Türk Telekom Bol Kepçe 6GB Tarifesi


51
494 Paylaşım, 51 points

Günümüzde tüm operatörlerde kullanıcıların en fazla dikkat ettikleri detay, bolca internet vermeleridir. Her işin internetten yapıldığı göz önünde bulundurulduğunda bu talep hiç de şaşırtıcı gelmeyecektir. Bu durumun farkında olan operatörler, birbirinden farklı internet tarifeleri sunmaktadır. Kullanıcılara en fazla internet sunan operatörlerden birisi de Türk Telekom’dur. Bu yazımızda Türk Telekom tarafından kullanıcılara sunulan Bol kepçe 6 GB tarifesinin detaylarını inceleyeceğiz.

Türk Telekom tarafından kullanıcılarına sunulan paketler arasında son zamanlarda en fazla dikkat çeken Bol Kepçe tarifesidir. Bol kepçe tarifesi ile kullanıcılara 6 GB internet fırsatı sunulmaktadır. Türk Telekom’un bol kepçe tarifesi özellikle internet paketine önem verenler için oldukça kullanışlıdır.

Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB Tarifesi Nedir?Türk Telekom tarafından sunulan bu tarife, faturalı hat kullanıcıları için geçerlidir. Tarife içerisinde 6 GB internetin yanı sıra her yöne 600 dakika, operatör içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız mesajlaşma hakkı verilmektedir.
Türk Telekom bol Kepçe tarifesini kullanmak isteyenlere iki farklı seçenek sunulmaktadır. Bu seçeneklerden birisi taahhütlü aylık, diğeri ise taahhütsüz aylık abonelik olarak bilinmektedir. Kullanıcı kendisine uygun olan seçenekle aboneliğini başlatabilir.

Taahhütlü aylık aboneler, 1 yıl boyunca tarifede kalma sözlerine karşılık tarifeyi 55 TL ücretten kullanabilirler. Taahhüt yaptırmak istemeyen kullanıcılar için ise aylık ödeme 65 TL olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte taahhütlü tarifeye gelen ilk 30 bin Türk Telekom kullanıcı ilk yıllarında aylık 50 TL fatura ödeyeceklerdir.

Türk Telekom Bol Kepçe 6 GB Tarifesine Nasıl Geçilir?

Türk Telekom’un bu dikkat çekici tarifesinden yararlanmak için yapılması gerekenler şöyle sıralanabilir;

  • Türk Telekom aboneleri öncelikle Bol 6GB yazarak 5555’e SMS atmalıdır. Bunun dışında Türk Telekom mağazalarına giderek ya da 500 müşteri hizmetlerini arayarak da tarifeye geçiş yapılabilmektedir.
  • Tarifeyi taahhütlü olarak kullanan kişilere yıllık olarak fiyat değişimi uygulanmayacaktır.
  • Taahhütlü olmak için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilebilir. Bunun dışında Türk Telekom bayileri ve müşteri hizmetleri de taahhüt işlemini gerçekleştirecektir.  • Türk Telekom Bol Kepçe kullanıcıları, tarifelerini ay içerisinde tamamen bitirmeleri halinde ek tarifeler için ücret ödemek zorundadır.
  • Tarife kapsamında ay sonunda kalan haklar Türk Telekom tarafından silinmektedir.
  • Tarifede kalan haklar, 5555’e SMS atarak öğrenilebilir. Dakika için SES yazıp göndermek, mesaj için SMS yazıp göndermek, internet için INTERNET yazıp göndermek yeterli olacaktır.
  • Bol Kepçe tarife kullanıcısı borç durumunu sorgulamak için GUNCEL yazıp 5555’e SMS atarak bilgi alabilir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

51
494 Paylaşım, 51 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir