Türk Telekom Selfy Sarı Paket 10 GB internet Sadece 39 TL


74
715 Paylaşım, 74 points

Son yılların en fazla tercih edilen GSM operatörlerinden birisi de Türk Telekom olarak bilinmektedir. Kullanıcılarına sunduğu birbirinden avantajlı kampanyaları ile dikkat çeken Türk Telekom, son olarak Selfy Sarı Paket kampanyası ile 39 TL’ye 10 GB internet vermeye başladı. Bu yazımızda Türk Telekom’un bu kampanyası ile ilgili tüm detayları paylaşacağız.

Cep telefonu kullanıcıları için en önemli şeylerin başında internet paketleri gelmektedir. İnternetin su gibi aktığı günümüzde, ne kadar çok internet olursa hayata o kadar bağlanılmaktadır. Bunun için telefon kullanıcıları en fazla internet paketini en uygun ücretle veren operatörleri tercih etmektedir. Uygun fiyatlı internet paketi veren operatörlerden birisi de Türk Telekom’dur

Selfy Kullanıcılarına Uygun İnternet Paketi

Türk Telekom’un 25 yaş altı tüm kullanıcılarına sunduğu Selfy aboneliği sayesinde internet paketleri oldukça uygun fiyatlara gelmektedir. Selfy abonelerine son sunulan internet kampanyası sayesinde faturasız hat sahipleri 10 GB internet paketini 39 liraya alabilmektedir.Türk Telekom Selfy Sarı Paket Tarifesi Nedir?

Türk Telekom Selfy abonelerine sunulan Sarı Paket tarifesi kapsamında 39 TL karşılığı 10 GB internet alınabilmektedir. Bununla birlikte paket içerisinde her yöne 750 dakika ve 5000 SMS’ de sunulmaktadır. Paketin en büyük özelliklerinden birisi, bir ay içerisinde birden fazla kez alınabilmesidir. Bilindiği gibi operatörlerin yaptığı tüm kampanyalar 1 ay geçerli olarak hazırlanır. Paketin bitmesi halinde yenilemek için ayın dolması beklenmelidir. Türk Telekom Selfy Sarı Paket tarifesinde ise ay içerisinde birden fazla kez paket yüklemesi yapılabilmektedir. Bununla birlikte 1 aylık süre içerisinde bitirilemeyen haklar operatör tarafından silinecektir.

Türk Telekom Selfy Sarı Paket Tarifesine Nasıl Kayıt Olunur?

Türk Telekom’un kullanıcılarına sunduğu yüksek internetli paket olan Selfy paketine kayıt yaptırmak için şu adımlar izlenmelidir;

 

  • Paketten yararlanacak olan kişinin öncelikle Selfy üyesi olması 7 – 25 yaş arası kullanıcıların yararlanabileceği Selfy üyeliği için SARI – T.C. kimlik numarasını yazıp 4545’e SMS atmak gerekir.
  • Selfy üyeliğinin ardından sarı paketi satın almak için faturasız hatlardan SARI yazıp 4545’e SMS göndermek yeterli olacaktır. Talebin alınmasının ardından kısa sürede bilgi mesajı gönderilen abone, artık avantajlı paketten yararlanabilecektir.
  • Kampanyadan sadece faturasız hat sahipleri
  • Son 30 gün içerisinde hattını Türk Telekom’a taşımış ya da yeni hat almış kişiler de 39 TL karşılığı 10 GB kampanyasından yararlanabilirler.
  • Türk Telekom Selfy Sarı Paket tarifesini kullananlar kalan haklarını 9333’ü arayarak ya da KALAN SARI yazıp 4545’e SMS atarak öğrenebilirler.
  • Paket üyeliğinin devam etmesi için her ay düzenli olarak en az 39 TL yükleme yapmak gerekmektedir. Hatta yeterli bakiye olmaması durumunda paket yenilenemeyecektir.
  • Türk Telekom Selfy Sarı Paket uygulamasının iptali için IPTAL SARI yazarak 4545’e göndermek yeterli olacaktır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

74
715 Paylaşım, 74 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
37
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
61
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
37
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
121
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Zaten o yözden taşıdım Turkcell’de geçtim 2gun geçti 15 TL telsiz üçreriti
    Turkcelle yansıdı her ay 2.700 TL kesiyordu milleti kazikliyorlar avea