Toplantıdayım uygulamasını ilk defa kullanan abonelere 1 hafta geçerli 1 GB internet hediye veriliyor.

Goller Cepte 500 MB İnternet Hediye

Turkcell uygulamalarından birisi olan Goller Cepte uygulamasını yükleyen aboneler, 500 MB bedava internet kazanıyor. Uygulama App Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

Turkcell Hoş geldin 8 GB Hediyesi

Turkcell, yeni abonelerine özel olarak 8 GB internet hediyesi veriyor. İnternetten yararlanmak için kullanıcıların internet üzerinden ya da Turkcell bayilerine giderek yeni hat satın alması gerekiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
774 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
20
Şaşkın
Başarısız Başarısız
153
Başarısız
Komik Komik
98
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
25
Helal Olsun!
lol lol
56
lol
Aşk Aşk
49
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
28
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
124
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir