Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası


51
494 Paylaşım, 51 points

15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişiminin ardından kullanıcılarına haberleşme konusunda sıkıntı yaşanmaması adına bedava internet sunan Turkcell, bu önemli gecenin unutulmaması adına 15 Temmuz hediye kampanyasını her yıl tekrarlanama kararı aldı. Turkcell, 15 Temmuz tarihinde herkese bedava internet dağıtıyor. Bu yazımızda Turkcell’ in 15 Temmuz kampanyası ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.

15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemiz çok büyük bir saldırı ile karşı karşıya kaldı. Hain darbe girişiminin yaşandığı o gece, yüzlerce vatandaşımız ülkemizi kurtarmak için şehit olurken Türk milleti çok büyük bir birlik örneği göstererek darbe girişimini durdurmayı başardı. Bu unutulmaz gecede Turkcell’ de kullanıcılarının daha rahat haberleşebilmesi adına internet kullanımını ücretsiz yaptı.

Yaptığı bu hareket ile büyük beğeni toplamayı başaran Turkcell, 15 Temmuz günü verdiği bedava interneti bir gelenek haline getirdi ve kullanıcılarına özel 15 Temmuz bedava internet paketi hazırladı.Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası Nedir?

Turkcell’ in 15 Temmuz anısına hazırlamış olduğu hediye kampanyası kapsamında gün boyunca tüm Turkcell kullanıcılarına bedava internet kullanım hakkı verilmektedir. Bu kampanya sayesinde Turkcell’ in belirlemiş olduğu bedava Wi – fi noktalarında abonelerin ücretsiz internete girişi sağlanmaktadır.

Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası Nasıl Kullanılır?

Turkcell 15 Temmuz hediye kampanyasının nasıl kullanılacağını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • 15 Temmuz bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için 24 saat süre verilmektedir. 24 saatlik süre içerisinde Turkcell kullanıcılarına verilecek olan bedava internet hakkı, sürenin dolmasıyla birlikte tamamlanır.
  • Faturasız hat sahiplerinden internet kullanımı için herhangi bir TL düşmesi yaşanmayacaktır.
  • Faturalı hat sahiplerinin faturalarına kullanılan internetten dolayı ek bir ücret yansımayacaktır.
  • 15 Temmuz hediye internet paketi, Turkcell’ in isteği doğrultusunda düzenlenen bir kampanyadır. Bu kampanya operatörün aldığı karar doğrultusunda yenilenir ya da yenilenmez.

Turkcell 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası Nedir?

Turkcell, 15 Temmuz anısına tüm kullanıcılarına ücretsiz internet paketi vermesinin yanı sıra o gece vatan uğruna şehit düşmüş kişilerin ailelerine de destek vermektedir. Bunun için operatör tarafından bir dayanışma kampanyası yürütülmektedir. Dayanışma kampanyası kapsamında bütün Turkcell aboneleri, şehit ailelerine maddi destekte bulunabilirler.

15 Temmuz dayanışma kampanyasına katılım ücret 5 TL olarak belirlenmiştir. Kampanyaya katılmak isteyen Turkcell aboneleri, 1507’ye boş SMS atarak 5 TL tutarında bağışta bulunabilirler. Toplanan yardımlar ile Turkcell tarafından şehit ailelerinin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Abonelik gerektirmeyen bu kampanya için sadece boş mesaj atmak yeterli olacaktır. Faturalı hat sahiplerinin faturalarına her mesaj için 5 TL ücret yansıtılırken, faturasız hat sahiplerinin ise var olan TL bakiyelerinden her mesaj için 5 TL düşürülecektir.

Turkcell düzenlediği 15 Temmuz kampanyaları ile hem o günü unutturmamaya hem de şehit ailelerine destek vermeye devam etmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

51
494 Paylaşım, 51 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir