Türk Telekom 15 Temmuz Hediye Kampanyası


58
546 Paylaşım, 58 points

Türk Telekom, 15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gece tüm kullanıcılarına acil destek paketi adı altında bedava internet ve konuşma vermişti. Bu gecenin unutulmaması adına Türk Telekom tarafında her yıl 15 Temmuz tarihine özel bedava internet paketi veriyor. Bu yazımızda Türk Telekom 15 Temmuz Bedava İnternet paketi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

15 Temmuz darbe girişimi, herkes tarafından çok iyi hatırlanan ve kolay kolay unutulmayacak bir olaydı. Oldukça zor bir gece geçirilen 15 Temmuz girişiminde ülkemiz çok sayıda kayıp verdi. O gece iletişimin kesintisiz olması için Türk Telekom tarafından kullanıcılarına bedava internet ve konuşma hakkı verildi.

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom tarafından 15 Temmuz gecesi verilen bedava internet kampanyası operatör tarafından düzenli olarak verilmeye başladı. Türk Telekom, her yıl 15 Temmuz tarihinde kullanıcılarına bedava hak veriyor. Türk Telekom tarafından verilen hediyeler şu şekilde sıralanabilir;  • 15 Temmuz günü geçerli 24 saatlik bedava internet
  • 1000 dakika ücretsiz konuşma hakkı
  • 5000 adet ücretsiz SMS hakkı

Bu haklar 15 Temmuz günü Türk Telekom kullanıcılarının hattına ücretsiz olarak tanımlanacaktır.  Türk Telekom, her yıl düzenlediği bu kampanyayı düzenlememe hakkına da sahiptir. Kampanyanın tekrarlaması kararı alındığında abonelere bilgi mesajı gönderilmektedir.

Türk Telekom 15 Temmuz Hediye Kampanyası Detayları

  • Kampanyaya katılmış olan Türk Telekom aboneleri, 15 Temmuz boyunca her yöne 1000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 5000 SMS ve 1 GB bedava internet kullanım hakkına sahip olacaktır.
  • Söz konusu ücretsiz kullanım hakları gün boyunca şehir içi ya da şehirlerarası olarak kullanılabilir.
  • 15 Temmuz gününe özel olarak Türk Telekom MUDD platformu üzerinden hazırlanmış olan ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ özel kategorisindeki 15 şarkı ücretsiz olarak dinlenebilecektir.
  • Tüm Türkiye genelinde 4 binden fazla Türk Telekom kullanıcısı belirlenmiş Wi – Fi noktalarında ücretsiz internet kullanımını sağlayabilecektir.

Türk Telekom 15 Temmuz için hazırlamış olduğu bedava internet kampanyasını istediği zaman kullanma, istediği zaman kaldırma hakkına sahiptir. Kampanyanın tekrarı durumunda abonelere bilgilendirme yapılmaktadır. Verilen tüm hediyeler sadece 15 Temmuz gününü kapsar. 15 Temmuz saat 00:00’da başlayan hediye kampanyası 15 Temmuz gecesi 23:59 itibariyle sonlandırılacaktır. Türk Telekom kullanıcıları kendilerine verilmiş olan bedava konuşma, 1 GB internet ve SMS haklarını gün boyunca istedikleri şekilde kullanma hakkına sahiptir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

58
546 Paylaşım, 58 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
122
Şaşkın
Başarısız Başarısız
88
Başarısız
Komik Komik
73
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
122
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
25
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir