Tik Tok Profilime Kimler Baktı, Hesabımı Kim Görüntüledi?


49
890 Paylaşım, 49 points

Tik Tok uygulaması, son yılların en popüler ve eğlenceli uygulamalarından birisidir. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve oldukça eğlenceli bir uygulama olan Tik Tok özellikle son dönemde popülerliğini iyice artırdı. Tik Tok kullanıcılarının merak ettiği sorulardan birisi ise profilini kimlerin baktığını öğrenmek oldu. Bu yazımızda Tik Tok Profilime Kimler Baktı, Hesabımı Kim Görüntüledi sorularına cevap vereceğiz.

Tik Tok uygulaması, ülkemizde son yıllarda en çok kullanılan popüler uygulamalardan birisidir. her geçen gün kullanıcı sayısı artan bu uygulama üzerinden birçok kişi profil oluşturur. Tik tok kullanıcıları, profillerini görüntüleyen kişileri görüntüleme şansına sahiptir. Bununla birlikte yayınlanan videoları görüntüleme sayısı da görüntülenebilmektedir.

 

TİK TOK PROFİLİME KİMLER BAKTI?

Tik Tok kullanıcılarının en merak ettiği sorulardan birisi de Tik Tok profilime kimler baktı sorusudur. Tik tok hesabını ziyaret eden kişileri görüntülemek mümkündür. Bu işlem için çok fazla çaba sarf etmek gerekmez. Tik Tok, zaten otomatik olarak profile bakan kişiler hakkında bilgi vermektedir. Ancak birçok Tik Tok kullanıcısı, profiline bakan kişileri nasıl kontrol edeceğini bilemez. 

TİK TOK PROFİLİME KİMLER BAKTI, HESABIMI KİM GÖRÜNTÜLEDİ?

Tik Tok kullanıcıları hesaplarına kimler bakmış ve görüntülemiş sorusunun cevabı oldukça kolaydır. Tik Tok üzerinden yapılan video paylaşımlarını mutlaka gören ve takip eden olacaktır. Ancak uygulamaya üye olan ama hiçbir faaliyette bulunmayan kişilerin profiline hiç kimse bakmaz.

Tik Tok hesabımı kimler görüntüledi sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir;

 • Tik Tok kullanıcısı bir video paylaştığı zaman videosu başka kişiler tarafından görüntülenecektir.
 • Görüntüleme sayısı arttıkça popüler hale gelen Tik Tok videosu daha da fazla kişi tarafından görüntülenebilecektir.
 • Bir Tik Tok kullanıcısı ne kadar çok paylaşımda bulunursa o kadar çok kişi profilini görüntüler.
 • Tik Tok uygulamasının amacı, çekilen videoların çok kişi tarafından görüntülenmesidir. Bunun amacı, uygulamayı daha popüler hale getirmektir.
 • Tik Tok kullanıcısı ne kadar sık uygulamayı kullanırsa o kadar çok kişi tarafından tanınır.
 • Tik Tok profiline gelip bakanlar uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ alt tarafta yer alan profil ikonunun yanındaki işarete tıklamalıdır.
 • Bu işlemin ardından bildirim ekranı kullanıcının karşısına çıkacaktır.
 • Bildirim ekranında yer alan bildirimlerin en üst kısmında Tik Tok kullanıcısının profilini görüntüleyenler görülebilir.
 • Tik Tok hesabını görenlere bakmak için tik Tok kullanıcısının profilini görüntüleyenler listesinin üzerinde tıklayarak tamamını açması gerekir.

Tik Tok Profilime Kimler Baktı sorusunun cevabı bu kadar kolay verilebilir. Tik Tok uygulaması zaten bu konuda her gün düzenli bildirimler paylaşmaktadır. Ancak bu bildirimleri görmeyi bilmeyen kullanıcılar, anlattığımız şekilde adımları izleyerek kolaylıkla hesabını kimlerin görüntülediğini kolaylıkla görebilmektedir. Tik Tok kullanıcıları çok kişi tarafından takip edilmek istiyor ise mutlaka sıklıkla video çekip uygulama üzerinden paylaşmalıdır.

Tiktok Takipçi Paketleri için Tıklayınız!

Tiktok Beğeni Paketleri İçin Tıklayınız!

Tiktok Video İzleme Paketleri İçin Tıklayınız!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

49
890 Paylaşım, 49 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
362
Başarısız
Komik Komik
144
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
67
Helal Olsun!
lol lol
91
lol
Aşk Aşk
112
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
66
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
164
Kazandım!
Pinar

18 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Bende belli olmuyor profilime bakanlar görünmuyor halen eskiden görünüyordu fakat şimdi görünmüyor neden?

  1. Aynı sorunu bende yaşıyorum önceden çıkıyordu neguzel şimdi çıkmıyo oyuzden gizli hesap da tutuyorum

 2. Bakamadım ayrıca tik toku bıraktım bırakalı tüm sınavlarından 100 aldım tik tok çok kötü bir uygulama bağımlılık yapıyor?☹️