Türk Telekom Aşmayan 8 GB Tarifesi


52
485 Paylaşım, 52 points

Türk Telekom, aboneleri arasında faturasızdan faturalıya geçmek isteyenler için özel bir kampanya başlattı. Hazırlanan Aşmayan 8 GB tarifesi kapsamında 12 ay kalma sözü verene indirimli fiyattan tarife kullanım hakkı sunulacak. Bu yazımızda Türk Telekom Aşmayan 8 GB tarifesi özelliklerini anlatacağız.

Operatör kullanıcıları her zaman uygun fiyata iyi özelliklere sahip tarifeler kullanmayı tercih ediyor. Bunun bilincinde olan Türk Telekom, hazırladığı birbirinden uygun fiyatlı tarifelerle abonelerinin gönlünü fethetmeyi her seferinde başarıyor.TÜRK TELEKOM AŞMAYAN 8 GB TARİFE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Türk Telekom tarafından hazırlanan yeni tarifelerden birisi de Aşmayan 8 GB tarifesi oldu. Aşmayan özelliği sayesinde tarife içeriği bitince duran bu tarife, abonelerin kullanım haklarını aşmasını ve gereksiz harcama yapmasını engelliyor.

Türk Telekom Aşmayan 8 GB tarifesi, faturasız Türk Telekom kullanıcılarının faturalı hatta geçmesine özel olarak sunuluyor. 12 ay taahhütle bu tarifeye geçenler, çok daha uygun ücretler karşılığında sınırsız kullanım haklarından yararlanıyor. Türk Telekom Aşmayan 8 GB tarife özellikleri şu şekilde sıralanıyor;

  • Her yöne 750 dakika konuşma
  • Her yöne 750 SMS
  • 8 GB internet
  • Türk Telekom Aşmayan 8 GB taahhütlü aylık ücreti: 35 TL
  • Türk Telekom aşmayan 8 GB Taahhütsüz aylık ücreti: 50 TL

Türk Telekom’un bol internetli aşmayan 8 GB tarifesinde 12 ay kalma sözü verenler, çok daha uygun fiyatla tarifeye geçiş yapabiliyor.

TÜRK TELEKOM AŞMAYAN 8 GB TARİFESİNE NASIL GEÇİŞ YAPILIR?

Türk Telekom aşmayan 8 GB tarifesine geçiş yapmak için abonelerin Türk Telekom mağazası ya da Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden işlem yapması gerekiyor. Faturasız hattan faturalı hatta geçişlere özel olarak hazırlanmış bu kampanya kapsamında Türk Telekom bayilerinden tarifeye geçiş yapmak mümkün oluyor. Doldurulacak olan formun ardından faturalıya geçiş hakkı sağlanmış oluyor.

Aynı şekilde 444 1 444 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden de tarifeye geçi talebi iletilebiliyor. Türk Telekom müşteri temsilcisi, gerçekleştireceği işlem sayesinde kısa sürede hattın faturalıya geçmesini sağlıyor.

TÜRK TELEKOM AŞMAYAN 8 GB TARİFESİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Türk Telekom Aşmayan 8 GB tarifesi hakkında bilinmesi gerekenler şu şekilde sıralanıyor;

  • Türk Telekom Aşmayan 8 GB tarifesi, sadece faturasız hattan faturalı hatta geçişte geçerlidir. Yeni hat alımlarında bu tarifeden yararlanılmaz.
  • Aşmayan 8 GB tarifesine geçiş yapan Türk Telekom aboneleri, tarifede ilk 3 ayın sonrasında ASMAYAN 1GB yazıp 5555’e SMS göndererek Aşmayan 1 GB tarifesine aylık 19 TL’ye geçiş yapabilirler.
  • Aşmayan 8 GB tarifesine geçiş yapan Türk Telekom aboneleri, tarifede ilk 3 ayın sonrasında ASMAYAN 3 GB yazıp 5555’e SMS göndererek Aşmayan 3 GB tarifesine 25 TL’ye geçiş yapabilirler.
  • Aşmayan 8 GB tarifesine geçiş yapan Türk Telekom aboneleri, tarifede ilk 3 ayın sonrasında ASMAYAN 5 GB yazıp 5555’e SMS göndererek Aşmayan 5 GB tarifesine aylık 30 TL’ye geçiş yapabilirler.
  • Aşmayan 8 GB tarifesine geçiş yapan Türk Telekom aboneleri, tarifede ilk 3 ayın sonrasında ASMAYAN 10 GB yazıp 5555’e SMS göndererek Aşmayan 10 GB tarifesine aylık 39 TL’ye geçiş yapabilirler.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

52
485 Paylaşım, 52 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
97
Şaşkın
Başarısız Başarısız
64
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
102
Helal Olsun!
lol lol
14
lol
Aşk Aşk
128
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
98
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
63
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir