Türk Telekom 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası


72
757 Paylaşım, 72 points

Türk Telekom, Kurban Bayramı öncesinde yepyeni internet kampanyaları ile abonelerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. 2019 Kurban Bayramı bedava internet kampanyaları düzenleyen Türk Telekom, abonelerine birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Bu yazımızda Türk Telekom 2019 Kurban Bayramı bedava internet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Nelerdir?

Türk Telekom, Kurban Bayramı öncesinde abonelerine birbirinden avantajlı internet paketleri sunmaktadır. Türk Telekom üzerinden sunulan Kurban Bayramı internet paketleri, kullanıcılara 30 GB’a kadar bedava internet fırsatı sunmaktadır.Türk Telekom, 2019 yılı Kurban Bayramı için de aboneleri için bedava internet paketleri hazırladı. Bu paketler kapsamında hem faturalı hem faturasız kullanıcılara bedava internet paketleri sunulacaktır. Türk Telekom, Bayram kampanyaları yapan operatörler arasında en fazla GB dağıtan operatördür.

Türk Telekom 2019 Kurban Bayramında Ne Kadar Hediye Verecek?

Türk Telekom, her yıl bayram öncesinde farklı kampanyalar düzenlemektedir. 2019 yılı kurban bayramı öncesinde ne tür hediyeler dağıtacağı ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmamıştır. Gelen bilgiler ise Türk Telekom’un bu yıl Kurban Bayramı internet hediyesi olarak, her abonenin sahip olduğu internet paketinin 2 katı kadar internet sunacağı ifade edilmektedir.

Türk Telekom 2019 Kurban Bayramı İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Türk Telekom 2019 Kurban Bayramı internet kampanyasından yararlanmak için kullanıcıların herhangi bir işlem yapması gerekmiyor. Türk Telekom bayram hediyeleri, abonelerin hesaplarına otomatik olarak ekleniyor.

Türk Telekom 2019 Kurban Bayramı Hediyeleri Neler Olacak?

Türk Telekom, genel olarak bayram öncesi abonelerine bolca GB dağıtmaktadır. Bunun yanı sıra dakika ve SMS paketleri de hazırlamaktadır. Ancak 2019 yılı Kurban bayramı hediye kampanyası içerisinde dakika ve SMS olup olmadığına dair henüz bir açıklama yapılmış değil. Türk Telekom 2019 Kurban bayramı hediye paketleri içerisinde dakika ya da SMS hediyesi olup olmayacağı ilerleyen günlerde netlik kazanacaktır. Türk Telekom tarafından sunulan en büyük bayram hediyesi ise internet paketleri olacak. 2019 Kurban Bayramı Türk Telekom internet paketleri kampanyası kapsamında milyonlarca Türk Telekom abonesi bayramda doya doya internet kullanabilecek.

Türk Telekom 2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Türk Telekom 2019 Kurban bayramı Bedava internet kampanyası ile ilgili olarak abonelerin bilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Türk Telekom kurban bayramı kampanyası detayları şu şekildedir;

  • Kampanya, Türk Telekom tarafından bayram öncesinde özel olarak düzenlenmektedir.
  • 2019 Kurban Bayramı kampanyası kapsamında Türk Telekom tarafından düzenlenecek olan kampanya şartları tamamen operatöre aittir.
  • 2019 Kurban bayramı bedava internet hediyeleri, bayram öncesinde hatlara otomatik olarak yüklenecektir.
  • Bayram boyunca geçerli olacak bedava internet kullanım hakkı, Türk Telekom tarafından belirlenen zaman diliminde geçerli olacaktır.
  • Türk Telekom Kurban Bayramı bedava internet kampanyası kapsamında kazanılmış olan bedava haklardan kalan bir sonraki aya devredilemez.
  • 2019 Kurban bayramına özel Türk Telekom kampanyalarından hem faturalı hem faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir.
  • Türk Telekom kurban Bayramı hediye paketlerinden yararlanmak için abonelerin herhangi bir katılım kodu kullanmasına gerek yoktur.
  • Türk Telekom 2019 Kurban bayramı bedava internet kampanyasına alt firmalar olarak bilinen BİM Cell, Po Cell ve PTT Cell dâhil edilmeyecektir.

Türk Telekom, geçtiğimiz yıllarda bayram hediyesi olarak abonelerine 30 GB’a varan oranlarda internet paketi hediyeleri sunmuştur. Durum böyle olunca Türk Telekom abonelerinin 2019 Kurban bayramı hediye beklentileri de oldukça yüksek olmaktadır. İlerleyen günlerde Türk Telekom 2019 Kurban bayramı bedava internet kampanyası hakkında operatör tarafından detaylı açıklama yapılacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
757 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
35
Şaşkın
Başarısız Başarısız
273
Başarısız
Komik Komik
124
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
44
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
64
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
125
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

6 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu bayramda 5gb internet kazandım. Geçtiğimiz Ramazan Bayramında 10gb vermiştiler. Çok cimdi türk Telekoomm