Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Alınır? Ücretsiz Kampanyalar


82
819 Paylaşım, 82 points

Türk Telekom, son yılların en dikkat çekici operatörlerinden birisi olarak biliniyor. Bunun en önemli nedeni, kullanıcılarına sunduğu birbirinden cazip bedava internet kampanyaları. Bu yazımızda Türk Telekom’un sunduğu bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, hazırladığı birçok kampanya ile kullanıcılarına bedava internet hizmeti sunuyor. Operatörün sunduğu bedava internet hizmetlerini detaylı inceleyelim…

Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom, şubeleri üzerinden yapılan TL yüklemelerine özel bedava internet sunuyor. Bu kapsamda verilen internet miktarları şu şekilde;  • 40 TL yüklemeye günlük 10 GB
  • 50 TL yüklemeye haftalık 10 GB
  • 100 TL ve üzeri yüklemeye aylık 10 GB

Kampanyadan yararlanmak için abonelerin öncelikle Senlik GB yazıp 5555’e göndererek kampanyaya katılması gerekiyor.

Sil Süpür Kampanyası

Sil süpür kampanyası kapsamında Türk Telekom her hafta kullanıcılarına hediye internet veriyor. Kampanyaya katılmak için abonelerin Türk Telekom Online uygulamasına girerek Sil Süpür oyununu oynaması gerekiyor. Bu uygulama ile her hafta Çarşamba ve Cuma günleri hediye veriliyor. Kazanılan bedava internet miktarı kullanıcıya SMS ile gönderildikten sonra kullanım başlıyor. Bu uygulamadan faturalı ve faturasız tüm aboneler yararlanabiliyor.

Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından kullanıcılarına ücretli olarak sunulan Arayanı Bil Plus servisi, hediye internet kazandırıyor. Servisi kullanan aylık abonelere haftalık 1 GB, 6 aylık abonelere aylık 1 GB hediye internet veriliyor. Aylık kullanım için PLUS yazıp 7065’e, 6 aylık kullanım için PLUS yazıp 7066’ya göndermek gerekiyor. Servisin aylık ücreti 2,99 TL, 6 aylık ücreti ise 14,99 TL olarak biliniyor.

E – Fatura Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom’un bu kampanyasından yararlanmak için faturanın internet üzerinden alınması gerekiyor. Kâğıt israfının önüne geçilmesi amacı ile hazırlanmış olan bu kampanya kapsamında e – posta üzerinden faturasını isteyen abonelere 1 GB internet hediye ediliyor. Kampanyaya katılmak için 1 GB boşluk e mail adresini yazıp 3008’e mesaj göndermek gerekiyor.

4,5 G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom abonesi olup 4,5 G uyumlu bir cep telefonu kullananları ilgilendiren bu kampanya kapsamında 4,5 G uyumlu olmayan SİM kartının Türk Telekom bayisine götürülerek uyumlu bir Sim ile değiştirilmesi gerekir. Sim kart değişikliğinin ardından 1 aylık 1 GB bedava internet verilmektedir.

Mobil ve Banka Üzerinden Yüklemelere Hediye İnternet

Türk Telekom kullanıcılarının mobil ya da banka üzerinden gerçekleştireceği TL yüklemelerine bedava internet verilir. İlk yüklemeye özel olarak 35 TL ve üzeri yüklemelerde 1 ay geçerli 4 GB, 35 TL ve altı yüklemelerde 1 ay geçerli 1 GB internet hediye edilir.

Kadınlara Özel Şimdi Senin Zamanın Kampanyası

Türk Telekom kadın kullanıcılarına özel olarak bedava internet kampanyası sunmaktadır. Kampanyaya kayıt yaptıran kadın müşteriler her ay yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerde 13:00 – 14:00 arasında kullanılacak her yöne Whatsapp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplamda 2 GB bedava internet kazanır. Bu kampanyadan yararlanmak için kadın abonelerin SOSYAL PAKET yazıp 5555’e mesaj atması gerekir.

Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom Selfy üyesi aboneler için hazırlanmış olan kampanya kapsamında her gece 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli 3 GB internet verilir. İnternetten yararlanmak için abonelerin GECENET yazarak 4545’e göndermesi gerekmektedir.

Selfy Mor Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom Selfy abonelerine özel olarak hazırlanmış olan bu kampanya kapsamında faturasız hat kullanıcılarına 1 Gb bedava internet verilir. Bu kampanyadan yararlanmak için Selfy mor paketlerinden birisini kullanıyor olmak gerekmektedir. Kampanyadan yararlanacak olan abonelerin 1 GB MOR HEDIYE yazarak 4545’e göndermesi yeterli olacaktır.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Whatsapp, Facebook ve Twitter kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan bu kampanya kapsamında toplamda 2 GB bedava internet verilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin SOSYAL PAKET yazarak 5555’e göndermesi gerekir.

2 Kat İnternet Kampanyası

Türk Telekom aboneleri mevcut internetlerini 2 katına çıkartabilir. Bunun için hattın 4,5 G uyumlu olması gerekmektedir. Abonelerin 2KAT yazarak 5555’e göndermesi ile mevcut internetleri iki katına çıkarılacaktır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

82
819 Paylaşım, 82 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
403
Başarısız
Komik Komik
85
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
100
Helal Olsun!
lol lol
148
lol
Aşk Aşk
123
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
93
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
57
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

4 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir