Turkcell 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası


74
711 Paylaşım, 74 points

Turkcell aboneleri her yıl olduğu gibi bu yıl Kurban Bayramı’na özel bedava internet kullanım hakkına sahip olacak. 2019 kurban bayramı için de Turkcell tarafından bedava internet paketleri hazırlanmış durumda. Bu yazımızda Turkcell 2019 Kurban bayramı Bedava İnternet kampanyası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala, Turkcell abonelerinin aklına acaba bu yılda bedava internet kampanyası olacak mı? Sorusu belirmeye başladı. Her yıl Kurban Bayramı’nda bedava internet dağıtan Turkcell, bu yıl da geleneği bozmaya pek niyetli görünmüyor.Turkcell 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyasında Neler Var?

Turkcell, her yıl kurban bayramı öncesinde birbirinden cazip bayram kampanyaları ile abonelerinin karşısına çıkıyor. Bu yıl da Turkcell abonelerine çok iyi teklifler gelmesi beklenmiyor. 2019 Kurban Bayramı internet kampanyası kapsamında, abonelere bayram boyunca geçerli olmak üzere bedava internet dağıtımı söz konusu olacak.

Turkcell cephesinden henüz 2019 Kurban bayramı kampanyası hakkında net bir açıklama gelmese de, elde edilen bilgiler kapsamında bu yıl gelmesi gereken Turkcell 2019 Kurban Bayramı Hediye Paketleri şu şekilde sıralanıyor;

 • Kurban Bayramı’na özel 1 GB Bedava İnternet

Turkcell kurban Bayramı hediyesi 1 GB internet kampanyası hazırlıyor. Geçen yıl da geçerli olan bu kampanya kapsamında tüm Turkcell aboneleri, kurban bayramı boyunca geçerli 1 GB bedava internet sahibi olacaklar.  Turkcell 2019 Kurban Bayramı 1 GB İnternet kampanyasından yararlanmak için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek olmayacak. 1 GB internet, tüm abonelere otomatik olarak tanımlanacak.

 • Turkcell 2019 Kurban Bayramı BİP kampanyası

Turkcell 2019 kurban bayramı BİP Kampanyası kapsamında tüm BİP kullanıcılarına bedava internet dağıtmaya hazırlanıyor. BİP üzerinden kullanılabilecek olan bu bedava internetin ne kadar olacağı ise henüz belli değil.

 • Turkcell 2019 Kurban Bayramı Yaani Kampanyası

Turkcell 2019 Kurban Bayramı Yaani kampanyası kapsamında, bayram boyunca Yaani arama motoru üzerinden gerçekleştirilen tüm aramalar için bedava internet kullanım hakkı kazanılacak. Yaani üzerinden yapılan aramalar için genel olarak 1 GB bedava internet hakkı veriliyor.

 • Turkcell 2019 Kurban Bayramı Dijital Operatör Kampanyası

Turkcell 2019 Kurban Bayramı Dijital Operatör Kampanyası kapsamında tüm Turkcell abonelerine hediye verilecek. Bunun kampanyadan yararlanmak için abonelerin öncelikle Android ya da İOS üzerinden Dijital Operatör uygulamasını indirmesi gerekiyor. İndirme işleminin ardından bayram boyunca kullanılabilecek GB paketleri abonelerin hatlarına yüklenecek.

 • Turkcell 2019 Kurban Bayramı Salla Kazan Kampanyası

Turkcell 2019 Kurban Bayramı Salla Kazan Kampanyası kapsamında tüm Turkcell abonelerine bedava internet fırsatı sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için abonelerin Dijital operatör uygulamasına girerek ‘Salla Kazan’ yapmaları gerekmektedir. Telefonunu sallayan abonelere, birbirinden avantajlı internet paketleri hediye edilecektir.

Turkcell 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Turkcell 2019 Kurban Bayramı bedava internet kampanyası kapsamında abonelerin bilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Turkcell Kurban Bayramı Hediyesinden yararlanmak için;

 • Turkcell 2019 Kurban Bayramı internet hediyesi kapsamında abonelere verilecek olan bedava internetten hem faturalı hem faturasız hat sahipleri yararlanabilirler.
 • Kurban Bayramı bedava internet paketi kapsamında kullanılacak internetler, bayramda yüklenecektir.
 • 2019 Kurban bayramı internet paketinin geçerlilik süresi, Turkcell tarafından belirlenecektir.
 • Turkcell 2019 Kurban bayramı kampanyası dâhilinde yüklenmiş olan internet paketinden artan kullanımlar bir sonraki aya devredilemez.
 • 2019 yılı Kurban Bayramı Turkcell kampanya hediyeleri sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir
 • Turkcell, kurban bayramı bedava internet paketi kampanyasında istediği gibi değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

74
711 Paylaşım, 74 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
29
Şaşkın
Başarısız Başarısız
127
Başarısız
Komik Komik
99
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
27
Helal Olsun!
lol lol
68
lol
Aşk Aşk
52
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
27
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
138
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir