Türk Telekom Selfy Sosyal Large Paketi 5+2 GB 28 TL


66
644 Paylaşım, 66 points

Sosyal medya kullanımının en üst düzeyde olduğu son yıllarda, operatörler de bu konuda dikkat çekici tarifeler hazırlamaya başladı. Sosyal medya paketleri arasında en popüler olanlardan birisi de Türk Telekom tarafından hazırlanan Selfy Sosyal Large 5 + 2 GB paketi oldu. Bu yazımızda Türk Telekom tarafından hazırlanmış Selfy Sosyal Large paketini ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

Türk Telekom, internet paketi kampanyalarının yanı sıra, abonelerini memnun edecek bir sosyal medya paketi de hazırladı. Son yıllarda sosyal medya platformlarına olan yoğun ilgiyi göz önünde bulunduran operatör, sosyal medya kullanıcıları için paket GB’ına ek olarak sadece sosyal medya kullanımında geçerli olacak şekilde 2 GB internet daha ekledi.

Türk Telekom Selfy Sosyal Large Paketi Nedir?Türk Telekom Sosyal Large paketi, özellikle sosyal medya üzerinde fazla zaman geçirenlerin bu iş için normal internetlerinden yememeleri amacı ile hazırlandı. Paket içerisinde yer alan 5 GB internet diğer aramalarda kullanılırken, Türk Telekom tarafından verilecek olan ek 2 GB internet ile sadece sosyal medya kullanımları sınırsız olarak gerçekleştirilebilecek.

Türk Telekom Selfy Sosyal Large Paket İçeriği Nedir?
Türk Telekom tarafından hazırlanmış olan sosyal paket içeriğinde şunlar yer alıyor;

  • Her yöne 750 dakika konuşma
  • Her yöne 500 SMS
  • 5 GB internet
  • 2 GB sosyal medya interneti

Türk Telekom’un bu dikkat çeken paketinden yararlanmak isteyenlerin 28 TL ödemesi gerekiyor.

Türk Telekom Selfy Sosyal Large Paketine Nasıl Geçilir?

Türk Telekom’un bu bol internetli paketinden yararlanmak için öncelikle Selfy üyesi olmak gerekiyor. Selfy üyesi olmak için 7 – 25 yaş arası olmak zorunluluğu bulunuyor. Selfy üyeliği olmayanlar SOSYAL LARGE – T.C. kimlik numarası yazarak 4545’ e SMS atabiliyor.
Türk Telekom Selfy Sosyal Large paketi, operatörün tüm faturasız hat kullanıcıları için uygun durumda. Pakete aboneliğin ardından yüklenecek olan 5 GB’lık internet istenilen şekilde değerlendirilebilirken, sosyal medya kullanımları 2 GB ek internet paket üzerinden gerçekleştiriliyor.

Türk Telekom Selfy Sosyal Large Paketinden Yararlanma Şartları Nelerdir?

Türk Telekom Selfy Sosyal Large paketinden 28 TL ücretle yararlanmak için bazı şartlar bulunuyor. Paketi uygun fiyatla satın almak için Türk Telekom’a numara taşımak ya da yeni hat almak gerekli. Yeni abonelere özel olarak hazırlanan bu paketten Türk Telekom’un eski aboneleri de yararlanabiliyor. Eski aboneler, aynı şartlarda söz konusu tarifeyi 40 TL ücret ile sahip olabiliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
25
Şaşkın
Başarısız Başarısız
125
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
25
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
50
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
27
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
110
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir