Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava internet Paketi


49
602 Paylaşım, 49 points

Türk Telekom, Selfy üyelerine özel yeni bir hediye paketi hazırladı. Son dönemlerin en fazla beğenilen ilk yerli klavyesi Tambu ile çalışan Türk Telekom, kullanıcılarına özel 1 GB bedava internet paketi hazırladı. Bu yazımızda Türk Telekom Tambu 1 GB bedava internet paketinin detaylarını görebilirsiniz.

Türk Telekom, son dönemlerde artan internet ihtiyacına karşılık sürekli olarak kullanıcılarına hediye paketleri hazırlamaya devam ediyor. Farklı özelliklere sahip paketlerle abonelerinin karşısına çıkan operatör, bu sefer Tambu ile bedava internet vermeye başladı.

Tambu Nedir?

Türkiye’nin ilk yerli klavyesi olarak hazırlanan Tambu, kullanıcıları kendisine özgü bir klavye kullanma şansını sunuyor. Türk kültürüne özel öğeler barındıran bu klavye, kısa sürede oldukça ilgi toplamayı başardı. Klavye uygulaması içerisinde kullanıcıların düzenlemesine oldukça fazla izin veriliyor. Kullanıcılar bu klavyenin görüntüsünü, içeriğini, kullanacakları emojileri istedikleri gibi belirleyebiliyorlar. Tüm akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalışan Tambu klavye, bu sayede telefon operatörlerinin de gözdesi olmuş durumda.Türk Telekom Tambu Hediyesi Nasıl Alınır?

Türk Telekom ve Tambu klavyenin ortaklaşa hazırladıkları bedava internet paketinin sahibi olmak oldukça kolay. Bu bedava internet paketini kullanabilmek için öncelikle Tambu klavyenin telefona indirilmesi gerekiyor. Tambu klavyenin Google Play ya da APP Store üzerinden indirilmesinin ardından uygulamanın açılması gerekiyor.

Uygulamanın sağ üst köşesinde hediye paketi resmi bulunuyor. Bu resme dokunan Türk Telekom kullanıcıları kendilerinden istenilen mail adresini girerek bedava internet hakkı kazanmış oluyor. Yapılan işlemin ardından hesabın aktifleştirilmesi ile birlikte tekrar hediye paketi remine dokunmak gerekiyor. Açılan hediye paketinin içerisinden kullanıcıya özel birçok hediye seçeneği çıkıyor. Bu seçenekler arasından Aylık 1 GB Bedava İnternet Paketi seçilerek kullanıcıya gönderilmiş olan 8 karakterli şifre giriliyor. Yapılan işlemin ardından kazanılan 1 GB internet kısa süre içerisinde kullanıcının hattına tanımlanıyor.

Türk Telekom Tambu 1 GB İnternet Hediye Paketinden Yararlanma Şartları Nelerdir?

Türk Telekom kullanıcılarına sunulan Tambu 1 GB internet hediye paketinden yararlanmak için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Kullanılan hat mutlaka Türk Telekom hattı olmalıdır
  • Cep telefonuna Tambu klavye uygulamasının indirilmiş olması gereklidir.
  • Tambu klavye indirme işleminin ardından e posta adresinin aktif hale getirilmesi gerekir
  • Kampanyaya katılmak için Türk Telekom kullanıcısının mutlaka Selfy abonesi olması gerekmektedir.
  • Kampanya şartlarına uyan Türk Telekom kullanıcılarının kazandığı kodu 4545’e SMS olarak göndermesi gerekmektedir.
  • Daha fazla hediye kazanmak için Tambu klavyenin kullanılması yeterli olacaktır

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

49
602 Paylaşım, 49 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
130
Şaşkın
Başarısız Başarısız
116
Başarısız
Komik Komik
81
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
140
Helal Olsun!
lol lol
42
lol
Aşk Aşk
35
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
127
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
97
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

5 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir