Turkcell Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar


61
616 Paylaşım, 61 points

Ülkemizde en çok tercih edilen operatörlerin başında Turkcell gelmektedir. Oldukça yüksek abone sayısına ulaşan Turkcell, hem sahip olduğu aboneleri kaybetmemek hem de yeni aboneler eklemek için sürekli olarak dikkat çekici kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar ağırlıklı olarak bedava internet üzerinedir. Bu yazımızda Turkcell kullanıcıları için bedava internet alabilecekleri Turkcell uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, kullanıcılarına farklı uygulamalar üzerinden bedava internet sunmaktadır. Uygulamaları kullanan aboneler, farklı miktarlarda bedava internet kazanma hakkına sahip olurlar. Turkcell tarafından sunulan bu bedava internet uygulamaları şu şekildedir,

Turkcell Salla Kazan UygulamasıTurkcell’ in en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan Salla Kazan ile her hafta milyonlarca bedava internet GB dağıtılmaktadır. Bu uygulamayı kullanmak için öncelikle Google Play üzerinden Dijital Operatör uygulamasını cep telefonuna indirmek gerekir. Uygulamanın indirilmesinin ardından uygulama içerisinde yer alan Salla Kazan, her Cuma ücretsiz internet kazandıracaktır. Cuma günleri Salla Kazan açılarak telefonun sallanmasıyla birlikte bedava internet telefona yüklenecektir.

Turkcell Yaani Arama Motoru

Turkcell’ in ilk yerli arama motoru olarak bilinen Yaani üzerinden de bedava internet kazanılabilir. Bunun için öncelikle Google Play ya da APP Store üzerinden Yaani uygulamasının telefona indirilmesi gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından Yaani üzerinden yapılan aramalar sayesinde bedava internet kazanılmaya başlar. Yaani uygulaması, aylık 1 GB bedava internet vermektedir.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulaması

Turkcell’ in futbol fanatiği taraftarlarına özel olarak hazırlanmış olan Goller Cepte uygulaması ile bedava internet kazanılabilir. Google Play ya da APP Store üzerinden uygulamanın indirilmesi ile birlikte 500 MB bedava internet kazanılacaktır. Her takım taraftarına ayrı olarak hazırlanmış uygulama sayesinde takımının attığı her gol için taraftara GB hediye edilmektedir. Goller Cepte uygulamaları şunlardır;

  • Beşiktaş – Goller Cepte 1903 uygulaması
  • Fenerbahçe – Goller Cepte 1907 uygulaması
  • Galatasaray – Goller Cepte 1905 uygulaması
  • Trabzonspor – Goller Cepte 1967 uygulaması

Turkcell GNÇ Çatlat Uygulaması

Turkcell’ in genç abonelerine özel olarak hazırlanmış olan bu uygulamada tüm Turkcell GNÇ aboneleri ‘Çatlat’ uygulaması ile bedava internet kazanacaktır. Bunun için Turkcell GNÇ uygulamasını cep telefonuna indirmek ve Çatlat bölümünden haftada iki kez yararlanmak gereklidir.

Turkcell BİP Uygulaması

Turkcell BİP uygulaması ile de bedava internet almak mümkündür. Cep telefonuna indirilen BİP uygulaması üzerinden mesajlaşan ya da konuşan abonelere bedava internet verilmektedir. BİP uygulaması aylık 1 GB bedava internet verir.

Turkcell BİP Sürpriz Nokta Uygulaması

Turkcell kullanıcıları BİP üzerinden kullanacakları sürpriz nokta özelliği sayesinde bedava internet kazanabilir. Bunun için sürpriz nokta özelliğinin açılması ve harita üzerinde gösterilen noktalara gidilmesi gerekmektedir. Turkcell, harita üzerinden binlerce noktaya sürpriz internet paketleri yerleştirir. Bu noktalara giden Turkcell aboneleri ise hediye internet kazanmaktadır.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması

Turkcell’ in ücretli uygulaması olarak bilinen Toplantıdayım uygulaması ile haftalık 5 TL karşılığında 1 hafta kullanılacak 1 GB internet kazanılacaktır.

Turkcell BİP Sen Yap Diye Uygulaması

Turkcell’ in BİP uygulaması üzerinden sunduğu diğer bir özellik olan Sen Yap Diye kanalı sayesinde bedava internet kazanılmaktadır. Kanala abone olanlar kendilerine verilen görevleri yerine getirdikçe bedava internet kazanma hakkına sahip olur.

Turkcell UpCall Uygulaması

Turkcell’ in UpCall uygulamasını cep telefonuna indiren aboneler de sadece bir defaya mahsus olarak 1 GB internet kazanmaktadır.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Turkcell, enflasyonla mücadele kapsamında abonelerine bedava internet vermektedir. BİP uygulaması üzerinden Enflasyonla Mücadele kanalına abone olan tüm Turkcell kullanıcıları sahip oldukları internetin 2 katı kadar bedava internet kazanacaktır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

61
616 Paylaşım, 61 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
54
Şaşkın
Başarısız Başarısız
39
Başarısız
Komik Komik
135
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
59
Helal Olsun!
lol lol
90
lol
Aşk Aşk
77
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
51
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
13
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir